Sítě do hokejové branky

6 položek celkem
Náhradní síť do terče Winnwell 72" Heavy Duty Skill Net
1 569 Kč

Náhradní síť do hokejového terče Winnwell Heavy Duty Skills Net. Síť přiděláte ke konstrukci Skills Net pomocí tkaničky. Tato síť má tu nejvyšší možnou pevnost 25 000 D.

99983
Náhradní síť do postranní sítě Winnwell 72"  Stand Alone, Heavy Duty - extra odolná
1 259 Kč

Náhradní síť do postranic Winnwell 72" Stand-Alone Heavy Duty. Síť má pevnost 18 000 D a přiděláte ji ke konstrukci pomocí tkaničky.

99981
Náhradní síť do postranní sítě Winnwell 72"  Stand Alone, běžná pevnost
655 Kč

Náhradní síť do postranic Winnwell 72" Stand Alone. Síť má pevnost 3 600 D a přiděláte ji ke konstrukci pomocí tkaničky.

99982
Náhradní síť do branky Winnwell  síť na tkaničku, běžná pevnost
575 Kč

Náhradní síť do hokejových branek Winnwell, kterou ale můžete využít i do jakýchkoliv jiných branek v dané velikosti, u kterých se síť přidělává na tkaničku....

4138
Náhradní síť do branky Winnwell Heavy Duty  extra odolná
819 Kč

Náhradní síť do hokejových branek Heavy Duty, které mají tu největší odolnost. Pevnost sítě je 25 000 D, tedy ta nejvyšší možná, a přiděláte ji k brance...

4137
Náhradní síť do branky pro hru bez brankáře Winnwell Pond Hockey
370 Kč

Náhradní síť do branek Pond Hockey, tedy menších branek, které se používají hlavně na rybníkový hokej. Sítě jsou v nejvyšší pevnosti, kterou můžete od značky Winnwell mít,...

RM36PH25

Kdy je potřeba nová síť na hokejovou branku? Obvykle ve chvíli, kdy se vám ta současná poničí. Náhradní síť je víceméně úplně stejná jako ta, kterou jste k brance měli původně, a přiděláte ji velmi rychle. Sítě jsou k dispozici pro všechny velikosti hokejových branek, liší se akorát podle typu. Síť na branku můžete mít s připevněním pomocí tkaničky nebo suchého zipu a můžete také vybírat z různých variant pevnosti sítě. Vše záleží na tom, jakou máte branku a jakou silou do branky střílíte. Podrobnou specifikaci sítí naleznete v každém jednotlivém popisku. Dokoupit si můžete také náhradní postranní sítě k brance s postranicemi. Pokud hledáte ochranné sítě jako celek, ať již na různá sportoviště, na zahradu obecně a nebo do tělocvičen, určitě mrkněte na e-shop sportovni-pomucky, kde přesně tento druh sítí najdete.

Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce, včetně náhradních sítí do hokejových branek, jsme podrobně otestovali přímo v praxi, natočili z toho videa a vytvořili produktům vlastní fotky, takže se určitě podívejte na jednotlivé popisky, kde najdete super informace. Věříme, že vám dokáží zodpovědět na většinu otázek, které byste kolem tréninkových pomůcek resp. výběru náhradních sítí k hokejovým brankám mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)