Slideboard Potent Hockey s návleky 300 x 55 cm

Kód: 111995
Značka: Potent Hockey
3 499 Kč
Ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Slideboard je oblíbená tréninková pomůcka pro trénink bruslení a celkové posilování těla klasicky na suchu, tedy v rámci office tréniku. Slideboard je jednoduše řečeno trenažér bruslení na suchu. Stačí si dát na boty dva nylonové návleky, které jsou součástí balení a začít na desce bruslit stejně jako na ledě. V rámci samotného tréninku můžete kombinovat klasický stickhandling stejně tak jako celou řadu dalších cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bruslete a trénujte jako na ledě

Stačí si nandat návleky a rázem můžete trénovat všechny cviky jako při bruslení

Slideboard Potent Hockey je z prvotřídního materiálu. Vrchní část desky výborně klouže, spodní je zase opatřena speciální protiskluzovou úpravou, která slideboard bezpečně fixuje na zemi, případně na pokladu, kde ho použijete. Nejlepší je používat ho na koberci nebo klasické tvrdé podlaze. Naopak tráva v tomhle případně není úplně ideální podklad.

Pokud si před slideboard položíte střeleckou desku, ideálně třeba Shooting Pad Ice, tak můžete zároveň při bruslení trénovat stickhandling a práci s pukem.

Před používáním slideboardu je dobré vždycky setřít jeho povrch od prachu případně jakýchkoliv malých nečistot, aby se povrch nepoškrábal a hlavně byl čistý. Přesně takhle pak klouže nejlépe.

Slideboard je dlouhý 300 cm, široký 55 cm. Díky posuvným plastovým zarážkám si nastavíte délku odrazové plochy jednoduše podle sebe. Slideboard se velmi rychle složí (sroluje) a dá se tedy jednoduše přenášet z místa na místo nebo kamkoliv uklidit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slideboardy
Výrobce: Potent Hockey
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: rolovací, rovná
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: