Nahrávač Passer Pro

Kód: 2482
Značka: Potent Hockey
1 699 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

o 14 cm delší gumu než One Timer Passer
✅ Skvělý doplněk ke střeleckým deskám
✅ Jednoduchá a rychlá instalace
✅ Pro všechny věkové kategorie
✅ Pokud vám nahrávač nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální nahrávač

Stabilní, robustní a výborně vrací i ty nejprudší přihrávky, prostě profík mezi nahrávači

✅ Klady

  • Má o něco větší gumu než model One Timer Passer
  • Díky zkosené vrchní hraně vrací přesně i prudší přihrávky
  • S nahrávačem využíváte na 100 % potenciál domácího tréninku
  • Rozvíjíte ruce a zdokonalujete přihrávku
  • Na deskách dokážete střílet po přihrávce i z první
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi
  • K desce přiděláte za 10 vteřin

❌ Zápory

Nahrávač neskutečně posune vše, co s hokejkou dokážete

Přesně tak! Je to výborná pomůcka pro nácvik stickhandlingu, nahrávek, ale i střely. Prostě jeden z klíčových doplňků k tréninkovým deskám, díky kterému dokážete jejich potenciál využít opravdu maximum!

K desce ho přiděláte během pár vteřin. Pasuje jak ke klasickým střeleckým deskám Shooting Pad Extreme 300 x 150 cm a menší Shooting Pad Pro 150 x 75 cm, tak i na stickhandling plochy.

Detail nahrávače Passer Pro

Rozdíl nahrávačů: Passer Pro vs. One Timer Passer

Passer Pro je stejně jako model One Timer Passer skvělým pomocníkem při vracení přihrávek a odrazu puku zpátky na vaši hokejku. Princip obou nahrávačů je tak primárně stejný.

Liší se od sebe druhem odrazové gumy a také její délkou. One Timer Passer má gumu v podobě širšího popruhu, kdežto tento model Passer Pro ji má o něco užší a oválnou. Představte si gumu z gumicuku, protože podobnou najdete v modelu Passer Pro.

Rozdíl je také v rámci délky odrazové plochy obou nahrávačů. Guma u modelu One Timer Passer je dlouhá 50 cm, u tohoto modelu Passer Pro máte k dispozici o něco delší prostor, a to celkem 64 cm.

Dlouhá odrazová guma nahrávače Passer Pro

Tlumí výborně i prudší přihrávky

Nahrávač Passer Pro si dokáže poradit velmi dobře i s prudkými přihrávkami. Princip je jednoduchý - zkosená vrchní hrana nahrávače puk ztlumí, případně ho narovná, aby neposkakoval a pošle ho po střelecké desce zpátky v rovné ose na hokejku. V testu jsme se přesvědčili, že nahrávač Passee Pro dokáže takhle vrátit 99 % všech prudkých přihrávek, což je super výsledek.

Nahrávač Passer Pro výborně zkrotí i prudké přihrávky

Který nahrávač si vybrat?

Tohle je ta nejčastější otázka, na kterou ale neexistuje žádná univerzální odpověď. Všechny nahrávače, které máme v nabídce, jsme důkladně otestovali a můžeme s klidným svědomím říct, že jsou super. Nahrávač One Timer Passer je tradiční nahrávač. Funguje spolehlivě, rychle ho přiděláte k desce a můžete jít na věc. Délka odrazové gumy 50 cm je dostatečná, abyste na něm mohli v klidu trénovat a pokaždé jste se trefili správně. Puky vrací spolehlivě a funguje jednoduše tak, jak má.

Nový model My Passer One Timer je na první pohled trochu jiný. Je minimalistický, ale parádně funkční, v tom je super. Přiděláte ho k desce pomocí suchých zipů, ale drží na ní stejně, jako by byl přišroubovaný. Tím jak je malý a kompaktní, tak se dá velmi dobře přenášet a využívat kdekoliv. Klidně si ho strčíte do tašky s výstrojí a před zápasem nebo tréninkem si na něm můžete dát rozcvičku, hodně hráčů to tak dělá. I s ohledem na jeho malé rozměry perfektně tlumí a vrací puky, z toho jsme byli nadšeni. Pokud chcete malé provedení, mobilitu a perfektní funkčnost, budete z něj nadšeni.

A třetí model Passer Pro, tedy tento nahrávač má ze všech nahrávačů největší odrazovou plochu, přesně 64 cm. V porovnání se dvěma předešlými není už tak malý a kompaktní, ale to není ani jeho cílem. Tohle je nahrávač, který vám vrátí jakoukoliv nahrávku přesně na hokejku a to i ty nejprudší. V klidu na něm mohou trénovat jak děti, tak profi dospělí hokejisté, funguje jako švýcarské hodinky - přesně a spolehlivě, :-)

Nahrávač na trénink Passer Pro

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Nahrávač je věc, kterou prostě musíme mít ke střelecké desce, pokud ji chcete využívat opravdu na 100 %. Natrénujete s ním věci, které bez něj nejsou v podmínkách domácího tréninku jednoduše proveditelné.

Bez nahrávače můžete z desky prakticky jen střílet, a to je málo na to, co vše dalšího vám může poskytnout.

Díky nahrávačí dokážete však trénovat střelu z první, po přihrávce, zlepšovat stickhandlingvše různě kombinovat. Těch variant najednou získáte násobně víc a trénink je rázem úplně někde jinde. Je to prostě klíčová věc pro posun vašich schopností na ledě.

Stejně jako u modelu One Timer PasserMy Passer One Timer i tady platí, že je skvělý doplněk k deskám. V porovnání s těmito dvěma modely je o něco robustnější, ale zato se můžete spolehnout na to, že vám každou přihrávku, i ty nejprudší, vrátí pokaždé přesně na hokejku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové nahrávače
Výrobce: Potent Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Délka odrazové gumy: 64 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: