Hokejová branka Winnwell 72" Síť na tkaničku, tyče 3,8 cm

Kód: 12806
Značka: Winnwell
3 459 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Otestovali jsme branku v praxi a obstála skvěle
✅ Ideální pro menší děti (tyče 3,8 cm)
✅ Jednoduché a rychlé složení
✅ Pevné přichycení sítě k brance na tkaničku
✅ Pokud vám branka nesedne, můžete ji do 30 dní vrátit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Branku Winnwell 72" jsme otestovali plnou palbou

A jsme z ní nadšení! Je to perfektní branka pro menší hokejisty.

Hokejová branka Winnwell 72 v praxi

✅ Klady

  • Velikost branky totožná jako branka na ledě
  • Lehčí konstrukce a snadnější manipulace
  • Pevné přichycení sítě k tyčím pomocí tkaničky
  • Můžete opakovaně skládat a rozkládat
  • Vydrží střelbu pukem i míčkem od menších dětí
  • Celá řada dalších doplňků k brance včetně náhradní sítě
  • Určitě jedna z nejlepších branek pro nácvik střelby

❌ Zápory

Má úplně stejnou velikost jako klasické branky na ledě

Všechny branky s označením 72" jsou klasické hokejové brány oficiální velikosti IIHF. Budete tedy střílet na branku s naprosto stejným rozměrem, jako jste zvyklí na ledě.

Pokud jste na čísla, tak přesné rozměry branky Winnwell Pro Form 72” jsou 183 x 122 x 81 cm. Pro fajnšmekry doplním ještě údaj v palcích, který je 72” x 48” x 32”.

Pokud sháníte menší branku, tak můžete vybírat ze středních branek 60” nebo případně z malých branek 54". Pro úplné prcky se kupují dětské mini branky. Ty jsou většinou plastové, a jsou primárně určeny opravdu pro ty nejmenší děti na blbnutí (třeba doma v obýváku), takže nejsou na klasický hokejový trénink.

Pokud chcete trénovat klasicky na hokej, doporučím vzít rovnou normální velikost 72". Výhodu má v tom, že si zvyknete od samého začátku na klasickou bránu a na ledě to pak nebude žádná změna.

Tahle branka je perfektní pro menší hokejisty. Má užší konstrukci, je tedy lehčí, ale pro střely mladších dětí naprosto dostačuje. A cena je u ní super! Jen pozor, tato branka není pro dospělé, pro ně doporučujeme model branky se sítí na tkaničku s pevnějšími tyčemi nebo ve verzi se sítí na suchý zip, případně profi verzi brány v nejvyšší řadě Heavy Duty.

Branka na hokej Winnwell 72" s užšími tyčemi 3,8cm

Branku složíte během chvilky

Hokejovou branku Winnwell 72" se sítí na tkaničku složíte i rozložíte jednoduchým způsobem pomocí technologie, kterou Winnwell pojmenoval Snap Clip Construction. Jednotlivé díly branky do sebe zacvaknete bez jakéhokoliv nářadí. Winnwell má technologii Snap Clip Construction opravdu vymakanou do posledního detailu, není to jako u branek ze "supermarketu". S brankou Winnwell 72" je skládání jednoduché a rychlé.

My jsme celou branku dali do kupy za necelých 20 minut. A napodruhé ještě mnohem rychleji. Uvidíte, že to bude brnkačka i pro vás.

Branka se skládá opravdu lehce a rychle. Při koupi k ní dostanete samozřejmě i podrobný návod na složení, ale uvidíte, že ho nebudete vůbec potřebovat.

Montáž hokejové branky Winnwell 72" se sítí na tkaničku

Oproti dražší verzi branky Winnwell 72" má tahle užší konstrukci

Ve variantě se sítí na tkaničku si můžete vybrat v klasickém rozměru 72" dva modely. Tento levnější nebo dražší. V čem se oba modely od sebe liší? Jediný rozdíl je v konstrukci branky a v pevnosti sítě, vše ostatní je naprosto stejné.

Tato brankašířku trubek 3,8 cm síť s pevností 10 000 D (pro střely malých dětí naprosto dostačující). Dražší model Winnwell 72" se sítí na tkaničku má pak tyče o průměru 5 cm a síť o pevnosti 18 000 D. Síť k této brance je možné kdykoliv v budoucnu dokoupit samostatně.

Z toho plyne jediné. Tento levnější model je primárně určený pro menší děti.

Pro dospělé hráče a tvrdší střely je pak určený model se silnějšími tyčemipevnější sítí. Tam můžete vybírat ze dvou variant: Branka se sítí na tkaničku nebo na suchý zip.

Branka na hokejový trénink Winnell 72"

Síť na tkaničku drží perfektně

Síť u téhle branky přiděláte pomocí tkaničky, tedy klasickým způsobem.

Proplést tkaničku do každého očka sítě sice zabere trochu více času, než třeba přidělání sítě u branky se suchým zipem, ale tahle časová investice se vyplatí! Síť totiž drží jako přibitá. Tohle je hlavní výhoda této branky! Stačí síť přivázat jen jednou na začátku a už to více nemusíte řešit.

Přidělání sítě na tkaničku k brance Winnwell 72"

Děti mohou pálit bez omezení, branka vydrží všechno

Winnwell má dva druhy branek. Prakticky všechny branky od tohoto kanadského výrobce mají primárně určení "street hockey" vyjma jednoho modelu, který má označení "game ready". V praxi to znamená "street hockey" = branka určená na střelbu míčkem, "game ready" = brána určená na střelbu pukem.

Nemusíte mít ale obavu. Tuhle branku jsme sami detailně otestovali i s pukem, ani trochu ji nešetřili a vydržela úplně v pohodě. Pokud na ni samozřejmě střílí menší děti, pro které je určena. Pro střelce s většími "bombami" je pak vhodný dražší model této branky, která má o více než 1 cm tlustší tyče, a to buď v provedení se sítí na tkaničku nebo případně na suchý zip.

Jen pro dokreslení; klasická střední modelová řada Winnwell, kam spadá i tato branka, je jednou z nejprodávanějších na domácí trénink. A s čím jiným se trénuje, než s pukem? V praxi jde jen o to, že při střelbě pukem můžete časem udělat na tyčkách malé důlky nebo mít čmouhy od puku. A právě na to výrobce neuznává případnou reklamaci a odkáže se na to, že branka je s určením "street hockey".

Tohle se většinou týká ale střel dospělých hráčů. U této branky nenajdete po střelách od dětí na tyčích prakticky žádnou promáčklinu nebo důlek, takže to nemusíte vůbec řešit.

Branka Winnwell 72" a promáčklé tyče od puku

Brance dáváme zabrat pravidelně

Testovali jsme ji poměrně dlouho a stále testujeme, už je pevnou součástí naši zahrady. Co k brance říct?

Každý den dostává pořádnou zátěž jak puky, tak od úplných prcků i míčkem. Drží jak tyče, tak síť. Navíc, od dětských střel na tyčích nemáte prakticky žádné promáčkliny. Samozřejmě sem tam na tyčce uvidíte černou čmouhu, jak ji líznul puk, ale to je úplně normální. Branka je přeci od toho, že se na ni střílí.

Pro děti je pak super, když jim k brance dokoupíte střeleckou plachtu nebo klidně různé terče, které jejich střely také s přehledem vydrží. Trénink tím posunete na další úroveň.

Podívejte se na naše fotky z testu, kde přesně uvidíte, jak branka funguje v praxi. Věřím, že si s ní stejnou zábavu užijete i vy!

Hokejová branka Winnwell recenze

Branku nemusíte ani uklízet, přečká venku celý rok

Je úplně jedno, jestli branku budete mít celý rok venku, nebo ji po každém tréninku uklidíte někam pod střechu. Branka je v tomhle směru připravena vydržet prakticky cokoliv.

Každopádně, pokud o své věci rádi pečujete, ale nemůžete či nechce brance dopřát pohodlné “garážování”, můžete jí pořídit ochranný obal. Projeví se hlavně na výdrži sítě, která by se nedopatřením mohla poškodit třeba o nějaký ostrý předmět. Na druhou stranu, síť se dá kdykoliv dokoupit samostatně, stejně jako další příslušenství k hokejovým brankám.

Terče v hokejové brance Winnwell 72"

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit, jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí, přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Branku jsme testovali a vlastně testujeme stále na zahradě skoro každý den. :-) Oba kluci (10 a 6 let) na ni střílí každé odpoledne pořádnou dávkou puků, sem tam vezmou i míček, párkrát jsem viděl letět i kámen. Branka je po pár měsících stále jako nová. Jasně, najdete na ní čmouhy od puků, jak ji lízly tyčku, ale to je všechno. Konstrukce drží jako na začátku.

Pro malé děti je super. Důležité je, že střílí hned od začátku na klasickou branku, takže když pak přijdou na led, není to pro ně žádná změna.

Za mě je pro malé děti určitě TOP. Tyčky jsou o něco užší než u dražší varianty branky 72", ale pro děti naprosto dostačující. Navíc, branka je díky tomu i výrazně lehčí, takže se i přenáší daleko lépe. A vítězí i cena, která je skoro o třetinu nižší než u modelů pro dospělé, což je taky fajn.

Pokud máte doma malé děti, je pro ně tahle branka opravdu tou nejlepší variantou. A pokud k ní dokoupíte i nějaké plachty nebo terče, uvidíte, že o dětech nebudete každý den několik hodin ani vědět."

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky 72"
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Rozměry (centimetry): 183 x 122 x 81 cm
Rozměry (palce): 72” x 48” x 32”
Tyče branky: 1,5" (3,8 cm)
Určení: pro děti
Velikost: 72" (klasická branka)
Přidělání sítě k brance: na tkaničku
Pevnost sítě: 10 000 D
Čas složení celé branky: cca 20 minut
Celková hmotnost (kompletní balení): 10,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: