Cena dopravy

Klademe důraz na to, aby vám zboží bylo doručeno co nejrychleji a nejkvalitněji. První aspekt máme v našich rukách, druhý se snažíme maximálně ovlivnit výběrem našich partnerů.

6-postovne

Řídíme se pravidlem, že cena se říká vždy jako první

Přepravce Doprava Dobírka
DPD 80 Kč 30 Kč
DPD Slovensko 8,50 € 1,50 €

Při objednávce nad 5 000 Kč nebo 191 € máte dopravu zdarma.

Co objednáte do 12:00 hodin, máte doma druhý den

Když nám odešlete objednávku ještě před 12 hodinou, můžete si být jisti, že zboží (pokud je skladem - uvedeno vždy u produktu) budete mít doma hned druhý den. Někdy to takhle rychle stihneme i s objednávkami do 14:00, ale to už nemůžeme 100% slíbit. Vždy však platí, že pokud v rámci objednávky nastane nějaký zádrhel, obratem vás kontaktujeme a věc bleskově řešíme.

2-postovne

Zabalené zboží je reklamou a obrazem naší práce

V ceně poštovného je zahrnuto dopravné i balné, a proto všechny zásilky balíme poctivě tak, aby se zboží nemohlo cestou nijak poškodit. Například desky Shooting Pad Extreme vám dorazí srolované ve speciální ochranné krabici. Také dbáme na kvalitu a estetiku zabaleného zboží, abyste byli do puntíku spokojeni.

postovne-6

Spojili jsme síly s těmi nejlepšími

Logistika zboží z e-shopu je samostatnou kapitolou a zajistit ji na té nejvyšší úrovni není vůbec jednoduchá věc. A právě proto jsme se rozhodli spojit s opravdovými profesionály.

Naše zboží tak odchází přímo z velkého expedičního centra společnosti Hejduk Sport, kde mají expediční procesy vyladěné do posledního detailu. Díky tomu jsme schopni garantovat prvotřídní kvalitu a nadstandardní rychlost dodání věcí a zároveň máme čas se věnovat testování produktůtvoření obsahu, což jsou věci, které dělají z x-trenink.cz unikátní e-shop.

3-postovne

Nakupování ze Slovenska

Zboží zasíláme samozřejmě také na Slovensko. Bohužel to nestihneme do druhého dne, ale zpravidla u sebe máte zboží do 3 pracovních dní. Zákazníci ze Slovenska mohou platit převodem na účet, on-line platbou kartou nebo dobírkou.

4-postovne

V případě jakéhokoliv problému hned pište

Věříme, že doručení zboží proběhne v pořádku tak, jak jsme výše popsali. Přesto, kdybyste si v doručovacím procesu všimli jakékoliv maličkosti, která by se vám nelíbila, budu moc rád, když mi napíšete nebo zavoláte. Zpětná vazba je pro nás tím nejdůležitějším prvkem pro neustále zlepšování.

Daniel Višňák
Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky


Líbí se vám, jak svou práci děláme? Zjistěte, čím ještě měníme pravidla hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytváříme si vlastní fotky - - natáčíme vlastní videa - - produkty testujeme v praxi -