Střelecká plachta na hokejovou branku Winnwell Accushot 72" Pro Shot s lapači puků

Kód: 99992
Značka: Winnwell
1 839 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Sami jsme plachtu otestovali a je super
✅ Síťové lapače puků v každém z 5 otvorů plachty
✅ Drží na brance pevně díky gumicukům
✅ Vydrží střelbu pukem i míčkem
✅ Pokud vám plachta nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato střelecká plachta lape puky jedna báseň

Výhodou plachty v modelu Pro Shot jsou lapače, které pochytají puky, a vy je jen jednoduše vyndáte.

✅ Klady

  • Síťové lapače puků v každém z 5 otvorů plachty
  • Pasuje na jakoukoliv branku o velikosti 72"
  • Přiděláte k brance za pár minut
  • Drží pevně díky gumicukům
  • Vydrží střelbu pukem i míčkem
  • Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby

❌ Zápory

  • Žádné jsme nenašli :-)

Výrazně zlepšíte přesnost střelby

Střelecká plachta je jeden z nejdůležitějších doplňkůhokejové brance. Díky ní budete velmi efektivně trénovat přesnost střelby. Plachta má 4 otvory v rozích branky a 1 ve středu, abyste mohli pilovat přesné zakončení při střele mezi nohy brankáře.

Plachta Winnwell Accushot Pro Shot má klasický rozměr 72", proto je vhodná na normální brány. Výhodou oproti klasické plachtě Accushot 72" jsou navíc síťové lapače, které chytají puky.

Střelecká plachta na branku Winnwell Pro Shot 72"

Střelecká plachta je připravená během chvíle

Střeleckou plachtu Winnwell Accushot s lapači puků přiděláte k brance jednoduše a rychle pomocí gumicuků, úplně stejně jako klasický model střelecké plachty Accushot bez lapačů. Gumicuky mají hned několik výhod. Zajišťují jisté a pevné přidělání plachty k tyčím a zároveň jsou odolné - pokud gumicuk trefíte pukem, v pohodě přežije (dříve plachty měly pásky na suchý zip, které se střelou mohly poškodit). A co je také důležité, gumicuky fungují částečně jako pružina a tlumí nárazy puků do plachty.

Přidělání střelecké plachty Winnwell ProShot k brance

Tip, jak plachtu přiděláte co nejlépe

Abyste střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72" Pro Shot s lapači puků přidělali na branku opravdu správně a napoprvé, dáme vám jedno doporučení. Uchyťte jako první plachtu na stranách. Tím si ji přesně vyrovnáte na střed a vrchní gumicuky připevníte až nakonec.

My jsme napoprvé začali obráceně od horní tyčky, a když jsme šli na ty boční, tak jsme zjistili, že na jedné straně jsme s koncem plachty u tyčky a na druhé máme mezeru od tyčí cca 10 cm. A to by na cvičení střelby nebylo úplně ideální.

Určitě tedy začněte bočními tyčemi a uvidíte, že plachtu přiděláte hned na první pokus a přesně.

Jak přidělat střeleckou plachtu na branku? Tady máte od nás jeden tip..

Vydrží s přehledem i střelbu pukem

Winnwell stejně jako u hokejových branek uvádí, že plachta není primárně určená pro střelbu pukem. My jsme na plachtu stříleli pukem opravdu důkladně a pohodě všechno vydržela. Nemusíte mít tedy obavu, zvládne jak střely pukem, tak samozřejmě green biscuit pukymíčkem.

Plachta na branku pro trénink přesnosti střelby v ostrém testu

Vybírat můžete celkem ze tří modelů

Za nás jsou na běžnou hokejovou branku 72" použitelné celkem 3 modely plachet Winnwell.

Klasickou řadou je tradiční Accushot Target 72", což je prostě jednoduchý terč s 5 otvory a osvědčeným přiděláním na gumicuky. Prakticky stejný jako tento model, jen nemá síťové lapače na puky.

Druhou variantou je pak tato plachta Accushot Pro Shot Target 72", která je materiálem i systémem přidělání k brance úplně totožná. Navíc má ale síťové lapače puků. Ty jsou příjemné v tom, že pochytají puky, které napadají do brány. Puky pak jen rychle vyndáte a jdete zase pálit.

Poslední možností je model plachty Winnwell Accushot Heavy Duty. Řada Heavy Duty je určená výrobcem přímo na střelu pukem. Jediný rozdíl této plachty od dvou předešlých je v tom, že Heavy Duty plachta má gumicuky schované za tyčemi a ty tím pádem nepřijdou nikdy do kontaktu s pukem.

Detail lapačů na puky u plachty Winnwell Pro Shot s lapači puků

Pevnost plachty je u všech modelů stejná

Samotný materiál, tedy síla plachty, je stejná jako u všech tří modelů a má pevnost 1 800 D. Vybírejte tak spíše podle pocitu, a třeba i toho, která se vám vzhledově více líbí. Spokojeni budete s každou z těchto tří variant. Otestovali jsme je důkladně, a tak můžeme doporučit opravdu všechny. S každou z nich perfektně potrénujete zakončení včetně přesnosti střely, což je klíčové pro skvělé výsledky na ledě.

Plachta pro trénink přesnosti střelby Winnwell Pro Shot 72"

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"I tenhle model jsme v brance otestovali klasicky sprškou střel. Plachtu přiděláte během chvíle, snad ani ne za minutu.

Výhodou jsou síťové lapače na puky v každém z 5 terčů. Ty pochytají puky, vy je z nich pak jednoduše vyndáte a jdete pokračovat, což je určitě efektivní vychytávka.

Na plachtu jsme stříleli klasickými puky, green biscuit pukymíčky, a vydržela všechno úplně v pohodě. Výrobce sice nedoporučuje, abyste na plachtu stříleli pukem, a tak v případě poškození od puku nemusí uznat reklamaci, ale jak říkám, vydrží to úplně v klidu.

Snad jen, pokud jste dospělý hráč a máte opravdu pecku, tak bych pro 100% jistotu sáhl po plachtě Winnwell Accushot Heavy Duty, která je primárně na puky určená. Materiálově jsou úplně stejné, liší se jen v tom, že Heavy Duty model má gumicuky schované - jsou přidělané ne k tyčím branky, ale k její síti. Normální střely ale vydrží naprosto bez problémů.

Tahle plachta je jednoznačně skvělým doplňkem k bráně. Díky lapačům puků ji navíc dáváme body za praktičnost. Pokud se chcete zlepšovat a posouvat, pilovat razanci ale hlavně přesnost střelby, určitě si ji pořiďte. Uvidíte, jaký pokrok uděláte už během prvních tréninků. Budete s ní maximálně spokojeni!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké plachty na hokej
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Typ: střelecká plachta
Na velikosti branky: 72"
Určení: pro dospělé + pro děti
Systém přidělání: gumicuky (viditelné)
Pevnost plachty: 1 800 D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: