Nahrávač Passer Pro

Kód: 108605
Značka: Potent Hockey
1 699 Kč
Ihned k odeslání (> 5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
22.10.2020

✅  Má o 14 cm delší gumu než One Timer Passer
✅  Skvělý doplněk ke střeleckým deskám
✅  Jednoduchá a rychlá instalace
✅  Pro všechny věkové kategorie
✅  Pokud vám nahrávač nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ještě nemáte nahrávač? Tak to přicházíte o hodně.

Díky nahrávači získá budete moct efektivněji trénovat střelbu, přihrávku ale i stickhandling dovednosti.

Nahrávač Passer Pro je skvělý doplněk trénink

✅ Klady

  • Má o něco větší gumu než model One Timer Passer
  • Díky zkosené vrchní hraně vrací přesně i prudší přihrávky
  • S nahrávačem využíváte na 100 % potenciál domácího tréninku
  • Rozvíjíte ruce a zdokonalujete přihrávku
  • Na deskách dokážete střílet po přihrávce i z první
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi
  • K desce přiděláte za 10 vteřin

❌ Zápory

Nahrávač neskutečně posune vše, co s hokejkou dokážete

Přesně tak! Je to výborná pomůcka pro nácvik stickhandlingu, nahrávek, ale i střely. Prostě jeden z klíčových doplňků k tréninkovým deskám, díky kterému dokážete jejich potenciál využít opravdu na maximum!

K desce ho přiděláte během pár vteřin. Pasuje jak ke klasickým střeleckým deskám Shooting Pad Extreme 300 x 150 cm a menší Shooting Pad Pro 150 x 75 cm, tak i na stickhandling plochy.

Detail nahrávače Passer Pro

Rozdíl nahrávačů: Passer Pro vs. One Timer Passer

Passer Pro je stejně jako model One Timer Passer skvělým pomocníkem při vracení přihrávek a odrazu puku zpátky na vaši hokejku. Princip obou nahrávačů je tak primárně stejný. 

Liší se od sebe druhem odrazové gumy a také její délkou. One Timer Passer má gumu v podobě širšího popruhu, kdežto tento model Passer Pro ji má o něco užší a oválnou. Představte si gumu z gumicuku, protože podobnou najdete v modelu Passer Pro.

Rozdíl je také v rámci délky odrazové plochy obou nahrávačů. Guma u modelu One Timer Passer je dlouhá 50 cm, u tohoto modelu Passer Pro máte k dispozici o něco širší prostor, a to celkem 64 cm.

Dlouhá odrazová guma nahrávače Passer Pro

Nahrávač Passer Pro tlumí lépe prudší přihrávky

Při důkladném testu v praxi jsme našli ještě jeden důležitý rozdíl. Poznáte ho u přihrávek s opravdu velkou razancí, u kterých puk někdy přeskočí gumu One Timer Passer nahrávače. Passer Pro si s prudkými přihrávkami dokáže poradit mnohem lépe, právě díky zkosené vrchní hraně nahrávače, která puk ztlumí, narovná a pošle ho po střelecké desce zpátky na hokejku.

Nahrávač Passer Pro výborně zkrotí i prudké přihrávky

Který nahrávač zvolit?

Tohle je ta nejčastější otázka, neexistuje na ni ale žádná univerzální odpověď. Oba nahrávače jsou super a budete s nimi spokojeni. One Timer Passer má o něco menší odrazovou plochu pro puk, ale i tak je 50 cm naprosto luxusních. Na klasické nahrávky s běžnou razancí fungují oba nahrávače na 100 %. Rozdíl je u prudších přihrávek dospělých hráčů. Tam je lepší tento model Passer Pro, který dokáže i prudké přihrávky ztlumit a přesně vrátit na hokejku.

Nahrávač na trénink Passer Pro

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Nahrávač je věc, kterou prostě musíme mít ke střelecké desce, pokud ji chcete využívat opravdu na 100 %. Natrénujete s ním věci, které bez něj nejsou v podmínkách domácího tréninku jednoduše proveditelné.

Bez nahrávače můžete z desky prakticky jen střílet, a to je málo na to, co vše dalšího vám může poskytnout.

Díky nahrávači dokážete však trénovat střelu z první, po přihrávce, zlepšovat stickhandlingvše různě kombinovat. Těch variant najednou získáte násobně víc a trénink je rázem úplně někde jinde. Je to prostě klíčová věc pro posun vašich schopností na ledě.

Stejně jako u modelu One Timer Passer i tady platí, že je skvělý doplněk k deskám. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma nahrávači je v délce odrazové plochy gumy. Tady máte k dispozici 64 cm a u modelu One Timer Passer “jen” 50 cm (což také stačí).

U tohoto modelu jsme poznali rozdíl v praxiu opravdu prudkých přihrávek dospělého hráče. Ty dokáže vrátit na hokejku lépe než One Timer Passer, u kterého prudší puk někdy přeskočí gumu nahrávače.

Takže, kdybych to sečetl a podtrhl, model Passer Pro je lepší určitě pro dospělé hráče. Pokud na nahrávači budou trénovat děti nebo hráči s menší razancí v přihrávce, základní nahrávač One Timer Passer splní svou funkci naprosto spolehlivě.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové nahrávače
Výrobce: Potent Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Délka odrazové gumy: 64 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: