Green Biscuit™ Originál

Kód: 1802
Značka: Green Biscuit
299 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

✅  Nejoblíbenější tréninkový puk
✅  Speciálně vyvinutý pro trénink na suchu
✅  Stejná velikost jako klasický puk
✅  Pro všechny věkové kategorie
✅  Pokud vám puk nesedne, můžete ho do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento puk prostě musíte mít. Tečka.

Tohle je puk, který musí mít ve své výbavě všichni.
Je skvělý na off-ice trénink a stickhandling. Zároveň se s ním také výborně rozhýbete před zápasem.

✅ Klady

  • Výborně klouže na betonu, asfaltu i deskách
  • Má stejnou velikost jako klasický puk
  • Skvělý doplněk na off-ice trénink
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

Na každém povrchu jezdí jako na ledě

Zkoušeli jste někdy trénovat na suchu s klasickými puky? Na střeleckých deskách to jde. Pokud ale trénujete stickhandling třeba na silnici, na podlaze v garáži nebo třeba na ochozu stadionu, tak to už výrazně drhne.

Právě proto vznikl Green Biscuit™ puk, dnes už prakticky legenda mezi puky pro off-ice tréninkMůžete ho vzít na beton, dlaždice, asfalt, prostě kamkoliv vás napadne. Všude bude jezdit jako klasický puk na ledě, což je největší výhoda Green Biscuit™ puků.

Nikde se nepřetáčí, nijak neposkakujínezasekávají se. Díky tomu se pro vás asfalt nebo silnice stává náhradním ledem.

Green Biscuit Originál puk

Skvělý je v kombinaci se střeleckou deskou

Na střeleckých deskách klouže GB puk pochopitelně úplně skvěle. Pokud zvolíte největší variantu Shooting Pad Extreme, která měří 300 x 150 cm, tak získáte doslova extrémní prostor pro jakákoliv stickhandling cvičení.

K desce můžete přidělat nahrávač One Timer Passer, položit na ni Fast Hands, případně další doplňky pro rozvoj stickhandlingu, a pořádný trénink může začít! Rázem máte k dispozici kompletní tréninkové zázemí, které s puky GB využíváte na úplné maximum.

Puky Green Biscuit™ fungují stejně i na menší desce Shooting Pad Pro s velikostí 150 x 75 cm i na té nejmenší Shooting Pad JR. Jen musíte počítat s tím, že prostoru budete mít o něco méně. Výborně jezdí pochopitelně také na ploše Shooting Pad Ice.

Green Biscuit puk jezdí výborně na střeleckých deskách

Velikost stejná jako u puku, hmotnost o 37g nižší

Green Biscuit™ puk je patentovaný v USA, kde ho také vymysleli. Koneckonců tam vznikla většina tréninkových pomůcek na hokej.

Díky speciálnímu materiálu výborně klouže na suchém podkladu. Nikdy neskáče ani se nezasekává. Rozměrově je úplně totožný jako klasický puk. Při tréninku tak máte naprosto stejný pocit, jako když máte na hokejce klasický puk.

To, v čem je ale super, je jeho hmotnost. Ta je totiž u této verze Green Biscuit™ Originál přesně o 37 g nižší, než má klasický puk. A právě tenhle rozdíl vám umožňuje výrazně zrychlit práci rukou! Stickhandling má tak ještě větší dynamiku a efektivitu.

Green Biscuit má úplně stejnou velikost jako klasický puk

Green Biscuit™ puky najdete v několika variantách

Nejčastěji se setkáte s tímto typem, tedy modelem Green Biscuit™ Originál. Ten je ideální na jakýkoliv stickhandling a klasická off-ice cvičení, kde se nestřílí.

Duhou možností pro trénink na suchu a práci s hokejkou je pak verze Green Biscuit Pro™. Liší se tím, že má na svých hranách speciální pěnové proužky, díky kterým ještě lépe drží na hokejce. Jinak je úplně stejný jako Originál.

Třetí variantou, a také hodně populární, je verze Green Biscuit™ Snipe, tedy střelecká varinata. Ta má všechny vlastnosti totožné s klasickým Green Biscuit™ pukem = výborně klouže na asfaltu, deskách atd. K tomu všemu je ale z materiálu, který snese i střelbu. Kdybyste stříleli s klasickým GB pukem, tak by se mohl odštípnout, u Green Biscuit™ Snipe to ale nehrozí. Vydrží i ty nejtvrdší střely třeba do zdi.

Díky popularitě Green Biscuit™ puků si můžete vybírat ještě z různých edicí v designu klubů NHL nebo třeba blikající verzi Green Biscuit™ Alien.

Pokud byste si chtěli pořídit jak verzi na střelbu, tak čistě na stickhandling, máte možnost koupit oba puky ve výhodném balení.

Všechny verze Green Biscuit půků

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"U Green Biscuit™ puků je to stejné jako u One Timer nahrávače. I u něj jsem říkal, že si ho prostě musíte ke střeleckým deskám pořídit, jinak je nevyužíváte ani z poloviny. A tady to je stejná písnička.

Green Biscuit™ puky jsou prostě základem, který musíte mít. Díky tomu můžete kdekoliv a kdykoliv trénovat tak, jako byste byli na ledě. V kombinaci s Fast Hands, trojnožkou, nahrávačem One Timer Passer nebo se střeleckými deskámi je trénink pokaždé bez jakýchkoliv limitů a vůbec nepoznáte, že nejste na ledě.

Tyhle puky jsou také super jako zahřívací element před zápasem nebo tréninkem. Prostě ho jen vyndáte z batohu, uděláte před šatnou pár rychlých akcí s hokejkou, a jste hned zahřátí.

Jen bacha, tuto verzi používejte jen na stickhandling, případně pro střely malých dětí, jejichž razanci ještě vydrží. Na klasickou střelbu, která už má větší razanci, jsou pak puky Green Biscuit™ Snipe.

Green Biscuit™ je prostě věc, která by neměla chybět jak ve vašem hokejovém báglu, tak i doma v rámci výbavy na trénink. Je to super puk, se kterým si tréninky na suchu opravdu užijete!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové puky Green Biscuit™
Výrobce: Green Biscuit™
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na stickhandling
Hmotnost: 121 g
Hmotnost klasického puku: 158 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: