Hokejová branka Winnwell 52" Heavy Duty síť na tkaničku, tyče 5 cm

Kód: 99986
Značka: Winnwell
4 799 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Menší kopie profi modelu branky Heavy Duty
✅ Extra zpevněná konstrukce pro střelbu pukem
✅ Nejodolnější typ sítě od branek Winnwell
✅ Pokud vám branka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejodolnější branka na trhu v malém provedení

Ideální pro trénink dětí! Navíc, na trhu nenajdete odolnější branku než model Heavy Duty.

Střelba na hokejovou branku Winnwell Heavy Duty

✅ Klady

  • Extrémně odolná konstrukce na střelbu pukem
  • Menší kopie profi modelu branky Heavy Duty 72"
  • Díky své velikosti je vhodná pro trénink a hru dětí
  • Nejodolnější a nejpevnější síť ze všech tréninkových branek
  • Můžete opakovaně skládat a rozkládat
  • Prakticky nemožné, abyste ji zničili
  • Jednoznačně nejodolnější brána pro nácvik střelby
  • Pokud neshoří, vydrží navždy :-)

❌ Zápory

  • Díky své extrémně odolné konstrukci má o něco vyšší hmotnost než běžné malé branky

Profi branka v dětské velikosti

Winnewell 52" Heavy Duty je vlajková loď mezi malými brankami. Využijí ji především děti pro trénink střelby pukem, ale s přehledem vydrží i střelu dospělého hráče, kteří na ní mohou pálit vší silou bez omezení. Tyče jsou neodolnější, jaké u tréninkových branek můžete mít. Jejich označení je Heavy Duty a jsou stejně pevné jako u profi modelu této branky v klasické velikosti 72".

Rozměr této malé varianty branky Heavy Duty je 132 x 91 x 61 cm, což je v palcích 52" x 36" x 24".

Rozměry hokejové branky Winnwell Heavy Duty 72"

Konstrukci branky Winnwell 52" Heavy Duty jistí šrouby

Jako každou hokejovou branku v naší nabídce, i tuhle složíte opravdu rychle. U modelu Heavy Duty skládáte branku pomocí kombinace technologie Snap Clip Construction, tedy klasické zacvakávání jednotlivých dílků do sebe + použití šroubů.

Nejprve do sebe zacvaknete spodní díly branky, pak na ně zasunete ty vrchní, zastrčíte šrouby, utáhnete a máte hotovo. Jde to opravdu jedna báseň. Samotnou konstrukci máte takhle složenou za pár minut a drží u sebe naprosto pevně.

Nejdelší čas z celého složení zabere přidělání sítě k brance tkaničkou. Výhodu je, že síť na brance 52" je znatelně menší než na klasické bráně, takže to jde o poznání rychleji. :-)

Věřím, že z fotek snadno pochopíte, jak lehce a rychle se branka Winnwell Heavy Duty 52" skládá. Součástí balení je samozřejmě i návod na složení, ale asi ho nebudete vůbec potřebovat.

Složení a montáž hokejové branky Winnwell Heavy Duty 72"

Nejpevnější síť, jakou můžete mít

Branka Winnwell Heavy Duty 52" má pochopitelně síť na tkaničku, aby u branky držela za každé situace. Oproti brankám střední řady má ale síť na této brance extra odolný materiál, který Winnwell označuje hodnotou 25 000 D. Na dotyk okamžitě poznáte, že se jedná opravdu o velmi pevnou tkaninu. Síť se dá také kdykoliv také dokoupit samostatně.

Pro porovnání: klasická branka Winnwell 72" se sítí na suchý zip nebo ve verzi na tkaničku má odolnost sítě 18 000 D. Základní model branky Winnwell 72" má pak síť o pevnosti 10 000 D. Takže tady není co řešit, brána Heavy Duty má jednoznačně nejpevnější síť ze všech Winnwell branek.

Přidělání sítě k hokejové brance Winnwell Heavy Duty 72" 

Sečteno a podtrženo: nejodolnější branka na trhu

Modelová řada Winnwell Heavy Duty je jediná, kterou tato kanadská značka oficiálně doporučuje na střelbu pukem. Ostatní branky střelbu pukem snesou, ale můžou se jim udělat na tyčích malé promáčkliny nebo čmouhy. Těch se u branky Heavy Duty prostě obávat nemusíte.

V testu jsme si i přes všechny garance od výrobce dali pořádně záležet a pálili na bránu, co jen to šlo. Úmyslně jsme nastřelovali tyče a chtěli je aspoň trochu zdeformovat. Šli ještě dokonce ještě blíž s tím, že střely z blízka tyčky aspoň trochu zdeformují. A pořád nic. Jediné, co jsme na tyčích udělali, byly čmouhy, které jsme pak prstem setřeli jednoduše dolů.

Takhle odolná je branka Winnwell Heavy Duty 52" hlavně díky tomu, že má extra vyztuženou konstrukci tyček. Jejich tloušťka je o více než polovinu silnější, a to dělá výrazný rozdíl v celkové odolnosti. A i když je model 52" menší, tyče má stejně široké jako větší model 72"; konkrétně 2", což je v přepočtu 5 cm.   

Obouchané tyče hokejové branky Winnwell Heavy Duty 72"

Branka se nehne z místa ani po nejtvrdší střele

Opravdu jsme se snažili branku alespoň na něčem nachytat. Pálili jsme na ni příklepem jednu ránu za druhou, ale držela na zemi jako přibitá.

Díky tomu, že je celkově výrazně těžší než střední řada branek Winnwell, tak ustojí i nejvyšší kadenci střel. Z místa se nehne ani o centimetr, a to ani v menší variantě 52". Opravdu nás to velmi příjemně překvapilo, protože častým problémem malých branek je nižší stabilita vůči pořádným bombám.

Podívejte se na naše fotky z testu a uvidíte, že s brankou Winnwell 52" je radost trénovat.

Test hokejová branka Winnwell Heavy Duty 72"

Branka je vydrží nejen puky, ale i rozmary počasí

Je to vlajková loď Winnwellu, takže logicky vydrží nejvíc jak v tréninku, tak mimo něj. Můžete ji s klidným svědomím nechat celý rok na zahradě nebo kdekoliv venku, ať už svítí slunce nebo padají kroupy.

Jediné, čemu mohou rozmary počasí lehce vadit, je samotná síť. Té by určitě přišla nějaká stříška vhod, ale na druhou stranu to není nutnost. Časem se dá síť bez problémů vyměnit a koupit nová. Na branky v oficiální velikosti se prodává speciální venkovní obal. Ten jde použí i na tuto branku, jen jí je trochu větší. :-)

Odolná hokejová branka Winnwell Heavy Duty

K brance se hodí další tréninkové pomůcky

K brance pořídíte v rámci originálního příslušenství také Heavy Duty střeleckou plachtu. Ta je stejně jako tato brána určena primárně na střelu hokejovými puky, takže vydrží i ty největší mordy.

Celý trénink posunou na novou úroveň i různé terče a plachty, díky kterým rozvinete nejen svou razanci střely, ale hlavně její přesnost. Tady jsou konkrétně vhodné třeba malé zvonící terče nebo jeden veliký. Na tuto branku také parádně sedí terče Winnwell Top Corner.

Samostatnou kapitolou jsou pak střelecké deskynahrávač. Bez nich si prakticky pořádný trénink na suchu ani nelze představit.

Plachta na branku Winnwell Heavy Duty

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Jestli znáte branku Winnwell Heavy Duty v klasické velikosti, není moc co dodávat. Tohle je nejodolnější branka, kterou na hokejový trénink můžete mít. Je úplně stejná jako její "dospělý brácha" jen v menším provedení.

Kupujete ji pro svého prcka? Buďte v klidu, může na ní střílet třeba i kameny, protože vydrží opravdu všechno. :-) Navíc je výhoda, že když dostanete také chuť, můžete vzít do ruky hokejku a v klidu si na bránu zastřílet. Ani po střelách dospělého totiž nenajdete na tyčích žádné stopy - prostě odolnost Heavy Duty.

Pokud chcete opravdu TOP branku, tady ji máte. Vydrží vám roky a snese prakticky vše. V rámci originálního příslušenství si k ní můžete pořídit také Heavy Duty střeleckou plachtu v rozměru 52", se kterou lépe natrénujete přesnost."

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky malé - 54" a 52"
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Rozměry (centimetry): 132 x 91 x 61 cm
Rozměry (palce): 52" x 36" x 24"
Tyče branky: 2" (5 cm) extra zpevněné
Určení: pro dospělé + pro děti
Velikost: 52" (malá branka)
Přidělání sítě k brance: na tkaničku
Pevnost sítě: 25 000 D
Čas složení celé branky: cca 15 minut
Celková hmotnost (kompletní balení): 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: