Střelecká a stickhandling plocha Shooting Pad Ice Rozměr 2m² (dlaždice 33 x 33 cm, 18ks)

Kód: 998995
Značka: Hejduk
2 890 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

✅ Sestavíte si tvar desky podle sebe
Plochu můžete rozšiřovat dalšími dlaždicemi
✅ Výborně se přizpůsobí a obkreslí tvar povrchu
✅ Naprosto špičková kluznost srovnatelná s ledem
✅ Pokud vám deska nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá střelecká deska, kterou můžete dále rozšiřovat

Výborně klouže, je dostatečně veliká a můžete ji rozšiřovat dál.

✅ Klady

  • 18 dlaždic v balení, celkem 2 m² plochy
  • Velmi jednoduše a rychle ji celou složíte
  • Díky dlaždicím si sestavíte tvar desky podle sebe
  • Perfektně se přizpůsobí i ne úplně rovnému povrchu
  • Velikost desky můžete rozšiřovat o další m² plochy
  • skvělou kluznost srovnatelnou s ledem
  • Perfektní jak na střelbu, tak stickhandling
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

  • Nemá

Shooting Pad Ice je jedna z nejlepších desek vůbec

Tahle plocha má hned několik klíčových výhod. Oproti klasickým střeleckým deskám je jiná už na první pohled v tom, že ji skládáte z jednotlivých dlaždic. Díky tomu si dokážete vytvořit takový tvar plochy, jaký přesně potřebujete.

Celkovou velikost tréninkové plochy můžete v čase rozšiřovat a zvětšovat. Jednoduše si dokoupíte jen další dlaždice. Vybrat si můžete ze speciálních dlaždic na ven nebo dovnitř. Případně si koupíte tuto desku ještě jednou a napojíte ji na tu současnou.

Na desce odtrénujete vše, na co si vzpomenete - střelbu, stickhandling vhazování.

V porovnání se střeleckými deskami má Shooting Pad Ice povrch, který klouže ještě o něco lépe. Puky na téhle desce jezdí jedna báseň. Člověk často až zapomene, že není na ledě. Pro trénink na této desce můžete používat jak klasické puky, tak speciální Green Biscuit™ puky, které na ploše lítají extrémně rychle. :-) Trénovat na Shooting Pad Ice ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Tohle je rozhodně jedna z nejlepších ploch, které můžete na trénink mít!

8b-plocha-shooting-pad-ice-200x100

Celkem dva metry "ledu" u sebe doma

Zkuste jít na led a pak na tuhle desku. V kluznosti, o kterou jde primárně, nepoznáte rozdíl. Díky desce Shooting Pad Ice si vytvoříte skvělé tréninkové zázemí přímo u sebe doma.

Tohle je věc, která by nám ještě před pár lety připadala jako něco naprosto nereálného, jenže dneska je to skutečnost. Navíc, tuhle plochu si můžete sestavit plně podle sebe.

V balení je 18 dlaždic, každá má velikost 33 x 33 cm. Složíte z nich tak plochu o celkové velikosti 2 m². Je pouze na vás, jaký bude mít deska finální tvar. Nejčastěji se ale deska skládá v rozestavení dlaždic 6 x 3. Díky tomu vznikne výsledný rozměr plochy 200 x 100 cm.

Velikost stickhandling desky Shooting Pad Ice 200 x 100 cm

Svou velikostí je to zlatá střední cesta

Klasické střelecké desky jsou celkem ve třech variantách - 300 x 150 cm, 150 x 75 cm100 x 50 cm. Tuto plochu z 18 dlaždic nejčastěji složíte do tvaru a velikosti 200 x 100 cm. Ideálně tak doplňuje svým rozměrem celou flotilu desek na trénink, kde dvoumetrová velikost chyběla.

Právě plocha 2 m² je úplně skvělá a dostačující pro naprosto cokoliv. Od střelby až po všechna stickhandling cvičení, na která si jen vzpomenete.

Super je, že desku můžete v čase rozšiřovat a zvětšovat. Stačí si dokoupit jen další dlaždice, které jsou k dispozici po balení o 1 m². Můžete si pořídit buď úplně stejné (ty jsou univerzální), anebo verzi dlaždic na venkovní případně vnitřní použití.

Velikost hokejové desky Shooting Pad Ice 200 x 100 cm

Nepotřebujete mít úplně rovný poklad

Velkou výhodou u téhle plochy je, že pro ni nemusíte mít úplně rovný podklad. Plocha si poradís malými nerovnostmi. Jakmile dlaždice spojíte k sobě, jednoduše obkreslí povrch, na který je položíte a vytvoří tak souvislou plochu.

To, co je u desek nedůležitější, je jejich kombinace s nahrávači jako třeba One Timer Passer nebo Passer Pro. Díky tomu desku využijete opravdu na maximum. Nahrávač k desce přiděláte stejně jako ke klasickým deskám během chvíle.

Časem můžete trénink na Shooting Pad Ice rozšiřovat dalšími doplňky pro stickhandling, a tím neustále posouvat cviky a efektivitu trénování dál.

Dlaždice desky Shooting Pad Ice perfektně obkreslí povrch

Můžete na ní klidně zaparkovat auto

Přemýšlíte, jestli mít desku složenou v garáži a parkovat na ní autem? Nevadí jí to a je to poměrně časté řešení. Dlaždice vydrží prakticky cokoliv. Klidně i to, když je necháte celý rok venku.

Kluznosti to nijak neublíží. Naopak, ta je v čase, stejně jako u klasických střeleckých desek, ještě lepší.

Na desce Shooting Pad Ice můžete v klidu parkovat, dlaždice jsou extra odolné a pevné

Shooting Pad Ice složíte během chvíle

Po objednání vám dojde krabice, ve které najdete celkem 18 dlaždic. Ty jednoduše vyndáte a během chvíle desku složíte. Jde to opravdu jednoduše a zvládnou to i děti. Jednotlivé kostky do sebe velmi dobře zapadnou a drží u sebe

Stejně jak rychle se skládá, tak se i rozkládá. Kostky můžete dát zpátky do krabice a celou desku převést tam, kam budete potřebovat. Co se týče transportu, tahle plocha se právě díky možnosti složení zpět do malé krabice převáží ze všech ostatních tréninkových desek nejlépe.

Složení desky Shooting Pad Ice 200 x 100 cm je jednoduché

Test jen potvrdil, co jsme čekali. Je super!

Otestovali jsme ji stejně jako klasické střelecké deskybranky. Výsledek nám jen potvrdil to, co jsme tušili. Je to super tréninková pomůcka.

Samozřejmě, stejně jako u klasických desek, i tady si musíte dát pozor na vybledlé fleky na trávě, které pod deskou logicky po pár dnech vzniknou. Zprvu jsme ji přesouvali po trávníku z místa na místo, pak jsme to ale vyřešili jinak. Postavili jsme desku mezi zahradní domek a dětský bunkr a hotovo. :-) I když je složená z jednotlivých dlaždic, tak drží naprosto pevně a opření na stranu ji vůbec nevadí.

Recenze a test deska Shooting Pad Ice 200 x 100 cm

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Pokud bych měl doporučit jednu desku, byla by to tato. Oproti těm úplně klasickým mi sedla ze všech nejlépe.

Také výborně sedí na zemi, díky 18 kostkám perfektně obkreslí poklad a střílíte prakticky pořád z úplné roviny, která pod deskou ve skutečnosti ale nemusí být.

Další výhodou je kluznost - v porovnání s normálními deskami je u téhle plochy ještě o něco lepší. Klasické desky kloužou suprově, ale tahle plocha ještě o něco lépe. :-)

Můžete ji rozšiřovat o další dlaždice a tím si v čase zvětšovat plochu, na které budete trénovat. Což u normálních desek nejde. Tam máte jednu velikost a hotovo.

Na převoz je také super, jen ji složíte zpět do krabice a jedete.

Samozřejmě se dá kombinovat se všemi doplňky, jako jsou nahrávače nebo branky. Výborně na ní kloužou jak normální puky, tak Green Biscuit™ puky.

Za mě je to opravdu super plocha, ze které budete nadšení."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: dlaždice
Počet dlaždic: 18 ks
Rozměr dlaždice: 33 x 33 cm
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: