Postranní síť Winnwell 72" Stand-Alone

Kód: 99989
Značka: Winnwell
2 849 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

✅ Samostatně stojící konstrukce sítí
✅ Jednoduché přemístění
Výborná stabilita odolnost
✅ Pasuje na všechny branky 72"

✅ Perfektní funkčnost
a propracování


Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální postranice pro časté přemisťování

Největší výhodou postranní sítě Winnwell 72" Stand-Alone je, že mohou stát samostatně. To u základního modelu postranních sítí není možné (postranní sítě jsou pevnou součástí branky díky zafixování tkaničkou).

Díky tomu můžete přenášet postranní síť i branku z místa na místo nezávisle na sobě, každou část zvlášť. A věřte, že je to výrazně jednodušší než tahat vše najednou. :-)

Síť s brankou po přinesení na místo jen přisunete k sobě a můžete trénovat.

Stabilita na prvním místě

Další výhodou tohoto modelu postranic je jejich stabilita. Základní řada postranních sítí se čas od času lehce otočí na stranu. To se stává hlavně po nárazu od tvrdší střely.

Tady jsou postranice díky své stabilní konstrukci vždy 100% čelem ke střelci. Můžete na ně pálit jak tvrdě chcete, ani se nehnou.

Pořádný trénink může začít

S postranními sítěmi se už nemusíte bát, že netrefíte branku, postranice pochytají většinu puků, které letí mimo. Ušetříte si tak hodně času od hledání puků v trávě a keřích. :-)

Tyto postranice Winnwell Stand-Alone 72" pasují na všechny branky v klasické velikosti. Mají kovovou konstrukci širokou 1", tedy 2,5 cm a síť o pevnosti 3 600 D, která se dá pořídit časem úplně nová. Díky tomu bez problémů zvládne střelbu i pukem.

Musíte jen počítat s tím (stejně jako u hokejových branek střední řady Winnwell), že střela pukem může na konstrukci udělat malé promáčkliny. Tohle je ale věc pouze estetiky, na funkčnosti postranic to nic nezmění.

Pokud byste chtěli mít postranice, které střely puky přečkají bez "ztráty kytičky", pak sáhněte po modelu Heavy Duty. Ten má v tomhle směru stejně jako branka Heavy Duty speciálně zesílenou konstrukci trubek pro nejtvrdší střely pukem.

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Za mě jsou tyhle postranice výborným kompromisem mezi základní řadou a modelem Heavy Duty s extra odolnou konstrukcí. Během chvíle můžete sítě odsunout a přenést jak bránu, tak postranice na nové místo. To u základní řady takhle lehce nejde, tam taháte všechno dohromady, a to je docela fuška.

Další velikou výhodou je celková stabilita postranních sítí. Díky podpěře, kterou mají ze zadní strany, se nehnout nikdy z místa. Ty klasické se nám sem tam otočily a museli jsme je vrátit zpátky. Tady drží jako přibité a jsou stále čelem ke střelci.

Co se týče střelby pukem, tak se nemusíte vůbec ničeho bát. Klasické střely vydrží úplně v klidu.

O odolnější verzi Heavy Duty bych uvažoval jen tehdy, pokud máte opravdu pořádnou bombu a budete na branku s postranicemi pálit jeden puk za druhým. V tomhle směru je varianta Heavy Duty nezničitelná stejně jako Heavy Duty branka. U Heavy Duty modelů máte 100% jistotu profesionální výbavy pro ten nejnáročnější trénink a zátěž.

Za sebe tenhle střední model postranic doporučuji všemi deseti. Výrazně si s nimi zpříjemníte trénink, který vás bude bavit zase o něco víc! :-) Navíc také získáte v poměru ceny a kvality opravdu super výsledek. Postranice jsou maximálně stabilní a můžete je od branky jednoduše oddělit a celý set přenést lehce na nové místo. Kdybych je měl zhodnotit na stupnici od 1 do 10, tak jim dám jednoznačně plný počet bodů!"

Doplňkové parametry

Kategorie: Postranní sítě na hokejové branky
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Konstrukce: 1" (2,54 cm)
Rozměry (centimetry): 325 x 185 x 117 cm
Rozměry (palce): 128" x 73" x 45"
Systém upevnění konstrukce k brance: samostatně stojící
Určení: pro dospělé + pro děti
Pevnost sítě: 3 600 D
Čas složení celé konstrukce: cca 15 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: