Víte, proč natáčíme vlastní videorecenze?

Jestli fotka vydá za tisíc slov, pak video za milion. Video prostě postupně kraluje nad všemi ostatními typy obsahu a tento trend pozorujeme (a tvoříme) na internetu už několik let. Odpověď, proč se to tak děje, je jednoduchá. Na videu prostě jasně vidíte vše v praxi.

Testujeme produkty v praxi, jsme x-trenink.cz

Videorecenze jsme začali natáčet jako první v ČR

První zkušenosti s videorecenzemi jsme začali sbírat již v roce 2012 v rámci e-shopu x-hokej.cz. Tehdy jsme byli vůbec prvním hokejovým e-shopem v České republice, který se do natáčení videí pustil a náš přístup byl jedinečný i v měřítku celé tuzemské e-commerce.

Jenže my jsme šli ještě dál a do dvou let začali jako první hokejový e-shop na světě testovat hokejovou výstroj přímo v akci. Videa získala desítky tisíc shlédnutí, a to byla na tehdejší dobu neuvěřitelná čísla!

2-videorecenze

To co funguje, neměníme

Je nám jasné, že videa hrají každým rokem stále klíčovější roli a tomu, kdo je nenatáčí, prostě ujíždí vlak. I proto jsem se na základě vlastních zkušeností rozhodl rozjet projekt ESHOP VIDEO, kde tvoříme profesionální videa i fotky na klíč ostatním e-shopům. Těm se snažím pomáhat již několik let také předáváním svých vlastních zkušeností s budováním úspěšných e-shopů v rámci mého projektu ESHOP RESTART

Točíme si vlastní videa, jsme x-trenink.cz

A samozřejmě, aby to nebylo o tom, že kovářova kobyla chodí bosa, tak se můžete podívat rovnou na všechna naše videa v rámci x-trenink.cz. Videa jsou pro nás klíčovým obsahem a chceme v této oblasti znovu udávat směr, stejně tak jako to bylo na x-hokej.cz!

Daniel Višňák
Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky


Líbí se vám, jak svou práci děláme? Zjistěte, čím ještě měníme pravidla hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytváříme si vlastní fotky - - natáčíme vlastní videa - - produkty testujeme v praxi -