Hokejové branky 60"

1 položek celkem
Hokejová branka Winnwell 60"  síť na tkaničku, tyče 3,1 cm
2 399 Kč

✅ Perfektně prošla testem v praxi✅ Menší konstrukce branky 60"✅ Jednoduché a rychlé složení✅ Pevné přichycení sítě k brance na tkaničku ✅ Pokud vám branka...

99985

Hokejová branka 60" je střední brána na hokej, která je alternativou mezi oficiální velikostí branky malou hokejovou brankou 54”. Jedním z předních světových výrobců hokejových branek je kanadská společnost Winnwell, od které máme v nabídce ty nejpovedenější modely. Střední hokejová branka Winnwell 60" má naprosto stejnou techniku a způsob skládání, odolnost a všechny další vlastnosti jako klasická hokejová branka Winnwell 72”. Vydrží střely pukem, rychle se dá složit a stejně tak rozložit. Dále k ní můžete dokupovat náhradní sítěcelou řadu příslušenství jako jsou střelecké plachty nebo terče.

Ideální je vytvořit si doma vlastní tréninkové zázemí doplněné ještě o střeleckou deskunahrávač. Výhodou je, že můžete vybavení postupně dokupovat podle toho, na co se chcete v tréninku zaměřit a jak rostou vaše schopnosti, čímž využijete opravdu na maximum potenciál tréninkových pomůcek na hokej. Samozřejmě, základ je začít právě s brankou.

Branky jsme podrobně otestovali přímo v praxi, natočili z toho videa a vytvořili vlastní fotky, takže se určitě podívejte na jednotlivé popisky, kde najdete prvotřídní informace o produktu. Věříme, že vám dokáží zodpovědět na většinu otázek, které byste kolem hokejových branek mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)