Střelecká plachta na hokejovou branku Winnwell Accushot 72"

Kód: 99991
Značka: Winnwell
1 559 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Testem v praxi prošla na výbornou
Ideální pomůcka pro nácvik přesnosti střelby
✅ Gumicuky zajišťují pevné přidělání k brance
✅ Vydrží střelbu pukem i míčkem
✅ Pokud vám plachta nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plachta je ideální pomůcka na trénink přesnosti vaší střelby

S plachtou Winnwell Accushot 72" uděláte výrazné pokroky, díky kterým dokážete proměnit nejeden zápas

 

✅ Klady

  • Pasuje na jakoukoliv branku o velikosti 72"
  • Přiděláte k brance za pár minut
  • Drží pevně díky gumicukům
  • Vydrží střelbu pukem i míčkem
  • Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby

❌ Zápory

  • Žádné jsme nenašli :-)

Pět míst kam můžete přesně cílit

Střelecká plachta je výborný doplněkhokejové brance. Velmi efektivně vám umožní trénovat přesnost střelby, kterou pak prodáte na ledě během zápasů i tréninků. Plachta má 4 otvory v rozích branky a 1 ve středu, abyste mohli trénovat přesnost při střele i mezi nohy brankáře. S rozměrem je 72" je určená na klasickou velikost hokejové brány.

Plachtu Winnwell Accushot si můžete pořídit i ve velikosti 60" nebo na malé branky 54".

Otvory na střelecké plachtě Winnwell Accushot 72"

Na branku přiděláte během chvíle

Střeleckou plachtu Winnwell Accushot přiděláte k brance jednoduše a rychle pomocí gumicuků. Ty mají hned několik výhod. Za prvé, zajišťují jisté a pevné přidělání plachty k tyčím, dále jsou velice odolné - pokud gumicuk trefíte pukem, nic se mu nestane (dříve plachty měly pásky na suchý zip, které se pukem mohly poškodit, ale to tady nehrozí), a v neposlední řadě gumicuky fungují částečně jako pružina a tlumí nárazy puků do plachty.

Přidělání plachty Winnwell Acushot k brance

Tip jak plachtu přidělat hned na první dobrou

Abyste plachtu na branku přidělali opravdu rychle a hned na první pokus, máte tu od nás jedno doporučení. Jako první zachyťte vrchní gumicuky jen za síť (viz. obrázek níže). Je to proto, aby plachta na brance držela sama a vy jste mohli zkontrolovat, jestli je na středu, resp. má od každé tyčky stejně místa. Pokud ne, tak plachtu lehce posuňte. Až budete na středu, tak se můžete pustit do přidělání gumicuků napevno tím, že je klasicky omotáte kolem tyček. Plachtu takhle přiděláte opravdu nejrychleji a správně. :-)

Hokejová plachta Winnwell na trénink střelby

Otestovali jsme střelbu pukem a vydrží úplně v pohodě

Stejně jako u hokejových branek, i zde uvádí Winnwell, že plachta není primárně určená pro střelbu pukem. My jsme ale plachtu prověřili pukem hodně důkladně a vydržela všechny rány naprosto v pohodě.

Winnwell Accushot plachta na střelbu pukem

Vybrat si můžete ze tří modelů

Za nás jsou na střelbu pukem a klasickou hokejovou bránu použitelné celkem 3 modely plachet Winnwell.

Tento Accushot Target 72", což je prostě klasický terč s 5 otvory a pevným přiděláním na klasické gumicuky.

Další variantou je model Accushot Pro Shot Target 72", který je materiálem i systémem přidělání k brance úplně totožný, ale ve všech 5 otvorech má navíc síťové lapače puků.

Poslední možností je nejodolnější model plachty Winnwell Accushot Heavy Duty. Řada Heavy Duty je určená výrobcem přímo na střelu pukem. Jediný rozdíl této plachty od dvou předešlých je v tom, že Heavy Duty plachta má gumicuky schované za tyčemi, a ty tím pádem nepřijdou nikdy do kontaktu s pukem.

Materiálem a pevností plachty (která činní 1800 D) jsou všechny modely naprosto stejné.

Takže, výběr je na vás. Spokojeni budete s každou z těchto tří variant. Všechny jsme otestovali, a tak je můžeme směle doporučit. Se všemi perfektně potrénujete zakončení včetně přesnosti střely.

Hokejová plachta na trénink střelby Winnwell Accushot 72"

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Plachtu jsme důkladně otestovali a je fakt super. Přiděláte ji na branku během chvíle. Zvládne to opravdu každý.

Stříleli jsme na ni klasickými puky, green biscuit pukymíčky a všechno vydržela úplně v pohodě. Výrobce sice nedoporučuje, abyste na plachtu stříleli pukem, a tak v případě poškození od puku nemusí uznat reklamaci, ale prověřili jsme, že to plachta vydrží úplně v klidu.

Snad jen, pokud jste dospělý hráč a máte opravdu velkou pecku, tak bych sáhl pro 100% jistotu po plachtě Winnwell Accushot Heavy Duty, která je primárně na puky určená. Materiálově jsou úplně stejné, liší se jen v tom, že Heavy Duty model má gumicuky schované a tak chráněné před střelbou. Pro normální střely ale i klasický model Accushot vydrží naprosto bez problémů.

Každopádně, plachta je skvělý doplněk k brance, díky kterému budete trénovat hodně efektivně nejen samotnou střelu, ale hlavně její přesnost, a to je důležitý atribut, který dělá rozdíl mezi klasickým a rozdílový hráčem. Chvíli můžete trénovat na klasickou bránu, pak si přiděláte terč, střílíte na přesnost, a pak zase bez ní. Máte rázem daleko zábavnější a ještě účinnější trénink.

Tuhle plachtu doporučuji všemi deseti."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké plachty na hokej
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Typ: střelecká plachta
Na velikosti branky: 72"
Určení: pro dospělé + pro děti
Systém přidělání: gumicuky (viditelné)
Pevnost plachty: 1 800 D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: