Winnwell

Kanadská značka hokejové výstroje Winnwell je jednou z tradičních hokejových značek jak samotné výstroje na hokej, tak tréninkových pomůcek. Její historie sahá až do roku 1905. Tváří značky byly známí hráči jako Mark Messier nebo třeba Rick Nash.

Rick Nash New York rukavice Winnwell

Přední výrobce hokejových branek

V naší nabídce si můžete vybírat od značky Winnwell ty nejprodávanější tréninkové pomůcky na hokej, mezi které patří jednoznačně hokejové branky, a jak v klasické velikosti 72", tak i menší 60" nebo 54", případně úplně malé dětské branky.

Winnwell Hockey tréninkové pomůcky

V tréninkových brankách na hokej nemá Winnwell konkurenci

Značka Winnwell má v současné době na trhu s hokejovými brankami dominantní postavení. Vyniká zejména velmi přijatelnou cenou a celou řadou variant hokejových branek. Od základních řad určených spíše pro menší děti, tedy branky, které mají užší konstrukci a nižší odolnost, až po nejprodávanější střední řadu hokejových branek Winnwell 72" se sítí na tkaničku nebo Winnwell Pro Form, která má síť na suchý zip. Vlajkovou lodí je pak model branky Winnwell Heavy Duty 72", což je nejodolnější branka, kterou na hokejový trénink můžete mít. Tahle řada vydrží i ty nejtvrdší střely pukem.


Hokejové branky Winnwell

Hokejové doplňky Winnwell

Velmi silné postavení má značka Winnwell také v rámci doplňků na hokejový trénink. U branek to jsou střelecké plachtystřelecké terče. Díky ním můžete velmi efektivně pilovat samotnou přesnost střely. Na výběr je z celé řady variant od základních terčů až po varianty Heavy Duty, což jsou opět verze v nejvyšší odolnosti určené na intenzivní trénink.

Hokejové doplňky Winnwell - terče, plachty a další sortiment

Hned několik variant střeleckých desek

Samotnou kapitolou v rámci hokejových tréninkových pomůcek jsou střelecké desky. Ty Winnwell zařadil do nabídky poměrně nedávno a sklízí s nimi veliký úspěch. Desky se prodávají společně s brankami jako na běžícím páse a dá se říct, že tvoří právě s hokejovými bránami základní pilíř domácího tréninkového centra. Desky jsou ve třech rozměrech - největší 300 x 150 cm, střední velikost pak 150 x 75 cm a nejmenší verze 100 x 50 cm. Všechny desky mají výbornou kluznostdokáží plnohodnotně nahradit klasický led, který si tak můžete vytvořit u sebe na zahradě nebo doma v garáži.

Trénink na střeleckých deskách Winnwell

Podívejte se na videa z testů

Naprostou většinu produktů, které máme v nabídce, sami testujeme v praxi. Na základě informací, které zjistíme samotným vyzkoušením k nim vytváříme následně vlastní popisky, fotíme vlastní fotky a natáčíme také vlastní video recenze. Děláme vše proto, abychom vám o produktech, které máme v nabídce, přinesli maximum možných informací a u značky Winnwell toto pravidlo platí dvojnásob.