Stickhandling Snake Extreme 5 dílků, každý 38 cm, celková délka 190 cm

Kód: 3299
Značka: Potent Hockey
1 299 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Další úroveň stickhandling tréninku
✅ Naučí vás vést puk se zdviženou hlavou
✅ Celkem 5 zón pro individuální nastavení
✅ Využitelný jak na suchu, tak na ledě
✅ Pokud vám pomůcka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stickhandling na druhou

Pokud máte zvládnuté základní stickhandling dovednosti, je čas přejít na další level.

Stickhandling snake při tréninku

✅ Klady

  • Další úroveň rozvoje stickhandlingu
  • Naučíte se ovládat puk a držet hlavu nahoře
  • 5 zón, kterým můžete různě měnit pozice
  • Sami si určujete obtížnost tréninku
  • Odolná ocelová konstrukce
  • Využitelný jak na suchu, tak na ledě

❌ Zápory

  • První tréninky mohou být složitější na kooperaci, budete se ale rychle zlepšovat

Výrazně posunete vaše schopnosti na puku

Stickhandling Snake Extreme je výborná pomůcka pro další úroveň stickhandling tréninku. Pokud jste už zvládli Fast Hands nebo chcete něco nového, jste na správném místě.

S tímhle "hadem", jak se mu také často přezdívá, se naučíte velmi efektivně kooperovat své oči, ruce a puk zároveň.

Hlavní smysl Stickhandling Snake Extreme je v tom, že budete všechny tyto věci ovládat najednou. Vzájemná spolupráce očí, rukou a puku pro vás bude daleko více přirozená.

To nejdůležitější je ale to, že se naučíte mít při vedení puku zdviženou hlavu směrem do hry! A přesně o to tady jde :-).

Had Stickhandling snake má celkem 5 zón na modifikaci tréninku

Pět zón, díky kterým měníte trénink

Tato stickhandling pomůcka má celkem 5 zón, kterým můžete různě měnit pozice. Neustále si tak vytváříte novou dráhu pro vedení puku. Každý dílek38 cm.

K dispozici je ještě větší verze Stickhandling Snake Extreme Pro, která je v principu stejná, jen má 7 částí. Každá z nich je dlouhá dokonce 52 cm.

Stickhandling snake je výborná pomůcka na trénink

Stickhandling Snake Extreme vezmete i na led

Další velikou výhodou Stickhandling Snake Extreme je jeho využití jak na suchu, tak na ledě. Na led stačí použít pouze speciální hroty, a je to. Díky nim drží na místě naprosto parádně.

Rázem tak máte další pomůcku pro zkvalitnění klasického tréninku, ale hlavně pro rozvoj individuálních hráčských dovedností.

Složený Stickhandling had

Nejlepší je s Green Biscuit puky

Pro trénink na suchu jsou ideální puky Green Biscuit™, které jezdí hladce a rychle. Využijete je víceméně na jakémkoliv povrchu. S nimi bude mít trénink se Stickhandling Snake Extreme opravdu švih.

Další možností jsou pak speciální míčky na stickhandling jako klasický Wood Ball nebo Smart Ball. U obou počítejte ale s tím, že to bude ještě větší rychlost než s puky Green Biscuit™ :-).

Výborně se se stickhandling snake trénuje s Green Biscuit Puky

Existuje i ve verzi pro hokejbalisty

Speciální edicí jsou pak varianty Extreme Snake Stickhandling na hokejbalový trénink. Principem a použitím jsou úplně stejné, jen mají vyšší konstrukci, aby pod nimi projel hokejbalový balónek.

Pro hokejbalový trénink máte na výběr ze dvou variant. Větší a delší verzi Stickhandling Hokejbal Extreme Pro nebo kratší variantu Stickhandling Snake Extreme na hokejbal.

Stickhandling snake ve verzi na hokejbal

 

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Pokud chcete posunout vaše hráčské schopnosti dál, tak Stickhandling Snake Extreme je opravdu skvělá pomůcka. Postupně se naučíte kooperovat oči, ruce a puk dohromady. To je často dovednost, která hodně hráčům chybí, a na ledě je naprosto klíčová.

Oproti verzi Pro máte k dispozici 5 zón, ale i tento počet je dostačující pro super efektivní trénink. Tahle verze je o něco menší, což oceníte hlavně při skládání a přenášení. Logicky tím, že je menší, je vhodnější pro děti.

Když to shrnu, tak Stickhandling Snake Extreme je super tréninkový doplněk. Potrénují s ním zkušenější hráči, ale i děti. Je to jen o tom, chtít na sobě makat a neustále se posouvat dopředu. Na ledě tak díky tomu budete víc jistější, vaše sebevědomí půjde nahoru a budete mít ze hry daleko větší radost.

Za mě prostě skvělá tréninková pomůcka!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Stickhandling pomůcky na hokej
Výrobce: Potent Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Určení: pro dospělé + pro děti
Verze: na hokej
Počet dílků: 5
Celková délka: 190 cm
Délka 1 dílku: 38 cm
Materiál: kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: