Smart Hockey Ball míčky

2 položek celkem
Smarthockey Ball
199 Kč

Smart Ball je dvoudílný míček s velmi nízkým odskokem, a to z něj dělá jedinečnou tréninkovou pomůcku, která imituje přesný pocit puku pro lední hokej. Trénujte...

19550
woodball 2
Akce
Wood Ball balónek
Skladem (> 5 ks)
45 Kč

Dřevěný míček, skvělý pro stickhandling techniku. Vhodný pro trénink rychlých rukou. Už po pár týdnech tréninku poznáte výrazné zlepšení vašich schopností.

19680

Smart BallyWood Bally jsou skvělou tréninkovou pomůckou pro rozvoj stickhandlingu a rychlých rukou. Tyto balónky mají svůj střed přesně ve  výšce puku, takže jakmile ho vezmete na hokejku, máte rázem pocit, jako byste na ní měli puk. Také jsou super na rozehřátí vašich rukou ať již před tréninkem nebo zápasem. Smart Ball či Wood Ball jednoduše vezmete s sebou kamkoliv do tašky, a když je potřeba, zahrajete si s ním a během 5  minut máte ruce slušně zahřáté :-).

Většinu míčků jsme podrobně otestovali přímo v praxi, natočili z toho videa a vytvořili jim vlastní fotky, takže se určitě podívejte na jednotlivé popisky, kde tyto informace najdete. Věříme, že vám dokáží odpovědět na většinu otázek, které byste kolem speciálních tréninkových míčků Smart Ball a Wood Ball mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: