Střelecká plachta na hokejovou branku Winnwell Accushot 72" Heavy Duty

Kód: 99993
Značka: Winnwell
2 249 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Nejodolnější střelecká plachta na trhu
Perfektní pomůcka pro nácvik přesnosti střelby
Zpracování Heavy Duty
✅ Určená na střelbu pukem
✅ Pokud vám plachta nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle je ta nejodolnější střelecká plachta na trhu

Ideální tréninková pomůcka pro profesionály s pořádnou ránou.

✅ Klady

  • Výrobcem autorizovaná plachta na střelbu pukem
  • Profesionální varianta Heavy Duty
  • Pasuje na jakoukoliv branku o velikosti 72"
  • Přiděláte k brance za pár minut
  • Drží pevně díky gumicukům, které jsou schované
  • Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby

❌ Zápory

  • Žádné jsme nenašli :-)

Střelba bez kompromisů

Tahle plachta je jednoznačně TOP střeleckou plachtou mezi všemi, které si můžete pořídit. Pokud chcete trénovat bez jakýchkoliv kompromisů, berte ji.

Střelecká plachta je jeden z nejdůležitějších doplňkůhokejové brance. Díky ní budete velmi efektivně trénovat přesnost své střelby, což na ledě udělá rozdíl mezi klasickým a rozdílovým hráčem. Tento model má klasicky 4 otvory v rozích branky a 1 ve středu. Přesnost střelby tak nacvičíte dokonale.

Plachta Winnwell Accushot Heavy Duty má rozměr 72" a je tedy vhodná na všechny typy branek velikosti 72". Výhodou u téhle plachty jsou gumicuky, které přiděláte za síť. Nejsou tak obtočené na tyčích a nikdy je netrefíte pukem.

Nejodolnější plachta na branku Winnwell Heavy Duty

Plachtu přiděláte na bránu do minuty

Střeleckou plachtu Winnwell Accushot Heavy Duty přiděláte k brance jednoduše a rychle pomocí gumicuků. Ty přichytíte trošku jiným systémem než u plachty Accushot 72" nebo u verze s lapači puků Accushot Pro Shot 72". Tady je totiž přichytíte za síť. Je to proto, abyste měli 100% jistotu, že když trefíte tyč, neutrpí tím gumicuk.

Samotné gumicuky mají hned několik výhod. Zajišťují jisté a pevné přidělání plachty k tyčím a zároveň fungují částečně jako pružina, která tlumí nárazy puků do plachty.

Přidělání plachty Winnwell Heavy Duty k brance

Plachtu Heavy Duty nezničíte ani pořádnou bombou

Pálili jsme na ni, jak jen to šlo, ale tady nemáte šanci cokoliv poničit. Už po prvních střelách nám to bylo více než jasné. Materiál samotné plachty je opravdu pevný, má sílu 1 800 D. Výhodou je také to, že plachta obepíná tyče kolem dokola, takže vám puk nezapadne do nechtěné mezery, které někdy bývají u špatně natáhlé klasické verze střelecké plachty.

Gumicuky, které plachtu drží, jsou uchycené za síť branky, a ne kolem tyčí. To znamená, že je nikdy netrefíte. Právě proto Winnwell tuhle plachtu doporučuje pro střelbu pukem, prakticky není šance, jak byste ji mohli při tréninku zničit.

Nejpevnější plachta na trénink střelby Winnwell Heavy Duty

Střelecká plachta drží na brance jako přibitá

Celkem 12 gumicuků se stará o to, aby plachta poctivě držela na jakékoliv bráně velikosti 72". V balení budete mít ještě jeden navíc pro případ, že byste některý časem ztratili.

Ve spodní části má plachta speciální železné pruty, které ji natahují dolů a perfektně tak vypnou.

Tahle plachta vypadá a funguje na brance celkově super. Titul "vlajkové lodi mezi plachtami na hokejové branky" ji tak náleží naprosto po právu.

Test a recenze plachty Winnwell Heavy Duty

Nadchne každého hokejistu

Vyzkoušeli jsme si všechny 3 plachty, které má Winnwell v nabídce. Jak model Winnwell Acushot 72", tak verzi s lapači puků Winnwell Accushot Pro Shot. Jsou parádní, avšak model Winnwell Accushot 72" Heavy Duty je ještě o kousek dál. Snese s přehledem zátěž klubového profesionálního tréninku, což i vypovídá o tom, proč v ní má kanadská firma Winnwell takovou důvěru. Trénink s touto plachtou je prostě bez jakýchkoliv kompromisů.

Hokejová plachta Winnwell Heavy Duty 72"

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Je to vlajková loď mezi všemi střeleckými plachtami. Asi tak by se dala shrnout tahle plachta do jedné věty.

Winnwell tuto plachtu jako jedinou doporučuje přímo na střelbu puky. Otestovali jsme ji v praxi, stejně jako klasickou verzi plachty Winnwell Accushott nebo variantu plachty s lapači puků Accushot Pro Shot. Všechny byly super a vydržely. U Heavy Duty máte ale jistotu, přes kterou nejede vlak.

Vydrží střely od dospělých hráčů v plné palbě. Často ji můžete vidět také v klubech, kde slouží i několik let jako pomocník při letní přípravě hokejistů. I to vypovídá o tom, jak moc odolná je a kolik toho vydrží.

Pokud chcete plachtu, u které se nemusíte dívat doprava ani doleva, a prostě se na ni spolehnout, tak máte před očima ten správný model.

Když si k ní pořídíte ještě branku Heavy Duty, která je stejně jako tahle plachta tou neodolnější bránou na hokejový trénink, budete mít doma zázemí, které vám vydrží možná až do vašeho hokejového důchodu. :-)

Za mě je to jednoznačně nejlepší střelecká plachta na hokejový trénink."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké plachty na hokej
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Typ: střelecká plachta
Na velikosti branky: 72"
Určení: pro dospělé + pro děti
Systém přidělání: gumicuky (schované)
Pevnost plachty: 1 800 D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: