Hokejbalové chrániče

1 položek celkem
Hokejbalové chrániče loktů Knapper  Velikost senior
739 Kč

Hokejbalové chrániče loktů Knapper jsou lehké, pevně sedí, a především dokonale ochrání váš loket. Chrániče jsou vyrobené formou návleku, díky čemuž je na ruce téměř necítíte, a...

2620409

Hokejbalové chrániče se vyznačují jejich jednoduchým nasazením. Konstrukce totiž působí jako návlek se speciálním ochranným štítem v oblasti kloubů a kolen. Speciální polstrování uchová klouby v pohodlí a v bezpečí. Stěžejním vybavením pro hokejbalisty jsou chrániče holení, které jsou oproti hokejovým chráničům mnohem lehčí a ochrání celou nohu včetně dolní části holení. Chrániče jsou určeny především pro hokejbal, díky jejich lehkosti a pružnosti je také využijete v jiných sportech.

Nabízíme několik druhů míčků určených speciálně pro hokejbal. Jejich váha se pohybuje pouze kolem 50 gramů a míčky jsou děleny podle jejich tvrdosti. Standardně jde o soft, medium a hard či ultra hard varianty (tedy od nejměkčích po nejtvrdší). Obecně platí, že při vyšších teplotách je vhodné používat tvrdší míčky. Pro teploty nad 25°C jsou vhodné varianty hard.

Na hokejbal je speciální výstroj, která se od vybavení na klasický lední hokej liší hlavně v tom, že jednotlivé části výstroje jsou lehčí, díky tomu se dá v hokejbalové výstroji velmi jednoduše a svobodně pohybovat. Hokejbalisté mají své speciální chrániče, rukavice, helmy, samozřejmě boty a také hokejky, které jsou na čepeli vyztužené, aby měly co nejvyšší odolnost na asfaltovém povrchu, kde se hokejbal hraje. Samostatnou kapitolou je pak výstroj pro hokejbalové brankáře. Tam si můžete vybrat klasicky od vesty, přes masku, betony, lapačku i vyrážečku. Nesmíme zapomenout ani na hokejbalové míčky, ty jsou hned v několika tvrdostech a barevných variantách.

Všechny hokejbalové produkty v naší nabídce mají podrobné popisky ve kterých jsme se snažili odpovědět to nejdůležitější, co by vás mohlo u daných produktů zajímat. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)