Puk Green Biscuit™ Alien

Kód: 1799
Značka: Green Biscuit
429 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

✅  Po poklepání svítí
✅  Můžete s ním trénovat i za šera
✅  Speciálně vyvinutý pro trénink na suchu
✅  Stejná velikost jako klasický puk
✅  Pro všechny věkové kategorie
✅  Pokud vám puk nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stejný jako klasické GB puky, ale navíc svítí

Vychytávka, která se hodí. Na puk poklepáte a začne svítit.
Trénink v šeru už nebude žádný problém!

✅ Klady

  • Výborně klouže na betonu, asfaltu i deskách
  • Má stejnou velikost jako klasický puk
  • Skvělý doplněk na off-ice trénink
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi
  • Navíc svítí a dá se s ním trénovat v šeru

❌ Zápory

Úplně stejný jako ostatní Green Biscuit™ puky

Zkoušeli jste někdy trénovat na suchu s klasickými puky? Na střeleckých deskách to jde. Pokud ale trénujete stickhandling třeba na silnici, na podlaze v garáži nebo třeba na ochozu stadionu, tak už to výrazně drhne.

A právě proto vznikl Green Biscuit™ puk. Dnes je to už prakticky legenda mezi puky pro off-ice trénink. Prostě skvělá věc, která výborně funguje! Můžete ho vzít na beton, dlaždice, asfalt, prostě kamkoliv vás napadne. Všude bude jezdit jako klasický puk na ledě.

Největší výhoda Green Biscuit™ puků je právě v tom, že třeba na asfaltu jezdí stejně jako puky na ledě. Nikde se nepřetáčí, nijak neposkakujínezasekávají se. Díky tomu se pro vás asfalt nebo silnice stává náhradním ledem.

Green Buscuit™ Alien vám umožní trénovat i večer

Verze GB Alien má navíc ještě bonus. Svítí! Je to jednoduché, na puk stačí poklepat a rozsvítí se. Na jednu stranu působivá vychytávka, na druhou stranu praktická věc, kterou využijte navečer, kdy se začne stmívat a vy byste chtěli v tréninku ještě chvíli pokračovat.

Na deskách jezdí jako namydlený

Na střeleckých deskách klouže pochopitelně úplně skvěle. Pokud zvolíte největší variantu Shooting Pad Extreme, která měří 300 x 150 cm, tak získáte doslova extrémní prostor pro jakákoliv stickhandling cvičení.

K desce můžete přidělat nahrávač One Timer Passer, položit na ni Fast Hands, případně další doplňky pro rozvoj stickhandlingu, a pořádný trénink může začít! Rázem máte k dispozici kompletní tréninkové zázemí, které s puky GB využíváte na úplné maximum!

Puky Green Biscuit™ fungují stejně i na menší desce Shooting Pad Pro s velikostí 150 x 75 cm i na té nejmenší Shooting Pad JR. Jen musíte počítat s tím, že prostoru budete mít o něco méně. Výborně jezdí pochopitelně také na ploše Shooting Pad Ice.

Stejný jako puk, akorát lehčí

Green Biscuit puk Alien je stejně jako všechny další Green Biscuit™ puky patentovaný v USA, kde ho také vymysleli. Koneckonců, právě tam vznikla většina tréninkových pomůcek na hokej.

speciální materiál, díky kterému výborně klouže na suchém podkladu. Nikdy neskáče ani se nezasekává. Rozměrově je úplně totožný jako klasický puk. Při tréninku tak máte naprosto stejný pocit, jako když máte na hokejce klasický puk.

To, v čem je ale super, je jeho hmotnost. Je o něco málo lehčí než klasický puk, a právě tento nepatrný rozdíl vám umožňuje výrazně zrychlit práci rukou! Stickhandling má tak ještě větší dynamiku a efektivitu.

Další varianty Green Biscuit™ puků

Green Biscuit™ puky se dají pořídit hned v několika provedeních. Nejčastěji se setkáte s modelem Green Biscuit™ Originál. Ten je ideální na jakýkoliv stickhandling a klasická off-ice cvičení, kde se nestřílí.

Duhou možností pro trénink na suchu a práci s hokejkou je pak verze Green Biscuit™ Pro. Ten se liší tím, že má na svých hranách speciální pěnové proužky, díky kterým ještě lépe drží na hokejce. Jinak je úplně stejný jako GB Originál.

A úplně stejný jako dva předešlé modely Green Biscuit™ puků je i tento Alien. S tím rozdílem, že na sobě nemá pěnové proužky ale navíc svítí. Ve všem ostatním je úplně totožný.

Třetí variantou, která je také hodně populární je Green Biscuit™ Snipe, tedy střelecká verze puku. Ta má všechny vlastnosti také totožné s klasickým Green Biscuit™ pukem = výborně klouže na asfaltu, deskách atd. K tomu všemu je ale z materiálu, který snese i střelbu. Kdybyste stříleli s klasickým GB pukem, mohl by se odštípnout, to ale s Green Biscuit™ Snipe nehrozí. Vydrží i ty nejtvrdší střely třeba do zdi.

V rámci popularity Green Biscuit™ puků si můžete vybírat ještě z různých edicí v designu klubů NHL.

Pokud byste si chtěli pořídit jak verzi na střelbu, tak čistě na stickhandling, máte možnost koupit oba puky ve výhodném balení.

 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na  servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Naprosto stejný Green Biscuit™ puk jako Originál, jen s tím rozdílem, že ještě svítí. Pokud máte malé děti, a měly blikající boty, tak z tohodle puku budou nadšené. Je to úplně stejný princip. Poklepáte na něj a začne svítit.

Navečer před barákem na silnici najednou uvidíte kupu dětí, jak tam mastí hokej a běhají jako diví za pukem. Tak přesně tohle je bonus puku Green Biscuit™ Alien :-).

Samozřejmě se vám tahle funkce může hodit pokud budete trénovat a začne se stmívat.

Za mě super verze pro děti, protože právě ony tenhle puk ocení nejvíc :-)."

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové puky Green Biscuit™
Výrobce: Green Biscuit™
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na stickhandling
Typ puku: Green Biscuit™ klasický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: