Střelecká a stickhandling plocha Stilmat venkovní - stříbrná

Kód: 1955
Značka: Stilmat
999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

✅ Venkovní provedení - výborně odvádí vodu
✅ Sestavíte si tvar desky podle sebe
Plochu desky můžete rozšiřovat dalšími dlaždicemi
✅ Výborně se přizpůsobí a obkreslí tvar povrchu
Ideální kluznost pro off-ice trénink
✅ Pokud vám deska nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální deska na venkovní trénink

Stejné vlastnosti jako dlaždice Shooting Pad Ice, jen se speciální úpravou na ven.

✅ Klady

  • 9 dlaždic v balení, celkem 1 m² plochy
  • Velmi jednoduše a rychle složíte
  • Venkovní úprava pro rychlý odvod vody
  • Díky dlaždicím si sestavíte tvar desky podle sebe
  • Perfektně se přizpůsobí i ne úplně rovnému povrchu
  • Velikost desky můžete rozšiřovat o další m² plochy
  • velmi dobrou kluznost pro off-ice trénování
  • Perfektní jak na střelbu, tak stickhandling
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

  • Nemá

Skvěle odvádí vodu

Oproti univerzální ploše Shooting Pad Ice se tento model Stilmat liší v tom, že jednotlivé dlaždice mají poměrně veliké otvory, které výborně odvádí vodu. To je hlavní benefit těchto dlaždic pro venkovní použití.

Po dešti můžete prakticky hned znovu trénovat, voda se nemá jak na této desce udržet, zatímco z dlaždic Shooting Pad Ice kapičky vody musíte setřít.

Dlaždice do sebe bez problémů zacvaknete, protože všechny mají úplně stejný systém napojení.

Lehký rozdíl je pak v kluznosti povrchu. Tyto venkovní i vnitřní verze kostek Stilmat mají nepatrně menší kluznost než ty univerzální Shooting Pad Ice. Na trénink na suchu jsou přesto naprosto perfektní.

Sestavíte si tréninkovou plochu, jakou přesně potřebujete

Plocha Stilmat má hned několik klíčových výhod. Oproti klasickým střeleckým deskám je jiná už na první pohled v tom, že ji skládáte z jednotlivých dlaždic. Díky tomu si můžete vytvořit takový tvar plochy, který přesně potřebujete.

Celkovou velikost tréninkové plochy můžete v čase rozšiřovat a zvětšovat. Jednoduše si dokoupíte jen další dlaždice. Vybrat si můžete ze speciálních dlaždic na ven nebo dovnitř.

Na desce Stilmat natrénujete vše, na co si vzpomenete - střelbu, stickhandlingu i vhazování.

V porovnání se střeleckými deskami má venkovní plocha Stilmat úplně stejnou kluznost. O něco více kloužou pak už jen dlaždice Shooting Pad Ice.

Pro trénink na této ploše můžete používat jak klasické puky, tak speciální Green Biscuit™ puky, které na ploše jezdí extrémně rychle. :-) Trénovat na Shooting Pad Pro ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Tohle je rozhodně jedna z nejlepších venkovních ploch, které můžete na trénink mít!

Jeden metr plochy v balení

Zkuste jít na led a pak na tuhle desku. V kluznosti, o kterou jde primárně, nepoznáte rozdíl. Díky venkovní ploše si vytvoříte skvělé tréninkové zázemí přímo u sebe na zahradě nebo kolem domu.

Tohle je věc, která by nám ještě před pár lety připadala jako něco naprosto nereálného, jenže dneska je to skutečnost. A navíc, tuhle plochu si můžete sestavit plně podle sebe.

V balení je 9 dlaždic, každá má velikost 33 x 33 cm. Složíte z nich tak plochu o celkové velikosti 1 m². Je pouze na vás, jaký bude mít tvar. Ideální je pořídit si aspoň 2 m² (tzn. dvě balení) anebo použít tento 1 m² jako rozšíření k ploše a dlaždicím Shooting Pad Ice.

Rovinu nepotřebujete

Velkou výhodou u téhle plochy je, že pro ní nemusíte mít úplně rovný podklad, plocha si poradís malými nerovnostmi. Jakmile dlaždice spojíte k sobě, jednoduše obkreslí povrch, na který je položíte a vytvoří tak souvislou plochu, které nevadí ve výsledku mírné nerovnosti.

To, co je u desek nedůležitější, je jejich kombinace s nahrávači jako třeba One Timer Passer nebo Passer Pro. Díky tomu pak desku využíváte opravdu na maximum. Nahrávač k desce přiděláte stejně jako ke klasickým deskám během chviličky.

Časem můžete trénink na Shooting Pad Ice rozšiřovat dalšími doplňky pro stickhandling, a tím neustále posouvat cviky a efektivitu trénování dál.

Klidně na ní zaparkujte autem

Mít desku postavenou někde pod střechou a nebo klasicky v garáži, kde zároveň parkujete auto? Nevadí, naopak je to poměrně časté řešení. Dlaždice vydrží prakticky cokoliv, váha auta pro ně není vůbec žádnou překážkou. Navíc, díky svému provedení jsou tyhle dlaždice vytvořeny tak, aby vydržely kompletně celý rok venku.

Kluznost tím vůbec netrpí. Naopak, ta je v čase stejně jako u klasických střeleckých desek ještě lepší.

Desku Stilmat složíte za pár minut

Po objednání vám dojde klasicky krabice, ve které najdete celkem 9 dlaždic. Ty jednoduše vyndáte a během chvíle desku složíte nebo napojíte na už stávající. Jde to opravdu jednoduše, dokážou ji složit i děti. Jednotlivé kostky do sebe velmi dobře zapadnou a drží u sebe.

Stejně jak rychle ji složíte, tak ji i rozložíte. Kostky můžete dát zpátky do krabice a celou desku lehce převést.

V testu deska Stilmat obstála po všech stránkách

Otestovali jsme ji stejně jako řadu Shooting Pad Ice, klasické střelecké deskybranky. Výsledek nám jen potvrdil to, co jsme tušili hned po složení. Že je to prvotřídní tréninková plocha.

Samozřejmě, i tady, stejně jako u klasických desek, si musíte dát pozor na vybledlé fleky na trávě, které pod deskou logicky po pár dnech mohou vzniknout. Zprvu jsme ji přesouvali po trávníku z místa na místo, pak jsme to ale vyřešili jinak. Postavili jsme desku mezi zahradní domek a dětský bunkr a hotovo. :-) I když je složená z jednotlivých dlaždic, tak drží naprosto pevně a opření o stranu ji vůbec nevadí.

Tréninková plocha na inline brusle

Hodně zákazníků se nás také ptá, jestli je možné na deskách obecně jezdit s kolečkovými bruslemi. Odpověď je ano, jen musíte mít měkká kolečka. A pozor, lze to pouze na deskách Stilmat, tedy na této šedé ploše a pak na vnitřní modré variantě. Ostatní desky na in-line brusle nejsou vhodné, protože mají hodně kluzký povrch a brusle by se vám na nich smekaly.

 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Na venkovní použití je plocha super. Má všechny vlastnosti Shooting Pad Ice a právě proto je nejlepší deskou na stickhandling a off-ice trénink obecně.

Navíc má ještě na dlaždicích speciální dírky, které perfektně odvádí vodu. Na desce tak můžete trénovat prakticky hned, jak skončí slejvák, protože se na ní nijak nedrží voda.

Ostatní věci jsou u obou ploch stejné. Tedy kromě barvy. :-) A pak se také lehce liší v kluznosti dlaždic. Tyto dlaždice Stilmat, ať venkovní nebo vnitřní, mají kluznost nepatrně menší než kostky v setu Shooting Pad Ice. Rozdíl ale prakticky nepoznáte, kloužou prostě parádně.

V balení máte celkem 9 dlaždic, ze kterých poskládáte 1 m² plochy. Ideální je tak pořídit alespoň dvě balení, abyste měli k dispozici plochu 2 m², na které už můžete trénovat úplně všechno. Nebo si pak tenhle balík pořídíte jako rozšíření stávající plochy, která se může v klidu rozšiřovat po 1 m².

Samozřejmě, i u těchto dlaždic Stilmat platí, že jsou super na převoz. Plochu jen rozložíte, dáte ji do krabice a můžete kamkoliv převézt a přenést.

Ideální je kombinovat ji se všemi doplňky jako nahrávače anebo klasicky branky. Výborně na ní kloužou jak normální puky, tak Green Biscuit™ puky.

Zkrátka, je to super plocha na venkovní trénink."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Stilmat
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: dlaždice
Počet dlaždic: 9 ks
Rozměr dlaždice: 33 x 33 cm
Určení: pro dospělé + pro děti
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: