Víte, proč si tréninkové pomůcky fotíme sami?

Moc dobře si uvědomujeme, jak jsou pro vás fotky při nákupu na internetu důležité, protože nemáte možnost si na zboží fyzicky sáhnout. Proto pořizujeme vlastní fotografie z co nejvíce úhlů, abyste dobře věděli, jak produkt vypadá. Jenže my to děláme celkově úplně jinak, a i proto k produktům tvoříme vlastní video recenze a navíc sami tréninkové vybavení testujeme v praxi.

2-vlastni-foto

Focení je jako trénink, někdy i náročnější

Naše kancelář odvede skvělou práci i jako fotoateliér, když je třeba. Každopádně, doma trénovat nebudete, co si budeme povídat. Takže raději bereme tréninkové pomůcky ven, do přirozeného prostředí. Chceme, abyste viděli tréninkové pomůcky v akci, co opravdu přináší a jak ve skutečnosti fungují. Ale zase se o nás nebojte, nekonečné aranžování necháváme raději food blogerkám, pro nás je prioritou dát produktům opravdu zabrat a vyzkoušet jejich limity.

Často se při focení zpotíme jako na pořádným tréninku, ale to k tomu patří, protože víme, že kvalitní fotky nevzniknou samy. A co víc, díky focení a testování v praxi pomůcky detailně poznáme tak, jako nikdo jiný. A zároveň získáme unikátní informace, která si následně můžete přečíst v popiscích produktů.

4-vlastni-foto

Neumíme to dělat jen napůl

První třetina je za námi, samotným focením ale zápas nekončí. Teď je na čase vybrat ty nejlepší snímky, upravit je a vložit ke konkrétním produktům na x-trenink.cz. K většině fotkám ještě přidáváme tzv. táhlíčka, tedy popisky, které vám skvěle pomohou poznat všechny důležité atributy daného vybavení.

Ty opravdu nejvymazlenější snímky dáváme i na náš InstagramFacebook, abychom světu ukázali, co je u nás nového a dodali vám chuť a motivaci jít trénovat.

1-vlastni-foto

Proč to děláme jinak než ostatní e-shopy?

Nějaký moudrý člověk kdysi řekl, že limity si dáváme sami. A proto se snažíme věci neustále posouvat a učit se, jak je dělat ještě lépe. Výrazně investujeme do naší techniky, protože dobře dobře víme, že se nám to vrátí v podobě skvělých kreativních výstupů. A také nás to neuvěřitelně baví. Obzvlášť pyšní jsme na to, že dáváme šanci mladším, proto je můj syn Kuba často tím, kdo mačká spoušť (a fotí čím dál lépe). Upřímně, s jakým jiným přístupem bychom mohli prodávat tréninkové vybavení tak dobře?

3-vlastni-foto

Děláme věci prostě po svém, a tak, jak to cítíme a jak nám to dává smysl. Stavíme na našem know-how, které jsme za dobu působení v e-commerce získali a také na zkušenostech s provozováním několika e-shopů, zejména x-hokej.cz, který byl největším hokejovým e-shopem v České republice. Proto jsme hned od začátku věděli, že fotky a videa budou na x-trenink.cz hrát absolutní prim. A když za sebou pak vidíme ten progres, hrozně nás to nabíjí a žene dopředu. A to na naší práci milujeme.

Je nám jasné, že fotky i videa mají na e-shopu každým rokem stále klíčovější roli a kdo se jim nevěnuje, tomu prostě ujíždí vlak. I proto jsem se na základě vlastních zkušeností rozhodl rozjet projekt ESHOP VIDEO, kde tvoříme profesionální videa i fotky na klíč ostatním e-shopům. Těm se snažím pomáhat již několik let také předáváním svých vlastních zkušeností s budováním úspěšných e-shopů v rámci mého projektu ESHOP RESTART

5-vlastni-foto

Má to ale i své stinné stránky

Dotáhli jsme to tak daleko, že se naše fotky staly inspirací i pro další e-shopy - slušně řečeno. Bohužel, některým z nich nevadí fotku bez svolení vzít a hostovat ji na svém e-shopu - nějak ale během toho obleče i jejich dres, a to nám rozhodně nepřipadá jako fair play.

Rozhodli jsme se proto na každou fotku dát vodoznak s logem, aby bylo zřejmé, že se jedná o naši vlastnoruční práci. V online světě to nakonec funguje stejně jako ve sportu; abyste něco dokázali, musíte si najít svou vlastní cestu, a ne jen slepě kopírovat druhé.

Daniel Višňák
Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky


Líbí se vám, jak svou práci děláme? Zjistěte, čím ještě měníme pravidla hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- balíme pořádně a poctivě - - píšeme vlastní popisky - - produkty testujeme v praxi -