Střelecká a stickhandling deska Shooting Pad JR 100 x 50 cm

Kód: 1436
Značka: Winnwell
899 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Nejmenší ze všech desek
Nejjednodušší na manipulaci a přenášení
Ideální pro děti a na trénink střelby
✅ Perfektní kluznost všech puků
✅ Pokud vám deska nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá a funkční

Nejmenší ze všech desek, a proto je perfektní pro malé děti! Pro dospělé je super čistě na střelbu.

✅ Klady

  • Malá, skladná, lehce přenositelná
  • Drží si neustále rovný tvar
  • Výborná kluznost pro klasické pukyGB™ puky
  • Prakticky nezničitelný povrch
  • Skvělá na trénink střelby
  • Uložíte ji kamkoliv, stačí opřít o zeď nebo někam zasunout

❌ Zápory

  • Nemůžete trénovat stickhandling a další dovednosti, je čistě na střelbu

Nejmenší ze všech desek

Střelecká deska na hokej Shooting Pad JR je nejmenší střeleckou deskou. Její rozměr je 100 x 50 cm. Je to super pomůcka na nácvik střelby, a to jak dospělých, tak malých dětí.

Povrch desky simuluje led, takže na něm výborně kloužou jak klasické puky, tak i speciální Green Biscuit™ puky pro trénink na suchu. Ty jezdí po desce extrémně rychle. :-) Trénovat na Shooting Pad JR ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Rovná plocha je super v tom, že drží stálý tvar, zároveň se jednoduše přenáší. Třetí výhodou rovného tvaru je jednoduché skladování desky. Opřete ji třeba o zeď nebo zasunete pod skříň - prostě ji uložíte víceméně kamkoliv.

Střelba a trénink se střeleckou deskou Shooting Pad JR 100x50cm

Stejné vlastnosti jako na ledě

Zkuste jít střílet na led a pak z téhle desky. V kluznosti, o kterou jde primárně, nepoznáte rozdíl. Díky desce Shooting Pad JR si vytvoříte skvělé tréninkové zázemí a plnohodnotnou střelnici přímo u sebe doma.

Tohle je věc, která by nám ještě před pár lety připadala jako něco naprosto nereálného, jenže dneska je to skutečnost. Navíc si můžete vybrat hned ze tří velikostí desek.

Největší je Shooting Pad Extreme, která má 300 x 150 cm. Pak je tu varianta střední desky Shooting Pad Pro 150 x 75 cm. Nejmenší deskou je tento model Shooting Pad JR 100 x 50 cm.

Všechny tři desky mají naprosto totožný povrch, který je perfektní pro klasický off-ice trénink nebo trénink na suchu.

Test v praxi a recenze střelecká deska Shooting Pad JR 100x50cm

Na trénink střelby je prostě ideální

Na rozdíl od větších desek Shooting Pad ExtremeShooting Pad Pro je primární účel téhle nejmenší desky úplně někde jinde. Je totiž ideální na klasickou střelbu. Prostě na ní nahážete puky a pálíte na bránu jeden za druhým. Je to jednoduché a výborně to funguje. :-)

Perfektně na ní potrénují jak děti, tak dospělí. Děti mají na desce i trochu prostoru na základní dovednosti s hokejkou a stickhandling. U dospělých je to pak primárně o tréninku střelby.

Trénink dospělí střelecká deska Shooting Pad JR 100x50cm

Deska přežije všechno

Deska je rovná, takže na rozdíl od největšího modelu Shooting Pad Extreme nemusíte čekat, až si sedne do roviny. Tuhle desku, stejně jako druhý rovný model Shooting Pad Pro, jen rozbalíte, dáte na zem a můžete začít trénovat.

Díky speciálnímu materiálu z polymerů deska "zraje jako víno". V praxi to znamená, že čím více na ní budete trénovat a deska bude dostávat zabrat, tím lépe na ní budou puky jezdit.

Vůbec ji nevadí škrábance a různé oděrky, kamínky nebo déšť, naopak. Nemusíte ji ani trochu šetřit. Snese opravdu všechno. V čase je povrch desky díky používání prostě ještě lepší.

Jediné, na co si dávejte pozor, je mráz nebo příliš ostré slunce. V mrazu může deska prasknout a na přímém slunci by se mohla začít vlnit.

Nejmenší střelecká deska na hokej Shooting Pad JR 100x50cm

Děti si desku zamilovaly

Měli jsme možnost testovat všechny střelecké desky, včetně téhle nejmenší. První dvě veliké jsou jak na střelbu, tak stickhandling. Tahle nejmenší je prostě jiná. Není na ní tolik prostoru pro různé parádičky s hokejkou, zato se z ní skvěle střílí.

Když jsme dali vybrat dětem, víceméně vždycky sáhly po téhle verzi. Prostě je nejvíc baví střílení, a taky se jim výborně přenáší. Pokud by existovala anketa "Kterou desku děti doporučují", tato by ji zřejmě vyhrála. :-)

I u téhle desky si dejte ale pozor - když ji necháte ležet dlouho na jednom místě, tak pod ní mohou vzniknout taková ta vybledlá místa na trávníku. My jsme to vyřešili tím, že jsme desku po každém tréninku uklidili, respektive opřeli o zahradní domek a hotovo. :-) Tam je schovaná od sluníčka, má prostě své místo a nevadí to ani trávníku.

Recenze a porovnání hokejové desky Shooting Pad JR 100x50cm

Můžete vybírat z několika velikostí

Tréninkové desky jsou celkem ve třech rozměrech.

Největší je deska Shooting Pad Extreme. Její rozměr je 300 x 150 cm a má opravdu obrovskou plochu, na které můžete trénovat prostě cokoliv. Šířka plastu je 3 mm, díky čemuž je deska výborně pružná a dá se opakovaně rolovat a zase rozbalovat. Jen v rámci skladování na ní potřebujete logicky trochu víc místa. Na druhou stranu, pokud desku srolujete, převážete třeba tkaničkou a postavíte do rohu, máte vyřešeno.

Ve střední velikosti je pak model Shooting Pad Pro s rozměry 150 x 75 cm. Na rozdíl od Shooting Pad Extreme je deska klasicky rovná. Šířka plastu je 5 mm, má i madlo, díky kterému ji jednoduše přenesete. I na této desce můžete trénovat s nahrávači a prakticky dělat většinu cvičení jako na největší variantě. V rámci skladování ji opřete někde v garáži nebo kdekoliv jinde o zeď a nic víc neřešíte.

Třetí do party je tento model, tedy nejmenší deska Shooting Pad JR s rozměrem 100 x 50 cm. Má také madlo, za které ji přenesete a je široká 3 mm. Tahle verze je super pro malé děti, které se učí střílet. Využije ji ale i dospělý hráč, čistě na střelbu je perfektní. Jen na ní nepotrénujete stickhandlingové dovednosti, na to potřebujete větší prostor.

Samostatnou kategorií desek je pak plocha Stickhandling Shooting Pad Ice v základním rozměru 200 x 100 cm. To je plocha, kterou si sestavíte z jednotlivých dlaždic o velikosti 33 x 33 cm. Výhodou této plochy je to, že ji můžete postupně zvětšovat dokupováním dalších kostek. V rámci kluznosti je na tom možná ještě o něco lépe než klasické desky. Bezpochyby je to další super varianta umělé plochy na trénink.

Porovnání velikostí hokejový desek

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Tohle je super deska pro malé děti, případně pro dospělé hráče na střelbu. Výhoda je, že ji prakticky kamkoliv převezete anebo přenesete. Je malá, lehká a výborně skladná.

Samozřejmě, pokud byste chtěli primárně trénovat stickhandling a další věci, tak musíte sáhnout po větších rozměrech desky. Buďto střední řadu Shooting Pad Pro, která má 150 x 75 cm anebo po té největší desce Shooting Pad Extreme, která měří 300 x 150 cm.

Z vlastní zkušenosti, když bych bral desku pro děti, tak bych vybíral primárně mezi touto deskou nebo střední velikostí Shooting Pad Pro. Jak píšu nahoře v popisku, my máme všechny tři a děti si stejně pokaždé vyberou tuhle, protože je pro ně nejlehčí na přenášení a nějak je to k ní prostě táhne. :-)"

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Šířka desky: 3 mm
Typ desky: rovná
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: