Míčky na hokejbal

4 položek celkem
Hokejbalový míček Winnwell
79 Kč

Klasický hokejbalový balónek značky Winnwell. Míček vhodný pro hokejbal nebo street hokej.

SHB6550H-RD
Bílý hokejbalový míček
119 Kč

Klasický hokejbalový balónek od značky Winnwell. Tento míček vhodný pro hokejbal nebo street hokej.

SHB6550M-GLOW
Hokejbalový míček Winnwell (plněný) (Barva červená, Tvrdost Hard (tvrdý), Výrobce Winnwell)
Hokejbalový míček Winnwell (plněný)
Ihned k odeslání (> 5 ks)
129 Kč

Hokejbalový balónek plněný kapalinou od značky Winnwell.

SHB6565H-RD-C
56 hokejbalovy micek winnwell 3 pack duhovy
319 Kč

Klasický hokejbalový balónek od kanadské značky Winnwell. Míček je vhodný pro hokejbal nebo street hokej.

SHB6550MC-3PK

Hokejbalový míček využijete pro hokejbalový trénink, to je jasné. Hodně hokejistů si ale míček na hokejbal bere také jako alternativu k tréninku s pukem. Pokud používáte a trénujete se speciálním Green Biscuit™ pukem nebo klasickým černým hokejovým pukem, tak hokejbalový balónek je pro trénink práce rychlosti rukoustickhanglingu obecně dalším dobrým tréninkovým zpestřením. Když budete mít ve výbavě klasické puky, míčky Smart Ball nebo Wood Ball a k tomu ještě právě hokejbalové balónky, máte kompletně všechno, co potřebujete. V tu chvíli stačí tyhle pomůcky jen střídat a pilovat své schopnosti k dokonalosti.

U naprosté většiny míčků na hokejbal, které máme v nabídce, najdete naše vlastní fotky i popisky. Věříme, že vám dokáží odpovědět na většinu otázek, které byste kolem klasických hokejbalových míčků mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktujte. Každý den v týdnu, včetně soboty i neděle, jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi. ;-)

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: