Syntetický led Hockey Shot Ice Revolution puzzle (10ks)

Kód: 89811/954922
4 590 Kč
Ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Postavte si doma plochu na které můžete klasicky bruslit v bruslích. Tahle plocha je úplná pecka a posouvá možnost tréninku zase o kus dál. Vezměte si rukavice, hokejku a teď nově i brusle a můžete trénovat a hlavně bruslit jako na ledě. Znáte Skatemill? Tak tohle je plocha prakticky úplně stejná. Syntetický led Ice Revolution byl k dostání zatím je v zámoří, ale nyní je končeně i u nás! Uvedená cena 4590 Kč je za 10 ks dlaždic, ze kterých sestavíte rozměrově plochu o velikosti 2m2 a přesně ve tvaru, jaký se vám bude hodit. Plochu můžete kdykoliv a jakkoliv rozšiřovat dokoupením buďto rovnou další této sady s 10 dlaždicemi (v tu chvíli byste měli k dispozici plochu o velikosti 4m2) a nebo dokoupením dlaždic po jednom kuse.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skatemill plocha u vás doma

Utáhněte brusle, vemte si hokejku, rukavice a trénujte jako na ledě!

Jednoduché složení

Plochu Ice Revolution Titles složíte naprosto jednoduše a rychle. Jednotlivé dílky do sebe výborně zapadají a je úplně jedno jakým směrem je k sobě napojíte. Skládá se na podobném principu jako deska Shooting Pad Ice, akorát jednotlivé dlaždice jsou ještě o něco větší. Každá má rozměr cca 46 x 46 cm x 1 cm. K dlaždicím si můžete dokoupit v rámci originálního příslušenství také malé mantinely. Tento set obsahuje 10 dlaždic ze kterých postavíte plochu o rozměru 2m2.

Velikost plochy si můžete sestavit úplně na míru podle toho, jaký máte doma prostor. Dlaždice se prodávají i jednotlivě po kusech tzn, že si kdykoliv svou plochu můžete v čase zvětšit nebo si už na začátku sestavit rozměr plochy, jaký potřebujete. Buďto si koupíte rovnou více těchto balení po 10 ks nebo si ho můžete přikoupit například jen o dalších 5 dlaždic po kuse a tím byste získali plochu o rozměru 3m2.

Kolik dlaždic je třeba na jaký výsledný rozměr plochy přehledně zjistíte podle tabulky níže.

  • 5 dlaždic vytvoří cca 1 m2 plochy
  • 10 dlaždic vytvoří cca 2 m2 plochy
  • 20 dlaždic vytvoří cca 4 m2 plochy
  • 30 dlaždic vytvoří cca 6 m2 plochy
  • 40 dlaždic vytvoří cca 8 m2 plochy
  • 50 dlaždic vytvoří cca 10 m2 plochy

Žádná speciální údržba, bruslit můžete až 5 let

O plochu se nemusíte nijak speciálně starat, naopak. Byla vytvořena tak, abyste vzali jen brusle a bruslili :) Můžete si ji sestavit jak venku, tak uvnitř. Dá se na ní parkovat bez problémů autem, takže ji můžete mít opravdu kdekoliv. Nevadí ji ani nerovný povrch. Jednotlivé dlaždice jsou pružné a perfektně tak obkreslí jakýkoliv povrch, který nemusí být 100% rovný. Umělý led vydrží bez problémů 3 až 5 let, záleží na tom, jak často na ploše budete bruslit.

Deska výborně funguje na klasické bruslení, tedy z pozice hráče. Výborná je ale také na brankářský trénink včetně slidování. Podívejte se na video, které je na začátku tohoto popisku, abyste viděli jak přesně trénink na ploše Ice Revolution Titles vypadá.

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladatel x-trenink.cz & specialista na tréninkové pomůcky

"Kdo si počká, ten se dočká. Tak přesně tohle přísloví tady sedí úplně přesně. Syntetický led Ice Revolution je věc na kterou jsme v České republice dlouho čekali. A je tady! Od teď můžete doma trénovat na speciální tréninkové ploše na kterou si můžete vzít krom hokejky a puku také normálně brusle a prostě klasicky při cvičení bruslit.

Plochu složíte jednoduše a rychle, stačí jen napojit jednotlivé dlaždice do sebe. Výhodou je, že si můžete koupit přesně takový počet dlaždic, který budete potřebovat. Prodávají se po jednom kuse, není u nich žádný limit v minimálním množství.

Plochu nemusíte nijak speciálně udržovat, naopak, byla vytvořena tak, abyste si vzali jen brusle a šli bruslit. Kluznost bude mít stejnou po celou dobu životnosti, tedy po dobu 3-5 let. V tomhle ohledu záleží na tom, jak často na ní budete bruslit. Za mě je to perfektní věc, která posouvá trénink doma zase o výrazný kus dál. Co víc si přát, než trénovat klasicky na ledě :)"

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecké desky
Výrobce: Hockey Shot
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: dlaždice
Počet dlaždic: 10 ks
Rozměr dlaždice: 46 x 46 cm
Určení: pro dospělé + pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: