Střelecká a stickhandling deska Shooting Pad Extreme 300 x 150 cm

Kód: 1433
Značka: Winnwell
2 899 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Největší ze všech desek
✅ Parádní prostor pro všechna cvičení (300 x 150 cm)
Výborná kluznost všech puků
Ideální pro jednoho, ale i více hráčů najednou
Pokud vám deska nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Královna mezi střeleckými deskami

Praktická pomůcka, díky které bude domácí trénink jako na ledě.

✅ Klady

  • Luxusní rozměr 300 x 150 cm
  • Výborná kluznost na klasickéGB™ puky
  • Prakticky nezničitelný povrch
  • Skvělá na trénink střelby i stickhandlingu
  • Na desce mohou trénovat i dva hráči najednou

❌ Zápory

  • Musíte na ní mít prostor - přeci jen je větší (300 x 150 cm)
  • Hůře se převáží

Posune možnosti domácího tréninku na vyšší level

Střelecká deska na hokej Shooting Pad Extreme je tou úplně největší střeleckou deskou, kterou si můžete pořídit. Nejste limitovaní vůbec ničím, rozměr 300 x 150 cm je obrovský a trénink na ní je prostě bomba!

Trénovat můžete vše, na co si vzpomenete, od střelby, přes stickhandling až po vhazování. Povrch desky simuluje klasický led, takže na něm výborně kloužou jak normální puky, tak i speciální Green Biscuit™ puky pro trénink na suchu. Ty jezdí po desce extrémně rychle. :-) Trénovat na Shooting Pad Extreme ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Tohle je královna mezi střeleckými deskami, jedním slovem perfektní!

Střelecká deska Shooting Pad Extreme 300x150cm

Ani nepoznáte, že nejste na ledě

Zkuste jít na led a pak na tuhle desku. V kluznosti, o kterou jde primárně, nepoznáte rozdíl. Díky desce Shooting Pad Extreme si vytvoříte skvělé tréninkové zázemí přímo u sebe doma na zahradě nebo třeba před garáží.

Tohle je věc, která by nám ještě před pár lety připadala jako něco naprosto nereálného, jenže dneska je to skutečnost. Navíc si můžete vybrat hned ze tří velikostí desek, podle toho, na co máte doma prostor.

Největší variantou je tento model Shooting Pad Extreme (300 x 150 cm). O něco menší je pak deska Shooting Pad Pro (150 x 75 cm). Úplně nejmenší variantou je deska Shooting Pad JR (100 x 50 cm), která je ideální hlavně na trénink střelby.

Všechny tři desky mají naprosto totožný povrch, který je perfektní pro klasický off-ice trénink nebo trénink na suchu.

Recenze desky Shooting Pad Extreme 300x150

S deskou natrénujete prakticky všechno

Na této největší desce natrénujete naprosto cokoliv. Od střelby, přes stickhandling až třeba po vhazování. Prostor, který budete mít k dispozici, je ohromující a můžete klidně trénovat i ve dvojici. Uvidíte sami, že z desky budete naprosto nadšení.

Jedním z nejdůležitějších doplňků, ke střelecké desce, je nahrávač One Timer Passer nebo Passer Pro. Díky nim můžete výborně trénovat střelbu z první, ale i přihrávky. S těmito nahrávači budete desku rázem využívat naplno!

Časem můžete pak rozšiřovat svou výbavu o celou řadu doplňků pro stickhandling. V tomhle směru je super, že můžete neustále posouvat trénink na nové úrovně.

Trénink stickhandlingu na desce Shooting Pad Extreme 300x150

Největší stickhandling deska vydrží opravdu cokoliv

Shooting Pad Extreme deska vám dorazí srolovaná v krabici. Stačí ji jen vyndat, rozložit na zemi a počkat, až se během pár hodin srovná do úplné roviny. Váš trénink tak může začít. :-)

Díky speciálnímu materiálu z polymerů “zraje jako víno”. V praxi to znamená, že čím víc budete trénovat a deska bude dostávat zabrat, tím lépe na ní budou puky jezdit.

Vůbec ji nevadí škrábance a různé oděrky, kamínky nebo déšť, naopak, v čase je povrch desky díky tomuhle používání prostě ještě lepší.

Jediné, na co si dávejte pozor, je mráz nebo příliš velké slunce. V mrazu může deska prasknout a na přímém slunci by se mohla zvlnit.

Nahrávač One Timer Passer na desce Shooting Pad Extreme 300x150cm

Testem prošla na výbornou

Testovali jsme desku hodně důkladně, stejně tak jako branky. Koneckonců, máme ji na zahradě pořád a střílíme z ní prakticky každý den. A výsledek? Je prostě super!

Po vybalení jsme měli trochu obavu, aby se srovnala, ale druhý den ráno už byla jako pravítko. Puky po ní kloužou parádně, nahrávač na ni přiděláte snadno a potrénujete klidně i se spoluhráčem. Deska je prostě super po všech stránkách.

Jediné, co jsme na začátku řešili, byly vybledlé fleky na trávě, které pod deskou logicky vzniknou po pár dnech, kdy na trávě leží. Zprvu jsme ji přesouvali po trávníku z místa na místo, pak jsme to ale vyřešili jinak. Po tréninku ji vždy postavíme mezi zahradní domek, dětský bunkr a hotovo. :-) Tam je jak schovaná před sluníčkem, tak neškodí ani trávníku a má prostě své místo. :-)

Jak desku Shooting Pad Extreme 300x150 skladovat?

Jaký je mezi deskami rozdíl?

Tréninkové desky jsou celkem ve třech, respektive čtyřech rozměrech.

Tato je největší (300 x 150 cm), a proto poskytuje pro trénink nejvíce možností. Šířka plastu je 3 mm, díky čemuž je deska výborně pružná a můžete ji opakovaně rolovat a zase rovnat. Jen pro její skladování potřebujete logicky trochu více místa. Na druhou stranu, pokud desku srolujete, převážete třeba tkaničkou a postavíte do rohu, tak máte vyřešeno.

Prostřední deska o rozměrech 150 x 75 cm je už klasická rovná deska, které se neroluje. Je široká 5 mm a má i madlo, díky kterému ji jednoduše přenesete. I na téhle menší velikosti můžete trénovat s nahrávači a prakticky dělat většinu cvičení jako na největší desce Shooting Pad Extreme. V rámci skladování ji opřete někde v garáži o zeď a nic víc neřešíte.

Nejmenší deska Shooting Pad JR měří jen 100 x 50 cm a široká je 3 mm. Má také madlo, za které ji přenášíte. Tahle verze je super pro malé děti, které se učí střílet, ale využije ji i dospělý hráč. Čistě na střelbu je perfektní, jen na ní nepotrénujete stickhandlingové dovednosti, na to potřebujete už větší prostor.

Samostatnou kategorií desky je pak plocha Stickhandling Shooting Pad Ice v základním rozměru 200 x 100 cm. To je plocha, kterou si sestavíte z jednotlivých dlaždic o velikosti 33 x 33 cm. Výhodou této plochy je, že ji můžete postupně zvětšovat dokupováním dalších kostek. V rámci kluznosti je na tom možná ještě o něco lépe než klasické desky. Bezpochyby je to další super varianta umělé ledové plochy na trénink.

Střelecké desky na hokej rozměry

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Pokud máte doma prostor na pořádný trénink, jednoznačně tuto desku musíte mít. Budete z ní nadšení a trénink vás bude bavit jako nikdy před tím!

Natrénujete na desce cokoliv vás napadne. Díky 3 metrovému prostoru není limit v ničem. U nás ji často používají i oba kluci najednou, protože se na desku vlezou úplně v pohodě. Navíc, trénink ve dvou je logicky ještě zábavnější.

Deska vás přežije, povrch je stavěný na to, aby vydržel opravdu všechno. Jen si dávejte bacha na sluníčko a mráz. Na mrazu může popraskat, na ostrém slunci se zase zvlnit.

Určitě si k ní pořiďte také nahrávač One Timer Passer nebo Passer Pro. Bez nahrávače udělá deska jen poloviční službu. Díky němu můžete trénovat střelu po přihrávce nebo z první a všechny další možné kombinace.

Skvělé jsou také Green Biscuit™ puky, které na desce jezdí extrémně rychle. Jak klasický Green Biscuit™ Originál nebo Green Biscuit™ Pro. Na střelbu je pak perfektní Green Biscuit™ Snipe. Trénovat na Shooting Pad Extreme ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Časem je pak super desku rozšiřovat o stickhandling doplňkyposouvat svůj trénink na další úrovně. V tomhle je hrozně fajn, že desku můžete neustále nadstavovat.

Za mě je deska společně s bránounahrávači jednoduše klíčovým prvkem pro domácí tréninkové zázemí, které musíte mít!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Šířka desky: 3 mm
Typ desky: rolovací, rovná
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: