Střelecká plachta na hokejovou branku Winnwell Accushot 52" Heavy Duty

Kód: 1295
Značka: Winnwell
1 569 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Heavy Duty plachta velikost 52"
Perfektní pomůcka pro nácvik přesnosti střelby
Heavy Duty profesionální zpracování
✅ Určená na střelbu pukem
✅ Pokud vám plachta nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejpevnější střelecká plachta k malé brance

Nejbytelnější provedení plachty pro nácvik přesné střelby na malých brankách.

✅ Klady

  • Zpracování Heavy Duty pro střelbu pukem
  • Profesionální varianta plachty
  • Pasuje přesně na Heavy Duty branku 52"
  • Přiděláte k brance za pár minut
  • Drží pevně díky gumicukům, které jsou schované
  • Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby

❌ Zápory

  • Žádné jsme nenašli :-)

Střelecká plachta, na kterou můžete pálit o sto šest

Plachta Winnwell Accushot 52" Heavy Duty je svou výdrží jednoznačně na špici. Pokud chcete trénovat bez jakýchkoliv kompromisů, berte ji.

Je to přesná kopie Heavy Duty plachty ve velikosti 72", která je určená na profesionální trénink dospělých hráčů. Díky svému rozměru pasuje přesně na malou branku Heavy Duty 52".

Střelecká plachta je jeden z nejdůležitějších doplňkůhokejové brance, a díky ní bude váš trénink esnosti střelby velmi efektivní. Tento model má 4 otvory v rozích branky 1 ve středu, ať můžete trénovat střelu bezi nohy brankáře. Výhodou u Heavy Duty plachty jsou gumicuky, které přiděláte za síť. Nejsou tak na tyčích, a proto je nikdy netrefíte pukem a tím nezničíte.

Test plachty Winnwell Heavy Duty 52"

Na branku střeleckou plachtu přiděláte hned

Střeleckou plachtu Winnwell Accushot Heavy Duty 52" přiděláte k brance jednoduše a rychle pomocí gumicuků. Ty přichytíte trošku jiným systémem než u ostatních plachet - za síť. Je to proto, abyste měli 100% jistotu, že když trefíte tyč, netrefíte gumicuk.

Samotné gumicuky mají hned několik výhod. Zajišťují jisté a pevné přidělání plachty k tyčím a zároveň fungují částečně jako pružina, když tlumí nárazy puků do plachty.

Heavy Duty plachta na hokejovou bránu u ní drží opravdu pevně díky gumicukům

Střelecká plachta je připravena na tu nejvyšší zátěž

Testovali jsme ji ve verzi 72", která je materiálem naprosto stejná jako menší 52". Stříleli jsme na ni, jak jen to šlo, ale neměli jsme šanci cokoliv poničit. Už po prvních střelách to bylo jasné. Samotná plachta je opravdu pevná, materiál má sílu 1 800 D. Výhodou je také to, že plachta obepíná tyče kolem dokola a nikde se tak netvoří žádná nechtěná mezera pro puk. Kanadská firma Winnwell tuhle plachtu právem doporučuje pro střelbu pukem, prakticky není šance jak byste ji mohli zničit.

Tohle je ta nejodolnější plachta na hokejovou branku, navíc v provedení 52" na branku Heavy Duty 52"

Drží jako přibitá

Celkem 12 gumicuků se stará o to, aby se plachta na bráně Heavy Duty 52" nehla ani o píď. V balení budete mít ještě jeden gumicuk navíc pro případ, že byste některý v čase ztratili.

Ve spodní části je plachta vyztužena speciálními železné pruty, které ji perfektně vypnou. Titul "vlajkové lodi mezi plachtami na hokejové branky" ji tak náleží naprosto právem.

Celkem 12 gumicuků drží plachtu Winnwell Heavy Duty 52" vždy pevně na svém místě

V praxi jsme s plachtou byli naprosto spokojeni

Vyzkoušeli jsme si všechny 3 plachty na klasické branky, které má Winnwell v nabídce. Jak model Winnwell Acushot 72", tak řadu s lapači puků Winnwell Accushot Pro Shot. Tento model Winnwell Heavy Duty je každopádně o kousek dál. S přehledem se stane parťákem v klubovém profesionálním tréninku, a i to vypovídá o tom, jak moc této řadě Winnwell věří.

Je super, že je na trhu plachta v provedení pro menší verze branky Winnwell Heavy Duty 52". Můžete si tak dopřát komfort profesionálního tréninku i v omezenějších domácích podmínkách!

Nejlepší plachta a nejodolnější plachta na hokejové branky Winnwell Heavy Duty

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Winnwell k brance Heavy Duty 52" vyrobil právě tuto plachtu tak, abyste si k ní mohli pořídit opravdu TOP doplňky, na které jsou zvyklí profesionální hráči.

Stejně jako její ségra ve velikosti 72", i ona je prostě vlajkovou lodí mezi střeleckými plachtami.Ve zpracování, systému přidělání, pevnosti plachty, prostě v ničem není rozdíl. Je to záslužná tréninková pomůcka řady Heavy Duty, která je tou nejodolnější na trhu.

Vydrží střely od dospělých hráčů v plné palbě. Často ji můžete vidět také v klubech, kde slouží i několik let jako pomocník při letní přípravě hokejistů. I to vypovídá o tom, jak moc odolná je a kolik toho vydrží.

Takže vůbec nebude vadit, když půjdete kolem branky, vezmete do ruky hokejku a dáte si chvíli trénink třeba se synem. Plachta i branka Heavy Duty vydrží zátěž od dospělého hráče naprosto s přehledem.

Pokud chcete plachtu, u které nemusíte zvažovat, co vydrží a co už ne, a prostě se na ni chcete spolehnout, tak se díváte na ten správný model. Je to TOP plachta k TOP malé brance Heavy Duty 52."

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké plachty na hokej
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Typ: střelecká plachta
Na velikosti branky: 52"
Určení: pro děti
Systém přidělání: gumicuky (schované)
Pevnost plachty: 1 800 D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: