Hokejová branka Winnwell 60" síť na tkaničku, tyče 3,1 cm

Kód: 99985
Značka: Winnwell
2 399 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

✅ Perfektně prošla testem v praxi
Menší konstrukce branky 60"
✅ Jednoduché a rychlé složení
✅ Pevné přichycení sítě k brance na tkaničku
✅ Pokud vám branka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Branka Winnwell 60" je skvělá pro menší hráče

Úplně stejná jako klasická hokejová brána, jen v menším provedení, tudíž přizpůsobená pro menší děti.

Hokejová branka Winnwell 60" pro malé děti

✅ Klady

  • Alternativa pro malé děti
  • Celá řada doplňků jako na běžnou branku (terče, atd.)
  • Lehčí konstrukce, snadnější manipulace
  • Pevné přichycení sítě k tyčím pomocí tkaničky
  • Můžete opakovaně skládat a rozkládat
  • Vydrží střelbu pukem i míčkem od menších dětí
  • Určitě jedna z nejlepších pomůcek pro nácvik střelby

❌ Zápory

  • Není pro dospělé hráče, protože má o něco slabší konstrukci než branky 72"

Menší než klasická brána, vše ostatní zůstává

Tahle branka je perfektní pro menší hokejisty. Má i nižší hmotnost a lépe se s ní manipuluje. Užší konstrukce je úplně dostačující pro střely malých hokejových hvězd. Za nás tedy super pomůcka pro domácí trénink!

Hokejové branky si můžete pořídit celkem ve 4 velikostech. Branky klasické (72"), pak branky střední (60") - což je právě tento model. Dále jsou v nabídce ještě menší verze branek (54"). Víceméně samostatnou kategorií jsou pak dětské mini branky, které se hodí spíše na hraní doma.

Tato střední branka má rozměry 152 x 112 x 61 cm, v palcích 60" x 44" x 24". Pro porovnání: klasická brána 72" má velikost 183 x 122 x 81 cm. Rozdíl tady není úplně obrovský, což můžete vidět i na našich fotkách níže.

Jediné odlišení od branky v oficiálním rozměru 72" je ve velikosti a šířce konstrukce. Vše ostatní zůstává stejné (systém přidělání sítě k brance, její pevnost, atd.).

Rozdíl ve velikosti mezi brankou Winnwell 72" a Winnwell 60" 

Bránu složíte raz dva

Hokejovou branku Winnwell 60" se sítí na tkaničku složíte i rozložíte jednoduchým způsobem pomocí technologie, kterou Winnwell pojmenoval Snap Clip Construction. Jednotlivé díly branky zacvaknete bez jakéhokoliv nářadí. Winnwell má technologii Snap Clip Construction opravdu propracovanou do posledního detailu (ne jak branky ze "supermarketu"). U skládání se i zabavíte, protože je funkční a rychlé.

My jsme celou branku skládali včetně přidělání sítě tkaničkou necelých 20 minut. Když branku skládáte podruhé, potřetí, tak už je to rychlejší. Uvidíte, že to bude brnkačka i pro vás.

Nejdelší čas z celého složení zabere přidělání sítě k brance tkaničkou. Na druhou stranu, síť na tkaničku na brance drží perfektně, lépe než síť na suchý zip. Takže tahle časová "investice" se určitě vyplatí.

Z fotek snadno pochopíte, jak lehce a rychle se branka Winnwell skládá. Při koupi dostanete samozřejmě i podrobný návod na složení, ale nejspíš ho nebudete vůbec potřebovat.

Návod na složení branky Winnwell 60" 

Menší varianta klasické branky ve velikosti 72"

Ve variantě středních branek velikosti 60" nabízíme pouze tento model. Je osvědčený, síť na tkaničku u branky drží parádně a konstrukce je pro malé děti naprosto dostačující. Navíc k brance pasuje také většina příslušenství od terčůplachet na branky. Samozřejmě, že si můžete k této brance dokoupit také i náhradní síť.

Šířka tyčí je u tohoto modelu 3,1 cm. Síť je naprosto stejná jako u zmíněné branky Winnwell 72", a to s pevností 10 000 D.

V klasické velikosti hokejových branek 72" pak máte možnost vybírat ještě z branek s celkově pevnější konstrukcí sítě. Tato branka je ale svými parametry pro madé hokejisty perfektní variantou.

Branka Winnwell 60" je konstrukcí a vzhledem úplně stejná jako normální branka Winnwell 72" 

Síť na tkaničku vydrží i pořádnou šlupku

Síť u téhle branky přiděláte pomocí tkaničky, tedy klasickým způsobem.

Proplést tkaničku do každého očka sítě zabere trochu více času než přidělání sítě u branky se suchým zipem. Děláte to ale jen jednou na začátku a sít už nikdy více nebudete řešit. Na tyčích drží jak přibitá. Tohle je hlavní výhoda téhle branky!

Přidělání sítě tkaničkou u branky Winnwell 60" 

Otestovali jsme i střelbu pukem

Testovali jsme ji poměrně dlouho a stále s ní trénujeme, už je pevnou součástí našeho vybavení. Co k brance a testu říct? Za nás super, branka je pro malé děti fakt parádní!

Branka každý den dostává solidní zátěž i puky. Drží jak tyče, tak síť. Navíc, od dětských střel na tyčích nemáte prakticky žádné promáčkliny. Samozřejmě, sem tam na tyčce uvidíte černou čmouhu, jak ji líznul puk, ale to je úplně normální. S brankou se přeci trénuje a střílí se na ní.

Pro děti je pak super, když jim k brance dokoupíte střeleckou plachtu nebo klidně různé terče, trénink je bude bavit rázem ještě víc. Samozřejmě, pokud nemáte střeleckou deskunahrávač, tak tohle jsou jedny ze základních věcí, které by vám doma neměly chybět.

Podívejte se na naše fotky z testu, tam přesně vidíte, jak branka Winnwell 60" funguje v praxi. Věřím, že si s ní stejnou zábavu užijete i vy!

Test v praxi hokejové branky Winnwell 60" 

Na zahradě branku nechte klidně celý rok

Branka je připravena vydržet jakékoliv počasí, takže je úplně jedno, jestli ji budete mít celý rok venku, nebo ji po každém tréninku uklidíte někam pod střechu. 

Pokud však chcete mít 100% jistotu, že je branka v bezpečí, můžete si pořídit ochranný obal. Ten je sice na klasický rozměr branky, ale zkoušeli jsme ho i na tuto menší variantu a dá se také krásně využít.

Používání ochranné plachty poznáte na výdrži sítě, které v tomto směru prodloužíte určitě životnost (pokud byste branku nechávali celý rok venku). Na druhou stranu, síť se dá kdykoliv dokoupit samostatně stejně jako další příslušenství k hokejovým brankám.

Dětská branka Winnwell 60" může být venku celý rok 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Je to přesná kopie základního modelu klasické branky od Winnwellu. V tomhle směru tedy nic nového pod sluncem. Osvědčená věc, která prostě funguje.

Výhodou téhle branky je to, že je menší. Pro úplně malé děti a začátky s hokejem tedy fajn varianta.

Na druhou stranu, pokud váš prcek u hokeje vydrží, je otázka, jestli nejít už rovnou do klasické brány 72".

Přesto hodně rodičů volí jako první krok menší branky. Děti si s nimi vyhrají a střelba na ně je prostě baví. Takže rozhodnutí nechám na vás. Tak jako tak neuděláte chybu a prcek se bude v hokeji zlepšovat. Důležité je trénovat a makat na sobě, a to s touhle brankou jde skvěle.

K brance si kupte určitě různé terče nebo plachtu. Díky tomu budete moct časem posouvat úroveň a obtížnost tréninku. Samozřejmě, klíčovým doplňkem je střelecká deska, kterou můžete dát na trávu, na beton, prostě kamkoliv a hned střílíte. To je vše, co potřebujete. Pak už jen trénovat a  trénovat :-)."

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky 60"
Možnost vrácení: 30 dní
Rozměry (centimetry): 152 x 112 x 61 cm
Rozměry (palce): 60" x 44" x 24"
Tyče branky: 1,25" (3,1 cm)
Určení: pro děti
Velikost: 60" (střední branka)
Přidělání sítě k brance: na tkaničku
Pevnost sítě: 10 000 D
Čas složení celé branky: cca 20 minut
Celková hmotnost (kompletní balení): 8,2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: