Nahrávač Pass Aid

Kód: 1349
Značka: Potent Hockey
2 299 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

✅ Využitelný jak na suchu, tak na ledě
Puky se odráží ze všech tří stran
✅ Trénink jednoho ale i více hráčů najednou
✅ Pro všechny věkové kategorie
✅ Pokud vám nahrávač nesedne, můžete jej do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestraná tréninková pomůcka

Na suchu, na ledě, pro jednoho ale i více hráčů najednou.

✅ Klady

  • Tři strany pro odrážení puků
  • Může s ním trénovat jeden hráč, ale i více hráčů najednou
  • Všestrané využití při tréninku na suchu i na ledě
  • Komplexní trénink - rozvíjíte ruce, přihrávku i střelbu
  • Využití napříč všemi věkovými kategoriemi

❌ Zápory

 

S tímto nahrávačem dáte tréninku ještě větší efektivitu

Výhodou tohodle nahrávače je trojúhelníkový tvar s gumou na každé straně. Díky tomu odráží puky do všech stran a vy tak můžete trénovat a  kombinovat cviky jaké vás napadnou. Každá ze tří stran nahrávače má délku gumy 56 cm. Výborně tak potrénujete rychlé ruce v kombinaci celé řady cvičení.

Další využití je na klasickou střelbu. Pass Master se během chvíle promění v nahrávač. Trénink střelby po přihrávce i z první jsou s ním jedna radost.

Pass Aid nemusíte kotvit ke střeleckým deskám nebo k plochám. Robustní konstrukce a váha mu zajišťuje automaticky perfektní stabilitu na místě.

Pass Aid nahrávač při tréninku

Využitelný jak na suchu, tak na ledě

Trénink s Pass Aid je super jak na suchu, tak i na ledě. Pass Aid je společně s Recutangle Passer nahrávačem jedna z mála tréninkových pomůcek, která má využití v rámci obou variant tréninku.

Na ledě ho zafixujete jednoduše pomocí speciálních ocelových hrotů (jsou součástí balení), které jsou ve spodní části nahrávače. Na ledě drží rázem jako přibitý.

Díky ostrým hrotům drží výborně nahrávač Pass Aid také na ledě 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Pass Aid zapadá a zároveň dokonale doplňuje celou rodinu nahrávačů. Pokud hledáte nahrávač s co nejkomplexnějším využitím a hlavně ten, který můžete používat na suchu i na ledě, tak se na něj právě díváte.

Díky třem odrážecím stranám na něm potrénujete stickhandling jako s žádnou jinou tréninkovou pomůckou.

V tom, jak můžete kombinovat různá cvičení, nejsou prakticky žádné limity. Stačí chvíli opravdu intenzivně trénovat s hokejkou a pukem a uvidíte, že vám budou ruce pěkně hořet. A to je přesně ono, tohle vás posune výrazně dopředu. Rozdíly uvidíte velmi rychle.

Na ledě drží perfektně. Měli jsme trochu obavy, ale hroty ho zafixují opravdu pevně. I při razantních přihrávkách od dospělých hráčů drží jistě na svém místě.

Pokud tedy chcete od nahrávače, aby nebyl "jen" nahrávačem, ale opravdu komplexním doplňkem pro trénink rukou a stickhandlingu v pravém slova smyslu, jděte do něj!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové nahrávače
Výrobce: Potent Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Délka odrazové gumy: 3 x 56 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: