Hokejová branka Winnwell 72" ProForm s postranní sítí Standalone síť na tkaničku, tyče 5 cm

Kód: 6176
Novinka
Značka: Winnwell
6 990 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Boční sítě zachytí puky letící mimo bránu
Samostatné konstrukce bočních sítí
✅ Přizpůsobená na jednoduché přemísťování
✅ Pevné přichycení sítě k brance tkaničkou
✅ Pokud vám branka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá branka se samostatnými bočními sítěmi

Brána s postranními sítěmi je prostě perfektní věc, díky které nemusíte hledat ztracené puky a míčky.

Samostatně stojící branka s postranicemi Winnwell 72" Pro Form Standalone

✅ Klady

  • Postranní sítě zachytí většinu puků letících vedle
  • Samostatně stojící konstrukce postranních sítí
  • Jednoduché přemísťování branky i bočnic z místa na místo
  • Rozměr branky je stejný s rozměrem branky na ledě
  • Pevné přidělání sítě na tkaničku
  • Můžete opakovaně skládat a rozkládat
  • Vydrží střelu pukem i míčkem
  • Celá řada dalších doplňků k brance včetně náhradní sítě
  • Pokud máte místo, jděte do ní - je skvělá

❌ Zápory

  • Nenašli jsme, snad jen, že je často vyprodaná. :-)

Bránu snadno přenesete

Hokejová branka Winnwell ProForm 72" se samostatně stojícími bočními sítěmi Standalone je opravdu parádní pomocník na hokejový trénink. Ušetří vám hodně kroků a hledání ztracených puků.

Její hlavní výhoda, oproti druhému modelu branky s bočními sítěmi, je v konstrukci s boční sítí, která stojí nezávisle na brance. Díky tomu můžete s bránou jednoduše manipulovat a přenášet třeba ze zahrady na silnici před dům nebo kamkoliv jinam. Tohle je určitě praktická věc, pokud nemůžete s brankou trénovat stále na stejném místě.

Síť na tkaničku je jistota, která zadrží pořádné bomby

Všechny ostatní parametry jsou stejné jako u většiny Winnwell branek střední řady. To, co ale stojí u tohodle modelu za zmínku, je to, že síť přiděláte na tkaničku, tzn. drží u branky na 100 %. Další výhodou u sítě je spodní ochranní pás, který zase prodlužuje její životnost.

Branka Winnwell ProForm je vhodná i na střely pukem

Trubky a celková konstrukce brány jsou také naprosto stejné u ostatních hokejových branek Winnwell středí třídy. Tyče má o průměru 2” (tedy cca 5 cm) a síť s odolností 10 000 D. Díky takovým parametrům budete mít branku za zaždé situace 100% stabilní a zároveň dostatečně odolnou na střely pukem.

U puků musíte počítat jen s tím, že na tyčích mohou udělat malé promáčkliny nebo čmouhy. Tedy, pokud na branku budete pálit jako dospělý hráč, a to pořádné mordy. Tohle je ale věc pouze estetiky, na funkčnost branky to nemá žádný vliv. Dětské střely vydrží, jak se říká, bez ztráty kytičky.

Síť přidělaná na tkaničku u branky Winnwell 72" Pro Form s postranicemi verze standalone

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

Stejně jako druhá branka Winnwell ProForm s postranicemi je tahle prostě super v tom, že zachytává většinu puků, které letí mimo bránu. Nemusíte se tak bát, že byste si zbytečně omlátili zeď nebo třeba plot, před kterým bude brána stát. Navíc vám ušetří hodně času při hledání puků, které neletí do branky, ale vedle.

Největší výhodou téhle branky je samostatně stojící konstrukce bočních sítí. To využijete zejména na dvě věci. Poprvé ve chvíli, když budete branku přenášet z místa na místo. V tenhle moment od branky jednoduše posunete postranice a pak manipulujete jak s nimi, tak s bránou samostatně. Přesun celé brány je rázem naprosto jednoduchý a úplně v klidu ji přemístíte tam, kam budete potřebovat.

Další případ, jak můžete využít tuhle samostatně stojící konstrukci postranních sítí, je ve chvíli, kdy byste chtěli použít jen branku samostatně. Prostě je vezmete, odsunete od brány a střílíte pouze na branku.

Takže pokud chcete opravdu perfektní hokejovou bránu, která pochytá i plno puků letících vedle, tak tento model je to nejlepší řešení. Díky samostatně stojící konstrukci bočnic branku můžete také lehce přenášet.

Střely pukem vydrží úplně v klidu. Stejně jako u dalších branek Winnwell na nich můžete mít jen lehce důlky nebo čmouhy od toho, jak puk napálíte do tyčky. Tohle je jen věc estetiky.

Když si k bráně pořídíte ještě střeleckou deskunahrávačem a nějakou plachtu nebo terč, případně další doplňky, budete mít skvělé zázemí pro domácí trénink. Navíc, tohle všechno vám vydrží několik let.

Za mě dávám téhle brance jednoznačně 100 %, a pokud máte na zahradě nebo před barákem dostatek místa, jděte do ní. Budeme maximálně spokojeni!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky 72"
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Rozměry (centimetry): 183 x 122 x 81 cm
Rozměry (palce): 72” x 48” x 32”
Tyče branky: 2" (5 cm)
Určení: pro dospělé + pro děti
Velikost: 72" (klasická branka)
Přidělání sítě k brance: na tkaničku
Pevnost sítě: 10 000 D
Čas složení celé branky: cca 25 minut
Celková hmotnost (kompletní balení): 18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: