O nás

Už jednou jsme vlastní e-shop provozovali. A dalo by se říct, že to nebyl úplně obyčejný e-shop. Dokázali jsme totiž z nuly vybudovat největší hokejový e-shop u nás a na téhle pozici se udržet celkem 7 let po sobě až do roku 2016, kdy jsme ho prodali.

XT-spolecna

Myslím, že většina z vás ho bude znát. Ano, byl to x-hokej.cz. Věřili jsme tomu, že ho prodej posune zase výrazně dopředu, jenže to jsme se hodně přepočítali. Nakonec to dopadlo úplně obráceně, ale to nemá cenu už dnes řešit. Mohu k tomu říct jen jediné. Jestli jsou v životě věci, které bych mohl udělat jinak, prodej x-hokej.cz by byl určitě na prvním místě.

U e-shopů jsem přesto zůstal

Naštěstí se mi otevřel prostor na věci, které jsem měl už delší dobu v plánu. Na vlastních zkušenostech jsem postavil unikátní projekt ESHOP BOOSTER, kde ukazuji ostatním, jak mohou s vlastním e-shopem uspět, když udělají důležité věci jinak. Tahle práce mě neskutečně baví. Řada těchto e-shopů vyrostla doslova z garáže až ve velké firmy s obratem v desítkách milionů Kč. A to mě neuvěřitelně nabíjí.

6-o-nas

Má to celé jedno ale... Vlastní e-shop mi prostě chyběl. Myšlenka na něj se mi stále honila hlavou, až to okolnosti částečně vyřešily za mě, což určitě znáte a 11.6.2020 jsem se rozhodl založit můj druhý e-shop, tentokrát x-trenink.cz

O směru a strategii bylo jasno hned

Úplně na začátku jsme si ujasnili hodnoty, směr a sepsali strategii. Ta byla jednoduchá; použít to, na čem jsme postavili x-hokej a ještě řadu věcí posunout dopředu. Tedy, hlavní důraz klást na špičkovou komunikaci se zákazníkem, fair play přístup, testování produktů, unikátní obsah, vlastní fotkyvidea. Heslo bylo stručné, ale jasné: klíčové věci děláme prostě jinak. Vybudujeme přesně takový e-shop, jaký by v našich očích měl správný e-shop být.

2-videorecenze

Cílem je play-off a pak se porvat o finále

Víme, že vstupovat v roce 2020 na e-shopový trh je víc než troufalé. Mnohým z vás to může zcela právem připadat jako bláznovství. Víme, že to bude moc těžké, ale my pro úspěch uděláme opravdu maximum! Když se do něčeho pustíme, tak v tom chceme být nejlepší.

XT-spolecna2

Nestane se to ze dne na den, tohle bude dlouhá cesta. Stovky hodin tréninků, spousta zápasů, budeme muset zkousnout hodně proher a z nich se poučit do dalších bojů. A to všechno proto, abychom prošli znovu až do play-off, a v něm se dostali krůček po krůčku, zápas od zápasu, co nejdál.

Prostě hrát tak skvěle, abychom nad hlavu opět zvedli pomyslný pohár. Už sedmkrát se nám to podařilo s předchozím e-shopem x-hokej.cz, jenže to se teď nepočítá. Začínáme úplně od nuly, ale věříme, že to společně s vámi, našimi zákazníky a fanoušky, zase zvládneme.

Daniel Višňák
Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky


Líbí se vám, jak svou práci děláme? Zjistěte, čím ještě měníme pravidla hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytváříme si vlastní fotky - - natáčíme vlastní videa - - produkty testujeme v praxi -