Puk Green Biscuit™ Snipe

Kód: 1808
Značka: Green Biscuit
345 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.6.2024

✅  Jediný Green Biscuit™ puk přímo na střelbu
✅  Speciálně vyvinutý pro trénink na suchu
✅  Stejná velikost jako klasický puk
✅  Pro všechny věkové kategorie
✅  Pokud vám puk nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydrží i střelbu do zdi, tyče jsou pro něj samozřejmost

Můžete s ním pálit klidně do zdi, vydrží všechno. Přesně na to byl vyroben.
Je to jediný Green Biscuit™ puk určený přímo na střelbu.

✅ Klady

  • Naprosto stejné vlastnosti jako GB OriginálGB Pro
  • Výborně klouže na betonu, asfaltu i deskách
  • Určený na střelbu
  • Stejná velikost jako klasický puk
  • Skvělý doplněk na off-ice trénink
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

  • Žádné

Na suchu funguje jako na ledě

Zkoušeli jste někdy trénovat na suchu s klasickými puky? Na střeleckých deskách to jde. Pokud ale trénujete stickhandling třeba na silnici, na podlaze v garáži nebo třeba na ochozu stadionu, tak to už výrazně drhne.

A právě proto vznikl Green Biscuit™ puk. Dnes je to už prakticky legenda mezi puky pro off-ice trénink, prostě skvělá věc, která výborně plní svůj účel! Můžete ho vzít na beton, dlaždice, asfalt, prostě kamkoliv vás napadne. Všude bude jezdit jako klasický puk na leděnavíc s ním můžete i střílet!

Nikde se nepřetáčí, nijak neposkakujínezasekávají se. S Green Biscuit™ Snipe můžete navíc střílet, klidně i do zdi. Nárazy do tyčí branky jsou pro něj pak jako procházka růžovou zahradou. Díky tomu se pro vás asfalt nebo silnice stává náhradním ledem a branka opravdovým terčem.

Green Biscuit Snipe střelecký puk

Na střeleckých deskách i plochách jezdí Green Biscuit™ Snipe skvěle

Na střeleckých deskách klouže pochopitelně úplně skvěle. Pokud zvolíte největší variantu Shooting Pad Extreme, která měří 300 x 150 cm, tak získáte doslova extrémní prostor pro jakákoliv stickhandling cvičení.

K desce můžete přidělat nahrávač One Timer Passer, položit na ni Fast Hands, případně další doplňky pro rozvoj stickhandlingu, a pořádný trénink může začít! Rázem máte k dispozici kompletní tréninkové zázemí, které s puky GB využíváte na úplné maximum!

Puky Green Biscuit™ fungují stejně i na menší desce Shooting Pad Pro s velikostí 150 x 75 cm nebo na té nejmenší Shooting Pad JR. Jen musíte počítat s tím, že prostoru budete mít o něco méně. Výborně jezdí pochopitelně také na ploše Shooting Pad Ice.

Trénování se střeleckým pukem GB Snipe

Při střelbě vydrží Green Biscuit™ Snipe stejně jako klasický puk

Tento puk je patentovaný v USA, kde ho také vymysleli. Koneckonců, právě tam vznikla většina tréninkových pomůcek na hokej.

Je ze speciálního materiálu, díky kterému výborně klouže na suchém podkladu. Nikdy neskáče ani se nezasekává. Rozměrově je úplně totožný jako klasický puk. Při tréninku tak máte naprosto stejný pocit jako, když máte na hokejce klasický puk.

Tahle verze Snipe je navíc speciální v tom, že jeho materiál byl vyvinutý tak, aby se s ním dalo normálně střílet.

To, v čem je ještě super, je jeho hmotnost. Ta je totiž u verze Green Biscuit™ Snipe přesně o 12 g nižší než má klasický puk. A právě tenhle rozdíl vám umožní o něco více zrychlit práci rukou! Stickhandling i střelba tak získá o mnoho větší dynamiku a efektivitu.

S pukem Green Biscuit Snipe se dá bez problémů střílet, je jako jediný určený na střelbu

Další varianty Green Biscuit™ puků

Jsou dvě základní verze určené čistě na stickhandling - Green Biscuit™ Originál a pak Green Biscuit™ Pro, který je úplně stejný, akorát má po svém obvodu dva pěnové proužky. Díky tomu drží na hokejce ještě lépe.

Pak je tu tato třetí varianta, která je v poslední době stále více rozšířená. Střelecká verze puku s označením Snipe. Má všechny vlastnosti totožné s klasickým Green Biscuit™ pukem = výborně klouže na asfaltu, deskách atd. K tomu všemu je ale z materiálu, který snese i střelbu. Kdybyste stříleli s klasickým GB pukem, tak by se mohl odštípnout, tady to ale nehrozí. Green Biscuit™ Snipe vydrží i ty nejtvrdší střely, klidně do zdi.

V rámci popularity Green Biscuit™ puků si můžete vybírat ještě z různých edicí v designu klubů NHL nebo třeba blikající verzi Green Biscuit™ Alien.

Pokud byste si chtěli pořídit jak verzi na střelbu, tak čistě na stickhandling, máte možnost koupit oba puky ve výhodném balení.

Tři verze GB puků, jediný na střelbu je Green Biscuit Snipe

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Green Biscuit™ Snipe je skvělý puk jak na stickhandling, tak na střelbu. Na rozdíl od dvou základních puků Green Biscuit™ OriginálGreen Biscuit™ Pro přináší ještě navíc možnost trénovat střelbu. A to se určitě hodí.

Rozměrově, i co se týče vlastností, je zcela stejný jako dva ostatní Green Biscuit™ puky. Tzn. výborně klouže, nepřetáčí se na asfaltu, betonu ani deskách, díky čemuž s ním můžete trénovat stejně jako na ledě. V tomhle je naprosto unikátní a nemá konkurenci!

Za mě jsou Green Biscuit™ puky prostě základem, který musíte mít. Stejně jako musíte mít ke střelecké desce branku a nahrávač, zrovna tak byste ve vaší hokejové tašce měli mít Green Biscuit puky. Jak na trénink, tak i třeba na zahřátí před zápasem jsou super.

Časem vyzkoušejte určitě i kombinaci s Fast Hands nebo trojnožkou a uvidíte, že si trénink užijete naprosto parádně.

A když vás v určitý moment přestane stickhandling bavit, tak se jen otočíte k brance a můžete pálit. S pukem Green Biscuit™ Snipe to totiž nejenom lze, ale střílet se prostě musí :-)."

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové puky Green Biscuit™
Výrobce: Green Biscuit™
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na střelbu, na stickhandling
Hmotnost: 146 g
Hmotnost klasického puku: 158 g
Typ puku: Green Biscuit™ klasický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: