Brousky a chrániče na hokejové brusle

4 položek celkem
428510 chranic nozu blue sports skate blade pouch
369 Kč

Univerzální ochranný vak na nože bruslí od výrobce Blue Sports. Vaše náhradní nože jsou tak 100% chráněny a přehledně uspořádány na jednom místě.

2597
435764 chranic nozu ccm xs runner carrying case
632 Kč

Chrániče nožů bruslí od výrobce CCM. Chrániče jsou ideální pro uložení až dvou párů nožů. Skvěle ochrání ostří vašich nožů a máte je tak přehledně uspořádány na jednom místě.

13604
Náhradní guma na chránič nožů Rollergard (Barva červená, Varianta senior, Výrobce Rollergard)
235 Kč

Náhradní guma na chrániče nožů s kolečky Rollerguard. Dostupná je v barvách, červená, černá, modrá a růžová. Cena je za pár, tedy 2 ks.

1213
435776 brousek na brusle winnwell v stick
Brousek na brusle Winnwell V-Stick
Ihned k odeslání (>5 ks)
349 Kč

Brousek na nože od výrobce Winnwell skvěle renovuje a opravuje ostří nožů na bruslích. S jedním přetažením odstraníte otřepy či stržené hrany. Funguje jako účinná...

435776

Brousky a chrániče na brusle určitě patří do výbavy každého hokejisty. Klasické “parohy” tedy prostě tradiční brousek na brusle je v rámci rychlého přebroušení nožů bruslí jednou z nejžádanějších variant. Aby vám brusle vydržely nabroušené co nejdéle, určitě je dobré si k nim pořídit i chránič na brusle. Chrániče na brusle jsou dvojího typu. Můžete si zvolit buďto klasické chrániče, které plní jen ochrannou roli jak samotného nože brusle, tak třeba i výstroje, kterou máte v batohu společně s bruslemi. Druhou variantou jsou pak chodící chrániče bruslí díky kterým pohodlně dojdete k ledu i třeba když cesta není po celou dobu úplně po hladké gumě. Nasazovací chodící chrániče na brusle jsou nejrozšířenější hlavně mezi mladými hokejisty.

U naprosté většiny brousků a chráničů na brusle, které máme v nabídce, najdete naše vlastní fotky i popisky. Věříme, že vám dokáží zodpovědět na většinu otázek, které byste kolem chráničů na brusle, tak brousků bruslí mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktuje. Každý den v týdnu včetně soboty i neděle jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi ;-)

 

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: