Střelecká a stickhandling deska Shooting Pad Pro 150 x 75 cm

Kód: 1439
Značka: Winnwell
1 599 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

✅ Deska drží vždy rovný tvar
✅ Dostatek prostoru pro všechna cvičení (150 x 75 cm)
✅ Výborná kluznost všech puků
Velmi snadné přenášení díky madlu na ruku
✅ Pokud vám deska nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší rovná deska

Veliká deska pro off ice trénink, která se snadno a prakticky přenáší.

✅ Klady

  • Dostatečná velikost desky na trénink
  • Ideální rozměr 150 x 75 cm
  • Drží si neustále rovný tvar
  • Výborná kluznost na klasickéGB™ puky
  • Prakticky nezničitelný povrch
  • Skvělá na trénink střelby i stickhandlingu
  • Jednoduše se přenáší
  • Uložíte ji kamkoliv, stačí opřít o zeď nebo někam zasunout

❌ Zápory

  • Žádné

Nejlepší rovná deska

Střelecká deska na hokej Shooting Pad Pro je druhou největší střeleckou deskou, kterou si můžete pořídit. Její rozměr je 150 x 75 cm a oproti největší desce Shooting Pad Extreme není rolovací, ale rovná.

Rozměr desky nabízí dostatečný prostor pro všechna cvičení. Trénovat na ní můžete vše, na co si vzpomenete, od střelby, přes stickhandling, až po vhazování. Povrch desky simuluje klasický led, takže na něm výborně kloužou jak normální puky, tak i speciální Green Biscuit™ puky pro trénink na suchu. Ty jezdí po desce extrémně rychle. :-) Trénovat na Shooting Pad Pro ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Rovná konstrukce je super v tom, že drží stálý plochý tvar. Zároveň se jednoduše přenáší. Třetí výhodou rovného tvaru je jednoduché skladování desky. Opřete ji třeba o zeď nebo zasunete pod skříň - prostě ji uložíte víceméně kdekoliv.

Výborná deska na hokejový trénink Shooting Pad Extreme 150 x 75cm

Deska nebo led - nepoznáte rozdíl

Zkuste jít na led a pak na tuhle desku. V kluznosti, o kterou jde primárně, nepoznáte rozdíl. Díky desce Shooting Pad Pro si vytvoříte skvělé tréninkové zázemí přímo u sebe doma.

Tohle je věc, která by nám ještě před pár lety připadala jako něco naprosto nereálného, dneska je to ale skutečnost. Navíc si můžete vybrat hned ze tří velikostí desek.

Největší variantou je Shooting Pad Extreme (300 x 150 cm), střední je tento model Shooting Pad Pro (150 x 75 cm). Nejmenší střelecká deska je pak model Shooting Pad JR (100 x 50 cm), který je ideální především na střelbu.

Všechny tři desky mají naprosto totožný povrch, který je perfektní pro klasický off-ice trénink nebo trénink na suchu.

Recenze střelecké deska Shooting Pad Pro 150x75cm

Dostatečný prostor pro všechna cvičení

Je logické, že na největším bráchovi této desky, modelu Shooting Pad Extreme, můžete trénovat bez jakéhokoliv omezení prostoru. Její rozměr 300 x 150 cm je opravdu obrovský. Na druhou stranu, tato deska může být pro někoho možná až moc veliká.

Proto je tady řada Shooting Pad Pro. Rovná deska, velikostně naprosto dostačující pro trénink všeho, co potřebujete. V rámci prostoru se nemusíte jakkoliv omezovat, na ploše 150 x 75 cm s přehledem natrénujete střelbu, stickhandling vhazování. A navíc desku také snadno přemístíte.

Jedním z nejdůležitějších doplňků ke střelecké desce je nahrávač One Timer Passer nebo Passer Pro. Díky nim můžete výborně trénovat střelbu z první, ale i přihrávky. S nahrávači budete desku využívat rázem naplno!

Časem můžete pak rozšiřovat svou výbavu o celou řadu doplňků pro stickhandling a neustále posouvat trénink na další úrovně.

Test rovné hokejové desky Shooting Pad Pro 150x75

Deska je připravena i na to nejhrubší zacházení

Deska je rovná, takže na rozdíl od největší Shooting Pad Extreme nemusíte čekat, až si po rozbalení sedne do roviny. Tuhle desku jen rozbalíte, dáte na zem a můžete začít trénovat.

Díky speciálnímu materiálu z polymerů “zraje jako víno”. V praxi to znamená, že čím víc na ní budete trénovat a deska bude dostávat zabrat, tím lépe na ní budou puky jezdit.

Vůbec ji nevadí škrábance a různé oděrky, kamínky nebo déšť, naopak, nemusíte ji ani trochu šetřit. Snese opravdu všechno. Časem je povrch desky díky používání prostě ještě lepší a lepší.

Jediné, na co si dávejte pozor, je mráz a nebo příliš velké slunce. V mrazu může deska prasknout a na přímém slunci by se mohla zvlnit.

Odolnost střelecké desky Shooting Pad Pro 150x75cm

Deska Shooting Pad Pro prošla testem parádně

Testovali jsme ji hodně důkladně, stejně jako hokejové branky nebo největší desku Shooting Pad Extreme a malou Shooting Pad JR. A výsledek? Shooting Pad Pro je parádní deska!

Je super, jak jednoduše ji přenášíte a také, že je pořád 100% rovná. Puky na ní kloužou parádně, nahrávač se k ní přidělá lehce a je prostě top po všech stránkách.

Jediné, co jsme na začátku řešili, byly vybledlé fleky na trávě, které pod deskou logicky po pár dnech používání jsou. Zprvu jsme ji přesouvali po trávníku z místa na místo, pak jsme to ale vymysleli jinak. Postavili jsme desku mezi zahradní domek a dětský bunkr a hotovo. Tam je jak schovaná před sluníčkem, tak nevadí ani trávníku. :-)

Rovná deska Shooting Pad Extreme 150 x 75cm

Tři desky a ještě jedna k tomu

Tréninkové desky jsou celkem ve třech rozměrech.

Největší Shooting Pad Extreme (300 x 150 cm) je opravdu veliká, a díky tomu na ní můžete trénovat prostě cokoliv. Deska je rolovací a má šířku plastu 3 mm, díky čemuž je výborně pružná, dá se opakovaně rolovat a zase rozbalovat. Jen pro skladování na ní potřebujete logicky trochu víc místa. Na druhou stranu, pokud desku srolujete, převážete třeba tkaničkou a postavíte do rohu, tak máte vyřešeno.

Prostřední model desky, na který se právě díváte, má velikost 150 x 75 cm. Na rozdíl od Shooting Pad Extreme je deska už klasicky rovná, v šířce 5 mm, a má i madlo, díky kterému ji jednoduše přenesete. I na této desce můžete trénovat s nahrávači a prakticky dělat většinu cvičení jako na největší variantě. V rámci skladování ji opřete někde v garáži o zeď a nic víc neřešíte.

Nejmenší deska Shooting Pad JR měří jen 100 x 50 cm a široká je 3 mm. Má také madlo, za které desku přenášíte. Tahle verze je super pro malé děti, které se učí střílet. Využije ji ale i klasicky dospělý hráč, čistě na střelbu je perfektní. Jen na ní nepotrénujete stickhandlingové dovednosti, na to potřebujete už větší plochu.

Samostatnou kategorií desek je pak plocha Stickhandling Shooting Pad Ice v základním rozměru 200 x 100 cm. To je střelecká deska, kterou si sestavíte z jednotlivých dlaždic o velikosti 33 x 33 cm. Výhodou této plochy je to, že ji můžete postupně zvětšovat dokupováním dalších kostek. V rámci kluznosti je na tom možná ještě o něco lépe než klasické desky. Bezpochyby je to další super varianta plochy na trénink.

Srovnání hokejové desky Shooting Pad Pro 150x75cm

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Tahle deska je super. Je dostatečně veliká pro všechna cvičení, ale zároveň výrazně menší než největší varianta Shooting Pad Extreme. Snadno ji přenesete díky madlu a na uložení ji prakticky nemusíte vyhrazovat moc místa, stačí prostě někam opřít nebo dát na zem.

Tím, jak je rovná, tak drží výborně tvar, vy ji jen položíte na zem a trénujete.

Přiděláte na ni lehce jakýkoliv nahrávač, třeba model One Timer Passer nebo Passer Pro. Díky nahrávačům můžete na desce trénovat střelu z první, nahrávky a další možné kombinace. Bez nich je deska v tomhle ohledu víceméně poloviční.

Výborně na desce fungují také Green Biscuit™ puky, které na desce jezdí perfektně a hlavně rychle. Jak klasický Green Biscuit™ Originál nebo Green Biscuit™ Pro. Na střelbu je pak Green Biscuit™ Snipe. Trénovat na Shooting Pad Pro ploše můžete ale třeba i s in-line pukem, míčkem Smart Ball nebo Wood Ball.

Časem je dobré desku rozšiřovat o stickhandling doplňkyposouvat svůj trénink na další úrovně.

Upřímně je těžké rozhodnout se mezi největší deskou Shooting Pad Extreme a tímto modelem. Obě jsou super a každá má něco navíc. Každopádně budete spokojeni jak s největší verzí, tak s touto střední."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Šířka desky: 5 mm
Typ desky: rovná
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: