Boty na hokejbal

V naší nabídce naleznete hokejbalové boty od společnosti Knapper, která se specializuje na hokejbalovou výstroj. Všechny boty disponují speciální ochranou proti nastřelení míčkem. Mohou se lišit především svou podrážkou, která je buď klasická nebo se speciální protiskluzovou úpravou, tu hráči ocení především při dešti. Také máme speciální protiskluzové návleky, kterými je možné boty bez upravené podrážky doplnit nebo v případě potřeby jednoduše nasadit. 

Na hokejbal je speciální výstroj, která se od vybavení na klasický lední hokej liší hlavně v tom, že jednotlivé části výstroje jsou lehčí, díky tomu se dá v hokejbalové výstroji velmi jednoduše a svobodně pohybovat. Hokejbalisté mají své speciální chrániče, rukavice, helmy, samozřejmě boty a také hokejky, které jsou na čepeli vyztužené, aby měly co nejvyšší odolnost na asfaltovém povrchu, kde se hokejbal hraje. Samostatnou kapitolou je pak výstroj pro hokejbalové brankáře. Tam si můžete vybrat klasicky od vesty, přes masku, betony, lapačku i vyrážečku. Nesmíme zapomenout ani na hokejbalové míčky, ty jsou hned v několika tvrdostech a barevných variantách.

Všechny hokejbalové produkty v naší nabídce mají podrobné popisky ve kterých jsme se snažili odpovědět to nejdůležitější, co by vás mohlo u daných produktů zajímat. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)