Střelecká a stickhandling plocha Stilmat vnitřní - modrá

Kód: 1973
Značka: Stilmat
999 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024

✅ Sestavíte si tvar desky podle sebe
Kompatibilní se Shooting Pad Ice
Výborně se přizpůsobí i nerovnému povrchu
Ideální kluznost pro off-ice trénink
✅ Pokud vám deska nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si metr tréninkové plochy navíc

Máte doma plochu Shooting Pad Ice a chcete ji rozšířit o další metr? Pak jste na správné adrese.

✅ Klady

  • 9 dlaždic v balení, celkem 1 m² plochy
  • Pasují na dlaždice Shooting Pad Ice
  • Velmi jednoduše a rychle ji celou složíte
  • Perfektně se přizpůsobí i ne úplně rovnému povrchu
  • Ideální na rozšíření stávající tréninkové plochy
  • velmi dobrou kluznost pro off-ice trénování
  • Perfektní jak na střelbu, tak stickhandling
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

  • Nemá

Rozdíl oproti ploše Shooting Pad Ice

Oproti univerzální ploše Shooting Pad Ice se tento model liší na první pohled v barvě dlaždic. V rámci všech dalších vlastní je ale prakticky totožný.

Spíš je to o tom, jestli chcete Shooting Pad Ice rozšířit jen o 1 m² nebo 2 m². Pokud plánujete o dva, tak si klidně pořiďte další balení Shooting Pad Ice a budete mít vše v jedné barvě. Pokud potřebujete ale jen jeden metr navíc, je tu právě tato možnost, kde je balení po 1 m².

Každopádně, všechny dlaždice do sebe bez problémů zacvaknete. Mají naprosto stejný systém napojení, a to jak deska Shooting Pad Ice, tak i tyto samostatné dlaždice Stilmat.

Lehký rozdíl je pak v kluznosti povrchu. Venkovní i vnitřní verze kostek Stilmat má nepatrně menší kluznost než ty univerzální u plochy Shooting Pad Ice. Na trénink na suchu jsou přesto naprosto perfektní.

Deska Stilmat je prostě skvělá

Tahle plocha má hned několik klíčových výhod. Oproti klasickým střeleckým deskám je jiná už na první pohled v tom, že ji skládáte z jednotlivých dlaždic. Díky tomu si dokážete vytvořit takový tvar, jaký přesně potřebujete.

Celkovou velikost tréninkové plochy můžete dále rozšiřovat. Jednoduše si dokoupíte jen další dlaždice. Vybrat si můžete ze speciálních dlaždic na ven nebo dovnitř.

Na desce odtrénujete vše, na co si vzpomenete - střelbu, stickhandling i vhazování.

V porovnání se střeleckými deskami mají dlaždice Stilmat povrch, který klouže ještě o něco lépe. Puky na téhle desce lítají jedna báseň. Člověk často zapomene, že není na ledě. Pro trénink na této desce můžete používat jak klasické puky, tak speciální Green Biscuit™ puky, které na ploše jezdí extrémně rychle. :-) Trénovat na Shooting Pad Pro ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Tohle je rozhodně jedna z nejlepších ploch, které můžete na trénink mít!

Jeden metr "ledu" navíc

Zkuste jít na led a pak na tuhle desku. V kluznosti, o kterou jde primárně, nepoznáte rozdíl. Díky vnitřní Stilmat ploše si vytvoříte skvělé tréninkové zázemí přímo u sebe doma.

Klidně ji využijete i venku, jen musíte počítat s tím, že na rozdíl od venkovních dlaždic Stilmat nemá tak veliké dírky pro odvod vody. Po dešti tak vodu z těchto dlaždic musíte utřít anebo chvíli počkat, než plocha oschne. Tohle je jediný rozdíl mezi vnitřními a venkovními dlaždicemi Stilmat.

V balení je 9 dlaždic, každá má velikost 33 x 33 cm. Složíte z nich tak plochu o celkové velikosti 1 m² a je pouze na vás jaký bude mít tvar. Ideální je pořídit si aspoň 2 m² (tzn. dvě balení) nebo použít tento 1 m² jako rozšíření k ploše Shooting Pad Ice.

Nemusíte hledat rovinu, fungovat bude všude

Velkou výhodou u téhle plochy je to, že pro ní nemusíte mít úplně rovný podklad. Plocha si poradís malými nerovnostmi. Jakmile dlaždice spojíte k sobě, jednoduše obkreslí povrch, na který je položíte a vytvoří souvislou plochu.

To, co je u desek nedůležitější, je jejich spojení s nahrávači jako třeba One Timer Passer nebo Passer Pro. Díky tomu pak desku využíváte opravdu na maximum. Nahrávač k desce přiděláte stejně jako ke klasickým deskám během chvíle.

Časem můžete trénink na střelecké ploše rozšiřovat dalšími doplňky pro stickhandling, a tím neustále posouvat cviky a efektivitu trénování dál.

Klidně na ní zaparkujte auto

Chcete mít desku položenou v garáži a parkovat na ní autem? Nevadí, je to poměrně časté řešení. Dlaždice vydrží prakticky cokoliv. Klidně i to, když je necháte celý rok venku.

Kluznosti to vůbec v ničem nevadí. Naopak, ta je časem, stejně jako u klasických střeleckých desek, ještě lepší.

Desku Stilmat sestavíte raz dva

Po objednání vám dojde klasicky krabice, ve které najdete celkem 9 dlaždic. Ty jednoduše vyndáte a během chvíle desku složíte nebo napojíte na tu už stávající. Jde to opravdu jednoduše, dokážou ji složit i děti. Jednotlivé kostky do sebe velmi dobře zapadnou a drží.

Stejně jak ji rychle složíte, tak ji i rozložíte. Kostky můžete dát zpátky do krabice a celou desku převést jednoduše tam, kam budete potřebovat.

Prověřili jsme ji opravdu důkladně

Otestovali jsme ji stejně jako řadu Shooting Pad Ice, klasické střelecké deskybranky. Výsledek nám jen potvrdil to, co jsme tušili hned po složení. Deska Stilmat je prostě super.

Samozřejmě, i tady, stejně jako u klasických desek, si musíte dát pozor na vybledlé fleky na trávě, které pod deskou logicky po pár dnech jsou. Zprvu jsme ji přesouvali po trávníku z místa na místo, pak jsme to ale vyřešili jinak. Postavili jsme desku mezi zahradní domek a dětský bunkr a hotovo. :-) I když je složená z jednotlivých dlaždic, tak drží naprosto pevně a opření o stranu ji vůbec nevadí.

Tréninková deska na in-line brusle

Hodně zákazníků se nás také ptá, jestli je možné na deskách obecně jezdit s kolečkovými bruslemi. Odpověď je ano, jen musíte mít měkká kolečka. A pozor, lze to pouze na deskách Stilmat, tedy na této modré ploše a pak na venkovní šedé variantě. Ostatní desky na in-line brusle nejsou vhodné, protože mají hodně kluzký povrch a brusle by se vám na nich smekaly.

 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Prakticky jsou úplně stejné jako dlaždice u Shooting Pad Ice plochy, mají jen jinou barvu a nepatrně méně kloužou. V praxi to ale víceméně nepoznáte, rozdíl je opravdu minimální.

Jak jsem psal v popisku, tady je to spíš o tom, jestli chcete svou stávající Shooting Pad Ice plochu rozšířit o dva nebo jen o jeden metr. Jeden metr koupíte v této verzi, dva má pak klasicky nové balení Shooting Pad Ice plochy.

Pak se nabízí také otázka, jestli chcete mít všechno v jedné barvě nebo ne. Kombinace dvou barev má výhodu v tom, že si barevně označíte zóny (část dlaždic bude bílá a část modrá).

Každopádně, všechny dlaždice do sebe bez problémů zacvaknete. Mají naprosto stejný systém napojení, ať kostky z desky Shooting Pad Ice nebo pak tyto vnitřní nebo venkovní dlaždice Stilmat.

Samozřejmě se dá kombinovat se všemi doplňky, jako jsou nahrávače nebo dále s brankami. Výborně na ní kloužou jak normální puky, tak Green Biscuit™ puky.

Je to super plocha, ze které budete nadšení."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Stilmat
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: dlaždice
Počet dlaždic: 9 ks
Rozměr dlaždice: 33 x 33 cm
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: