Syntetický led Hockey Shot Ice Revolution puzzle (1ks) 46 x 46 cm (1 ks)

Kód: 184928
579 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Postavte si doma plochu na které můžete klasicky bruslit v bruslích. Tahle plocha je úplná pecka a posouvá možnost tréninku zase o kus dál. Vezměte si rukavice, hokejku a teď nově i brusle a můžete trénovat a hlavně bruslit jako na ledě. Znáte Skatemill? Tak tohle je plocha prakticky úplně stejná. Syntetický led Ice Revolution byl k dostání zatím je v zámoří, ale nyní je končeně i u nás! Uvedená cena je za 1ks dlaždice o velikosti cca 46 x 46 cm x 1 cm ze kterých si následně můžete rozširovat nebo sestavovat plochu přesně takovou, jakou potřebujete. Ideální je koupit si na začátek balení 10 ks dlaždic, ze kterých postavíte plochu o rozměru 2ma z těchto jednotlivých dlaždic pak případně můžete rozměr plochy rozšiřovat.

V galerii fotek můžete vidět, jak vypadají plochy reálně v různých rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skatemill plocha u vás doma

Utáhněte brusle, vemte si hokejku, rukavice a trénujte jako na ledě!

Jednoduché složení

Plochu Ice Revolution Titles složíte naprosto jednoduše a rychle. Jednotlivé dílky do sebe výborně zapadají a je úplně jedno jakým směrem je k sobě napojíte. Skládá se na podobném principu jako deska Shooting Pad Ice, akorát jednotlivé dlaždice jsou ještě o něco větší. Každá má rozměr cca 46 x 46 cm x 1 cm. K dlaždicím si můžete dokoupit v rámci originálního příslušenství také malé mantinely a speciální nahrávač.

Velikost plochy si můžete sestavit úplně na míru podle toho, jaký máte doma prostor. Dlaždice se prodávají v balení po 10 ks, ale i jednotlivě (tento produkt). Prohlédněte si galerii fotek nahoře, kde uvidíte názorně pro lepší představu, jak vypadají plochy v různých rozměrech a velikostech.

umely-led2

Kolik dlaždic potřebujete na jaký výsledný rozměr plochy zjistíte jednoduše z tabulky níže.

  • 5 dlaždic vytvoří cca 1 m2 plochy
  • 10 dlaždic vytvoří cca 2 m2 plochy
  • 20 dlaždic vytvoří cca 4 m2 plochy
  • 30 dlaždic vytvoří cca 6 m2 plochy
  • 40 dlaždic vytvoří cca 8 m2 plochy
  • 50 dlaždic vytvoří cca 10 m2 plochy

Žádná speciální údržba, bruslit můžete až 5 let

O plochu se nemusíte nijak speciálně starat, naopak. Byla vytvořena tak, abyste vzali jen brusle a bruslili :) Můžete si ji sestavit jak venku, tak uvnitř. Dá se na ní parkovat bez problémů autem, takže ji můžete mít opravdu kdekoliv. Nevadí ji ani nerovný povrch. Jednotlivé dlaždice jsou pružné a perfektně tak obkreslí jakýkoliv povrch, který nemusí být 100% rovný. Umělý led vydrží bez problémů 3 až 5 let, záleží na tom, jak často na ploše budete bruslit.

Deska výborně funguje na klasické bruslení, tedy z pozice hráče. Výborná je ale také na brankářský trénink včetně slidování. Podívejte se na video, které je na začátku tohoto popisku, abyste viděli jak přesně trénink na ploše Ice Revolution Titles vypadá.

Nabruste si brusle a můžete jít do akce

Nejlépe se vám na ploše bude bruslit s dobře nabroušenými bruslemi. Ty se do plochy zařezávají stejně jako na ledě, ale čím více je máte ostré, tím je bruslení jednoduší a lehčí. Při každém odrazu, otočení nebo zastavení se brusle do syntetického ledu lehce zaříznou a vytvoří tím stejně jako na klasickém ledě malé plastové hobliny. Ty stačí jednou za čas zamést nebo vysát a plochu máte zase jako novou. Tohle je běžná vlastnost těchto dlaždic. Žádná další údržba není třeba.

umely-led1

Nevadí slunce ani mráz

Dlaždice Hockey Shot Ice Revolution mají speciální UV ochrannou vrstvu, díky které jim nevadí přímé slunce. Stejně tak nemá vliv na funkčnost dlaždic sníh ani déšť. Pokud vám plochu zasype sníh, stačí ho jen smést s můžete jít zase bruslit. Hockey Shot Ice Revolution dlaždice jsou vyrobeny ze speciálně patentovaného materiálu, který má ze všech ploch na trhu jednoznačně nejvyšší a nejdelší životnost. Pokud na desce nebudete trénovat, rozhodně ji ale nebude vadit, když ji zakryjete plachtou :-)

umely-led4

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Kdo si počká, ten se dočká. Tak přesně tohle přísloví tady sedí úplně přesně. Syntetický led Ice Revolution je věc na kterou jsme v České republice dlouho čekali. A je tady! Od teď můžete doma trénovat na speciální tréninkové ploše na kterou si můžete vzít krom hokejky a puku také normálně brusle a prostě klasicky při cvičení bruslit.

Plochu složíte jednoduše a rychle, stačí jen napojit jednotlivé dlaždice do sebe. Výhodou je, že si můžete koupit přesně takový počet dlaždic, který budete potřebovat. Prodávají se po jednom kuse, ale i v balení po 10ks, není u nich žádný limit v minimálním množství.

Plochu nemusíte nijak speciálně udržovat, naopak, byla vytvořena tak, abyste si vzali jen brusle a šli bruslit. Kluznost bude mít stejnou po celou dobu životnosti, tedy po dobu 3-5 let. V tomhle ohledu záleží na tom, jak často na ní budete bruslit. Za mě je to perfektní věc, která posouvá trénink doma zase o výrazný kus dál. Co víc si přát, než trénovat klasicky na ledě :-)"

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Hockey Shot
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: dlaždice
Počet dlaždic: po 1 ks
Rozměr dlaždice: 46 x 46 cm
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: