Kovová trojnožka Attack Triangle

Kód: 4976
Značka: Hejduk
2 699 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Simuluje pozici obránce při hře
✅ Výborná pro trénink kliček a rychlých rukou
✅ Použitelná jak na suchu, tak na ledě
Lehká montáž i demontáž
✅ Pokud vám trojnožka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový obránce

S Attack Triangle výborně natrénujete kličky a další bezprostřední reakce při hře.

✅ Klady

  • Velmi efektivně simuluje bránícího hráče
  • Využitelná jak na ledě, tak na suchu
  • Perfektní i pro týmový trénink
  • Rozvíjí rychlé ruce, kličky i vaše hokejové myšlení
  • Velmi rychlá a snadná montáž i demontáž

❌ Zápory

  • Nemá

Díky stickhandling trojnožce rozvinete svou obratnost

Vzdálenost nohou a hokejky je u trojnožky Attack Triangle stejná jako u reálného hráče na ledě. Díky tomu jsou cvičení velmi účinná.

Na rozdíl od bránícího hráče ale máte klid na to, abyste trénovali kličky a rychlost svých rukou. A to je super, protože přesně tohle pak dokážete zužitkovat během situací na ledě. Akorát v tom už budete rychlejší a jistější.

Trojnožka Attack Triangle během off ice tréninku na suchu

Trojnožku Attack Triangle složíte za pár vteřin

Tahle stickhandling pomůcka je kovová. Předchozí verze byly z plastu, jenže tady je všechno od základu jinak. Díky pevné kovové konstrukci je Attack Triangle 100% stabilní a vydrží prakticky navždy.

Samotné složení je rychlé a hlavně jednoduché. Pomocí pár šroubků, tzv. motýlků, Attack Triangle složíte a rázem můžete jít trénovat. Celé složení nám zabralo kolem 1 minuty.

V balení najedete také detailní návod na složení. Uvidíte ale, že ho nebudete ani potřebovat. :-) Složení i případné rozložení je opravdu naprosto intuitivní a lehké.

Sestavení Attack Triangle je velmi rychlé, stačí sešroubovat pár šroubků a je hotovo

Skvělá tréninková pomůcka na suchu i na ledě

Attack Triangle je dalším tréninkovým doplňkem, který využijete jak na suchu, tak na ledě. Pokud půjdete na led, jednoduše namontujete kovové hroty, které jsou součástí balení. Ostré hroty pak zajišťují, aby trojnožka držela na ledě stále na jednom místě.

Trojnožku Attack Triangle využijete jak na ledě, tak na suchu

Výborný trénink v kombinaci s Green Biscuit™ puky i Smart bally

V rámci tréninku na suchu můžete pro trénování využít klasické puky, ale i Green Biscuit™ puky nebo míčky.

Klasický puk je nejpomalejší. S ním budete mít dostatek času nad cvičením přemýšlet a trénovat trošku více “v klidu”. Na začátek tedy “značka ideál”.

O něco rychlejší a obtížnější je už trénink s Green Biscuit™ puky. Takový Green Biscuit™ Originál nebo Green Biscuit™ Pro lítá na betonu nebo obecně na jakémkoliv suchém podkladu úplně suprově a hlavně hodně svižně.

No, a úplně nejrychlejší jsou cvičení s míčky. Konkrétně míčky Wood Ball nebo Smart Ball jsou super. Tohle je třetí level, kdy musíte mít už svou hokejku i hlavu maximálně pod kontrolou. :-)

Attack Triangle a trénink s Green Biscuit puky

Funguje na desce i na silnici

V rámci tréninku na suchu můžete položit Attack Triangle víceméně na jakýkoliv podklad.

Perfektně funguje v kombinaci s největší střeleckou deskou Shooting Pad Extreme.

Pokud desku nemáte, s Attack Trianglem můžete trénovat úplně v klidu třeba na silnici. Samozřejmě, trojnožka bude fungovat i v garáži nebo kdekoliv jinde, kde vás napadne. Důležitá je jen rovina a povrch, na kterém bude puk nebo balónek dobře klouzat.

Trojnožka Attack Triangle je skvělý pomocník na trénink 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Další z velmi praktických doplňků na trénink. Hodně rychle vám dokáže zrychlit ruce, a celkově získáte větší jistotu do soubojů jeden na jednoho.

Velikost trojnožky kopíruje přesně rozměr hráče na ledě. Tedy rozkročení nohou a hokejku bránícího hráče. Cvičení jsou díky tomu hodně autentická.

Začněte ideálně nejprve s klasickými puky, pak můžete do cvičení zařazovat Green Biscuit™ puky, které jsou o něco rychlejší. No, a poslední úroveň - ta nejtěžší - jsou balónky. Ať již základní Wood Ball nebo Smart Ball. Ty lítají opravdu hodně rychle. :-)

Attack Triangle využijete jak na suchu, tak na ledě. Tam ho často berou kluby na klasické týmové tréninky. V létě ho jednoduše zapojují do přípravy na suchu. Takže, využitelnost má opravdu širokou."

Doplňkové parametry

Kategorie: Stickhandling pomůcky na hokej
Výrobce: Sweat Blood
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na hokej, na hokejbal
Materiál: kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: