Příslušenství k brankám na hokej

Nejprodávanější

Ochranný obal na branku Winnwell 72"
 
1 649 Kč
Hroty na hokejovou branku
Hroty pro branku Winnwell
Ihned k odeslání (> 5)
IP15S
 
od 399 Kč
2 položek celkem
Hroty na hokejovou branku
Hroty pro branku Winnwell
Ihned k odeslání (> 5 ks)
od 399 Kč

Hroty k hokejové brance, díky kterým brána lépe a pevněji drží na ledě. Hroty jsou dělané pro branky s průměrem tyčí buďto 1,5" nebo 2".

IP15S
Ochranný obal na branku Winnwell 72"
1 649 Kč

✅  Voděodolný a zároveň prodyšný materiál✅  Výrazně prodloužíte brance životnost✅  Na bránu nasadíte za 5 vteřin✅  Pod plachtu...

NC72AW

K hokejovým brankám si můžete dokoupit také několik zajímavých doplňků. Tím prvním je ochranný obal na branku, který se vám bude hodit, pokud máte branku přes léto nebo i celý rok venku. Plachta branku výborně ochrání před rozmary počasí a výrazně tak prodlouží její životnost. Obal na hokejovou bránu využijete ale i třeba v garáži, kde ji vhodně zakryjete před ostrými předměty, a také se na ni nebude prášit. Dalším skvělým doplňkem jsou hroty na tyčky, které využijete k ukotvení brány na ledě. Také chrání tyčku samotnou před opotřebením od puků a brankářovy brusle při odrazech od tyčky. V rámci příslušenství k brankám na hokej si můžete dokoupit třeba také malý lapač puků. Samozřejmostí jsou pak náhradní sítě na branku, celá řada terčů pro přesnost střelby, stejně tak jako plachty do branky - všechny tyto produkty mají své samostatné kategorie.

Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce, včetně doplňků k brankám, jsme podrobně otestovali přímo v praxi, natočili z toho videa a vytvořili produktům vlastní fotky, takže se určitě podívejte na jednotlivé popisky, kde tyto informace najdete. Věříme, že vám dokáží zodpovědět na většinu otázek, které byste kolem tréninkových pomůcek resp. ostatnímu příslušenství k hokejovým brankám mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)