Střelecká plachta na hokejovou branku Winnwell Accushot 60"

Kód: 1301
Značka: Winnwell
1 149 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

✅ Pasuje na střední branky 60"
Výborná pomůcka pro nácvik přesnosti střelby
✅ Gumicuky zajišťují pevné přidělání k brance
✅ Vydrží střelbu pukem i míčkem
✅ Pokud vám plachta nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá střelecká plachta pro menší typ branek

Posuňte trénink střeleckých schopností a přesnosti mladších hráčů o úroveň výše.

✅ Klady

  • Pasuje na jakoukoliv branku o velikosti 60"
  • Přiděláte k brance za pár minut
  • Drží pevně díky gumicukům
  • Vydrží střelbu pukem i míčkem
  • Výborný doplněk pro trénink přesnosti střelby

❌ Zápory

  • Žádné jsme nenašli :-)

Nejlepší cesta pro trénink přesnosti střelby

Díky střelecké plachtě velmi efektivně vytrénujete přesnost vaší střelby, kterou potom na ledě prodáte během zápasů a tréninků. Tato plachta je výborný doplněk k hokejové brance 60", tedy brance střední velikosti. Plachta má 4 otvory v rozích branky 1 ve středu, abyste mohli cvičit i střelu mezi nohy brankáře.

Plachtu Winnwell Accushot 60" si můžete pořídit i ve větší, případně menší variantně. K dostání je i na branky velikosti 72", tedy na klasickou velikost branky, stejně tak na verzi 54", což už je malá branka.

Terče na plachtě Winnwell Accushot 60"

Na branku přiděláte za chviličku

Střeleckou plachtu Winnwell Accushot ve střední velikosti 60" přiděláte k brance jednoduše a rychle pomocí gumicuků. Ty mají hned několik výhod. Zajišťují jisté a pevné přidělání plachty k tyčím a jsou zároveň odolné - pokud gumicuk trefíte pukem, nic se mu nestane (dříve měly plachty pásky na suchý zip, které se pukem někdy poškodily, to tady ale nehrozí). Gumicuky také fungují částečně jako pružina a tlumí nárazy puků do plachty.

Plachtu Winnwell Accushot 60" přiděláte k brance pomocí gumicuků

Tip, jak plachtu přidělat co nejpřesněji

Abyste plachtu na branku přidělali opravdu přesně a rychle, máme tu pro vás jedno doporučení. Na začátku si chyťte vrchní gumicuky jen za síť (viz. obrázek níže). Je to proto, aby plachta sama držela na brance a vy jste mohli zkontrolovat, zda je na středu, resp. má od každé tyčky stejně místa. Pokud ne, tak plachtu lehce posuňte. Až bude na středu, tak se můžete pustit do přidělání gumicuků napevno obmotáním kolem tyček. Plachtu touto cestou přiděláte opravdu nejrychleji a správně. :-)

Hokejová plachta Winnwell 60" na trénink střelby

Otestovali jsme plachtu i pukem

Stejně jako u hokejových branek, i u této plachty společnost Winnwell uvádí, že není primárně určená pro střelbu pukem. My jsme přesto tyto plachty pukem otestovali, a to hodně důkladně. Pálili jsme jak na variantu plachty ve velikosti 72", tak i na oba menší modely, tedy na tuto plachtu 60" i na menší 54". A výsledek? Všechny vydržely naprosto v pohodě.

Pevnost plachty je u této velikosti 60" úplně stejná jako u verze na klasickou velikost branky, tedy 1 800 D. Kromě rozdílné velikosti není v plachtách prostě vůbec žádný rozdíl. Je to tedy přesná kopie plachty, která se používá pro trénink střelby na klasickou branku, jen je v menší velikosti pro branky 60".

Plachtu Winnwell Accushot 60" jsme důkladně otestovali

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Plachtu jsme důkladně otestovali, a tak dobře víme, že si hravě poradí s klasickými puky, green biscuit pukymíčky. Pro nacvičení přesnosti střelby je to úplný základ.

Je to víceméně jediná plachta na branku 60", takže pokud máte tuto střední velikost branky, určitě si ji pořiďte, budete s ní maximálně spokojeni. Plachta má naprosto stejnou odolnost (pevnost plachty) i systém přidělání k brance jako model na klasickou branku 72".

Výrobce Winnwell sice nedoporučuje na plachtu střílet pukem, a proto v případě poškození od puku nechce uznat reklamaci, ale jak říkám, vydrží úplně v klidu. Navíc u branky o velikosti 60" se předpokládá, že na ni budou střílet menší děti, které ve střele nemají razanci jako dospělí hráči, takže vydrží úplně v pohodě.

Plachta je také důležitý doplněk k brance, díky kterému budete mnohem lépe trénovat nejen samotnou střelu, ale hlavně její přesnost. Bez toho se skvělý hráč neobejde. A doma máte rázem daleko zábavnější a ještě účinnější trénink.

Pokud si plachtu pořídíte, budete opravdu nadšení, je super!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké plachty na hokej
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Typ: střelecká plachta
Na velikosti branky: 60"
Určení: pro děti
Systém přidělání: gumicuky (viditelné)
Pevnost plachty: 1 800 D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: