Stickhandling Fast Hands

Kód: 6251
Značka: Winnwell
2 869 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Jedna z nejefektivnějších pomůcek pro stickhandling
✅ Pevná ocelová konstrukce
Žádná montáž, dodává se již složený
✅ Pokud vám pomůcka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patronem Fast Hands je Henrik Zetterberg

Když ještě válel v NHL, často jste ho s Fast Hands mohli vidět trénovat. Tuto pomůcku si zamiloval.

✅ Klady

  • Perfektní pro rozvoj stickhandlingu
  • 5 očíslovaných zón pro různé kombinace cviků
  • Odolná ocelová konstrukce
  • Rozvíjí rychlé ruce, kličky i vaši kontrolu puku
  • Žádná montáž, Fast Hands je kompletně složený

❌ Zápory

  • Plastové koncovky konstrukce vypadávají
  • Jednoduše je přilepíte a máte vyřešeno :-)

Pro stickhandling na suchu nejlepší

Pokud chcete opravdu rozvíjet vaše ruce, abyste byli na puku rychlejší a rychlejší, tak tohle je ideální pomůcka.

Jednoduše posouváte puk pod konstrukcí snažíte se být čím dál rychlejší. Kombinujete různé pozice a tím jsou cvičení obtížnější a vaše schopnosti lepší.

Tipy na několik prvních cviků najdete přímo na krabici od Fast Hands. Další speciální série 25 cvičení je pak k dispozici na oficiálních stránkách výrobce (stáhnout si je můžete také ve verzi PDF - tady je odkaz pro ty, kdo hrají napravo, a tady pak pro ty, kdo hrají nalevo)

Trénování s Fasthands

Green Biscuit™ nebo balónky jsou pro Fast Hands ideální

Tato stickhandlingová pomůcka výborně funguje s Green Biscuit™ puky, které parádně kloužou jak na desce, tak případně na klasickém povrchu jako je třeba silnice, beton atd.

Můžete použít ale i tenisák, který pod konstrukcí projede úplně těsně. Ideální jsou míčky určené přímo pro stickhandling, a to Smart Ball nebo Wood Ball. S Fast Hands můžete trénovat také na střelecké desce i s klasickým pukem, ten je ale nejpomalejší.

Fasthands můžete využít jak s míčky Smartball tak off ice puky Green Biscuit

Není třeba žádné montování

Nemusíte mít obavu, nic nebudete skládat ani montovat. Fast Hands vám dorazí už kompletně složený. Stačí ho jen vyndat z krabice a hned můžete trénovat. Rozměr Fasthands je 76 x 55 cm. Jednotlivé dílky jsou od sebe vzdálené 30 cm a vysoké téměř 7,5 cm.

Jediná věc, se kterou počítejte, je vypadávání plastových koncovek, které jsou na spodku konstrukce. Bohužel tam moc nedrží. My jsme to vyřešili tak, že jsme je přilepili klasicky silikonem a bylo po problému. :-)

Žádné skládání, Fasthands vám dorazí kompletně složený

 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Jedna z nejlepších pomůcek pro rozvoj stickhandlingu. Začnete od těch nejlehčích cvičení, kdy posunujete puk pod konstrukcí tam a zpátky. Až v tom získáte jistotu, začnete různě kombinovat pozice, čímž budou cvičení postupně obtížnější. S tím ale budou vaše ruce rychlejší a rychlejší, a to je hlavní úloha Fast Hands.

Výrobce sám připravil celkem 25 cvičení, které můžete postupně trénovat, takže myslím, že o zábavu máte určitě postaráno :-). Můžete si je prohlédnout, anebo stáhnout v PDF - odkazy máte v popisku nahoře.

Určitě k Fast Hands doporučuju pořídit také Green Biscuit™ puky, které jsou pro trénink ideální. Jezdí parádně na každém povrchu, takže nemusíte řešit, kde zrovna Fast Hands rozbalíte. Klasický puk bude jezdit víceméně jen na desce a je výrazně pomalejší.

Desku k Fast Hands berte ideálně tu největší, tedy variantu Shooting Pad Extreme. Na ní máte pro stickhandling luxusní prostor. Výborně funguje také v kombinaci se Shooting Pad Ice. Na menší desce Shooting Pad Pro už je to s prostorem na hraně, ale dá se taky.

Za mě je Fast Hands perfektní doplněk do arzenálu domácího tréninkového centra, se kterým můžete hodně makat na rychlosti a šikovnosti vašich rukou."

Doplňkové parametry

Kategorie: Stickhandling pomůcky na hokej
Výrobce: Give-N-Go Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Rozměry (centimetry): 76 x 55 cm
Šířka dílků: 30 cm
Výška: 7,5 cm
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na hokej, na hokejbal
Materiál: kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: