Nahrávač One Timer Passer

Kód: 68299
Značka: Potent Hockey
1 599 Kč
Ihned k odeslání (> 5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
22.10.2020

✅  Klíčový doplněk ke střeleckým deskám
✅  Posouvá samotný trénink výrazně kupředu
✅  Jednoduchá a rychlá instalace
✅  Pro všechny věkové kategorie
✅  Pokud vám nahrávač nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

One Time Passer je skvělý tréninkový pomocník

Využijte potenciál domácího tréninku na maximum, potrénujte střely a přihrávky a ukažte na ledě svůj progres.

Nahrávač One Timer Passer

✅ Klady

  • Výrazně zvednete výsledky domácího tréninku
  • Rozvinete obratnost a sílu rukou
  • Zdokonalíte přihrávku i střelu
  • Na deskách dokážete střílet po přihrávce i z první
  • Vhodné napříč všemi věkovými kategoriemi
  • Namontujete za 10 vteřin

❌ Zápory

  • Při celoročním vystavení dešti a slunci se může zkrátit životnost gumy - dobré schovat

Posuňte svůj trénink na vyšší level

Nahrávač je klíčovým doplňkem ke střeleckým deskám, respektive do vašeho tréninku. Pokud si pořídíte desku s brankou a nemáte nahrávač, je to jako byste měli auto bez volantu.

Díky nahrávači dokážete na desce rázem trénovat nahrávky, střelbu po nahrávce, střely z první, pilovat stickhandling a využít celou řadu kombinací cvičení, které bez něj prostě nejsou možné.

Nahrávače jsou v nabídce dva: One Time Passer a pak hodně podobný model Passer Pro.

Trénink s nahrávačem One Timer Passer

Střelba jako z praku

Nahrávač One Timer Passer je ve skutečnosti naprosto jednoduchá věc. Prostě natažená guma, která vám zpátky vrací nahrávku.

Jenže pokud ho nemáte, tak z desky můžete víceméně jen klasicky střílet, a pak jít posbírat puky. A tak pořád dokola. Prostě si nenatrénujete spoustu klíčových věcí, které dělají na ledě rozdíl mezi průměrným a rozdílovým hráčem.

Nahrávač One Timer Passer na desce Shooting Pad Ice

Nahrávač přiděláte k tréninkové desce za 10 vteřin

Instalace na desku nebo na dry land plochu je jednoduchá. Nahrávač k desce přitáhnete dvěma šrouby, a je to. Celé to nezabere víc než 10 vteřin. Nahrávač k desce zvládnou přidělat i děti.

Kromě klasických desek nahrávač využijete také v kombinaci s jinými stickhandling pomůckami či střeleckými plochami. Princip přidělání je úplně stejný, takže se hodí opravdu na všechny druhy tréninkových desek.

Montáž nahrávače One Timer Passer ke střelecké desce

Nic neskládáte, jen vyndáte a trénujete

Domů vám nahrávač dorazí v krabici kompletně složený a funkční. Dříve se musel sestavovat, ale to dnes konečně není třeba. Prostě ho jen vytáhnete z krabice, přiděláte na desku a jdete trénovat.

One Timer Passer nahrávač v krabici

Vydrží trénink venku během jakéhokoliv počasí

Branka i desky jsou stavěné na to, abyste je mohli nechat venku klidně celý rok. Stejně tak je to u nahrávače One Timer Passer - na desce může být bez problémů pořád. Má to však jedno ale…

Jak píšeme v popisku u branek, doporučujeme k nim i přesto všechno pořídit ochranný obal, který zajistí ochranu před deštěm a výrazně prodlouží životnost sítě. Tréninkovou desku je zase dobré chránit před slunečními paprsky. A stejné je to u nahrávače, a vlastně i u všech věcí - pokud se o ně poctivě staráte, vždycky se to vyplatí.

U nahrávače je fajn, když ho po tréninku uklidíte někam na své místo, kde ho ochráníte před deštěm i nějakými slunečními paprsky navíc. Tenhle jednoduchý trik pak výrazně prodlouží životnost jeho gumy. Nemusíte se však bát, gumu lze dokoupit novou, ale proč si ji zbytečně zničit?

Nahrávač k desce na hokej One Timer Passer

S nahrávačem One Time Passer natrénujete prakticky všechno

Využití nahrávače je opravdu všestranné. Výborně s ním můžete rozvíjet stickhandling, samotné nahrávky, zlepšíte se ve zpracování přihrávek a samozřejmě ve střelbě z první. Jestli se něco dokáže podepsat na počtu gólů, které za sezónu nasázíte do brány, kliček nebo přesných přihrávkách, které v rozhodující fázi zápasu pošlete spoluhráčům, je to nahrávač. A samozřejmě, že rozhoduje i vaše chuť trénovat.

Nahrávač je perfektní jak pro děti, tak dospělé a trénují s ním hobby hráči i profesionálové. Tohle je prostě tréninková pomůcka, která má své důležité místo ve výbavě každého hokejisty.

Test a recenze produktu nahrávač One Timer Passer

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Věřím, že v popisku bylo z pohledu trénování a používání nahrávače řečeno to nejdůležitější, aspoň jsem se o to snažil, a to jak venku, tak pak i u počítače. :-)

Pokud máte desku a branku, tak nahrávač je opravdu věc, která vám chybí. Nebo nechybí, je to na vás, ale pak vám deska dá jen 30 % progresu, který se projeví na ledě. Zbylých 70 % potenciálu je prostě out. A to je promarněná šance .

Pokud se chcete posouvat, ať už je vaším cílem hrát na co nejvyšší úrovni nebo toužíte být dál než vaši spoluhráči, pak nahrávač musíte mít.

Uvidíte, že jakmile si ho pořídíte, bude váš trénink rázem úplně někde jinde. Až se budete divit, o co všechno jste bez něj přicházeli. Já jsem se o tom sám přesvědčil.

Společně s brankou a deskou je to jednoznačně to nejdůležitější, co byste měl doma mít."

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové nahrávače
Výrobce: Potent Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Délka odrazové gumy: 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: