Puk Green Biscuit™ PRO

Kód: 102474
Značka: Green Biscuit
345 Kč
Ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

✅  Pěnové proužky pro lepší kontrolu puku
✅  Speciálně vyvinutý pro trénink na suchu
✅  Stejná velikost jako klasický puk
✅  Pro všechny věkové kategorie
✅  Pokud vám puk nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drží na hokejce nejlépe ze všech Green Biscuit™ puků

Dva pěnové proužky po obvodu puku doslova přilepí puk k hokejce.
Dovolíte si s ním rázem ještě více parádiček!

✅ Klady

  • Na hokejce drží opravdu skvěle
  • Výborně klouže na betonu, asfaltu i deskách
  • Má stejnou velikost jako klasický puk
  • Skvělý doplněk na off-ice trénink
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

Klouže perfektně jako na ledě

Zkoušeli jste někdy trénovat na suchu s klasickými puky? Na střeleckých deskách to jde. Pokud ale trénujete stickhandling třeba na silnici, na podlaze v garáži nebo třeba na ochozu stadionu, tak už to výrazně drhne.

A právě proto vznikl Green Biscuit™ puk. Dnes je to už prakticky legenda mezi puky pro off-ice trénink. Je to věc, která je skvělá a ještě lépe funguje! Můžete ho vzít na beton, dlaždice, asfalt, prostě kamkoliv vás napadne. Všude bude jezdit jako klasický puk na ledě, což je největší výhoda Green Biscuit™ puků.

Nikde se nepřetáčí, nijak neposkakujínezasekávají se. Díky tomu se pro vás asfalt nebo silnice stává náhradním ledem.

Green Biscuit Pro puk

Na střeleckých deskách je Green Biscuit™ puk jako doma

Na střeleckých deskách klouže pochopitelně úplně skvěle. Pokud zvolíte největší variantu Shooting Pad Extreme, která měří 300 x 150 cm, tak získáte doslova obří prostor pro jakákoliv stickhandling cvičení.

K desce můžete přidělat nahrávač One Timer Passer, položit na ni Fast Hands, případně další doplňky pro rozvoj stickhandlingu, a pořádný trénink může začít! Rázem máte k dispozici kompletní tréninkové zázemí, které s puky GB využíváte na úplné maximum!

Puky Green Biscuit™ fungují stejně i na menší desce Shooting Pad Pro s velikostí 150 x 75 cm i malé Shooting Pad JR. Jen musíte počítat s tím, že prostoru budete mít o něco méně. Výborně jezdí pochopitelně také na ploše Shooting Pad Ice.

Green Biscuit Pro puk během tréninku

Stejný jako puk, jen lehčí

Green Biscuit™ Pro puk je patentovaný v USA, kde ho také vymysleli. Koneckonců, právě tam vznikla většina tréninkových pomůcek na hokej.

speciální materiál, díky kterému výborně klouže na suchém podkladu. Nikdy neskáče ani se nezasekává. Rozměrově je úplně totožný jako klasický puk. Při tréninku tak máte naprosto stejný pocit, jako když máte na hokejce klasický puk. Navíc, pěnové proužky po jeho straně ho ještě lépe fixují na hokejku, takže ní drží doslova jako přilepený.

To, v čem je ale super, je jeho hmotnost, která je přesně o 21 g nižší než u klasického puku. A právě tenhle rozdíl vám umožňuje výrazně zrychlit práci rukou! Navíc, díky pěnovým proužkům si v tomto ohledu dovolíte ještě víc! Stickhandling má tak rázem znatelně větší dynamiku a efektivitu.

Hmotnost puku Green Biscuit Pro

Další varianty Green Biscuit™ puků

Nejčastěji se setkáte s Green Biscuit™ pukem Originál. Ten je ideální na jakýkoliv stickhandling a klasická off ice cvičení, kde se nestřílí.

Tento model ve verzi Pro je druhým nejčastějším pukem pro trénink na suchu a stickhandling jako takový. Od základní verze Green Biscuit™ puku se liší pouze tím, že má na svých hranách speciální pěnové proužky, díky kterým ještě lépe drží na hokejce. Jinak je úplně stejný jako verze Green Biscuit™ Originál.

Třetí variantou, a také hodně populární, je verze Green Biscuit™ Snipe, tedy puk na střelbu. Má všechny vlastnosti totožné s klasickým Green Biscuit™ pukem = výborně klouže na asfaltu, deskách atd. K tomu všemu je ale z materiálu, který snese i střelbu. Kdybyste stříleli s klasickým GB pukem, tak by se mohl odštípnout, uGreen Biscuit™ Snipe to ale nehrozí. Vydrží i ty nejtvrdší střely třeba do zdi.

V rámci popularity Green Biscuit™ puků si můžete vybírat ještě z různých edicí v designu klubů NHL nebo třeba blikající verzi Green Biscuit™ Alien.

Pokud byste si chtěli pořídit jak verzi na střelbu, tak čistě na stickhandling, máte možnost koupit oba puky ve výhodném balení.

Všechny tři verze Green Biscuit puků

 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"U Green Biscuit™ puků je to stejné jako u One Timer Passer nahrávače, kde jsem také říkal, že si ho prostě musíte ke střeleckým deskám pořídit, jinak je nevyužíváte ani z poloviny.

Green Biscuit™ puky jsou prostě základem, který musíte mít. Kdekoliv a kdykoliv tak můžete trénovat, jako byste byli na ledě. V kombinaci s Fast Hands, trojnožkou Attack Triangle, nahrávačem One Timer Passer, a také se střeleckými a stickhandling deskami je trénink pokaždé bez jakýchkoliv limitů a vůbec nepoznáte, že nejste na ledě.

Tyhle puky jsou také super jako zahřívací element před zápasem nebo tréninkem. Prostě ho jen vyndáte z batohu, uděláte pár rychlých akcí s hokejkou před šatnou, a jste zahřátí.

Tenhle puk má oproti verzi Green Biscuit™ Originál na bočních stranách navíc dva pěnové proužky, díky kterým drží na hokejce ještě o něco lépe. Jinak jsou oba puky úplně stejné.

Green Biscuit™ je prostě věc, která by neměla chybět jak ve vašem hokejovém báglu, tak i doma v rámci výbavy na trénink. Je to super puk, se kterým si tréninky na suchu opravdu užijete!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové puky Green Biscuit™
Výrobce: Green Biscuit™
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na stickhandling
Hmotnost: 137 g
Hmotnost klasického puku: 158 g
Typ puku: Green Biscuit™ klasický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: