Vážení zákazníci, od 26.2.2024 do 4.3.2024 bude probíhat na našich skladech inventura. Objednávky v tomto období přijímáme bez omezení, expedovat je budeme ihned po skončení inventury tedy 4.3.2024. Děkujeme

Dětská kovová hokejová branka Winnwell 31" ProForm Mini QuikNet Set

Kód: 6179
Značka: Winnwell
1 229 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)

Dětská minibranka s kovovou konstrukcíplachtou brankáře. Součástí balení jsou také dvě malé hokejkybalónek. Tahle branka je super, když chcete přivést své děti k hraní hokeje! Složíte ji velmi rychle - jednotlivé díly konstrukce do sebe jednoduše zacvaknete. Stejně rychle přiděláte i síť, která je na suchý zip, k brance. Rozměr minibranky je 79 x 46 x 36 cm a v porovnání s brankou Winnwell Mini QuikNet má více oblejší tvar a je spíše nižší a širší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblejší a širší tvar brány

Winnwell v rámci dětských minibranek dodává dva oblíbené modely. Tuto branku a pak variantu Winnwell Mini QuikNet. Ve výsledku jsou hodně podobné, oba modely mají plachtu brankáře, kovovou konstrukci a v balení dvě malé hokejky i míček. Rozdíl je ale ve tvaru jejich konstrukce. Tento model minibranky Winnwell QuikNet ProForm je o něco zaoblenější, a díky tomu i celkově širší a hlubší.

Rozdíly mezi dětskými minibrankami Winnwell

Pod horní tyčkou není tolik prostoru

Další rozdíl mezi touto brankou a druhým modelem Winnwell Mini QuikNet je pak ve výšce branky - tato varianta je o něco nižší.

Výběr je tedy na vás, obě branky jsou super, pokud chcete u dětí zažehnout chuť stát se hokejistou. U branky Winnwell 31" ProForm Mini QuikNet budou častěji padat góly teoreticky spíše k tyčím, kde je o něco více prostoru. U druhé varianty této branky mohou děti pálit zase častěji nahoru pod horní tyčku. :-)

Dva modely dětských branek Winnwell 31"

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky pro děti
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Konstrukce: kovová
Rozměry (centimetry): 79 x 46 x 36 cm
Rozměry (palce): 31" x 18" x 14"
Tyče branky: 0,76" (1,93 cm)
Určení: pro děti
Velikost: 31" (mini branka)
Přidělání sítě k brance: na suchý zip
Mini hokejky: ano
Míček: ano
Plachta brankáře: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: