Slideboard Sweat Blood Stilmat G-Star 330 x 66 cm

Kód: 89811/97530
5 669 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Hokejový slideboard, který složíte celkem z 20ti dlaždic, které jednoduše zacvaknete do sebe. Tento slideboard je určený jak pro hráče, tak brankáře. Díky veliké ploše o celkové velikosti 330 x 66 cm a celkem 4 zarážkám můžete na slideboardu trénovat celou řadu cviků a hlavně je různě modifikovat. Dlaždice mají ze spodní části speciální protiskuluzovou gumu, aby slideboard držel při pohybu vždy na místě. Součástí balení jsou také 2 návleky na boty2 zarážky od kterých se při bruslení odrážíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napojíte i na "klasickou" desku

Slideboard Sweat Blood Stilmat G-Star můžete kdykoliv rozšířit o další dlaždice Sweat Blood Stilmat Playground, díky kterým si slideboard zvětšíte do rozměrů, které budete chtít (jednotlivě dlaždice jsou spolu plně kompatibilní). V tu chvíli budete moct během tréninku střídat jak klasické off ice cvičení tak kombinaci tréninku na slideboardu.

autorizovany-prodejce
AUTORIZOVANÝ
PRODEJCE
Jsme autorizovaný prodejce tréninkových pomůcek a zároveň výhradní prodejce značky Winnwell pro ČR. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.
produkty-testujeme
PRODUKTY TESTUJEME
V PRAXI
Většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jako jediný e-shop v ČR podrobně testujeme přímo v praxi, natáčíme z toho videorecenze a vytváříme produktům vlastní fotky. Díky tomu produkty detailně známe a dokážeme vám k nim dát maximum informací a poradit jaké přesně vybrat.
zaruka-servisu
GARANCE
100% SERVISU
U nás to není jen klišé. Soustředíme se maximálně na servis před, během, ale i po nákupu. Máte-li jakýkoliv problém, vždy uděláme vše, co je v našich silách, abychom ho společně vyřešili a byli jste spokojeni. Tohle je jedna z věcí přes kterou u nás nejede vlak a ručíme za to vlastními jmény!

Doplňkové parametry

Kategorie: Slideboardy
Výrobce: Sweat Blood
Možnost vrácení: 30 dní
Typ desky: dlaždice
Určení: pro dospělé + pro děti
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: