Dětská kovová hokejová branka Winnwell 31" Mini QuikNet Set

Kód: 6182
Značka: Winnwell
1 229 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Dětská minibranka s kovovou konstrukcíplachtou brankáře, ideální, když chcete u dětí zažehnout jiskru ke hraní hokeje. Součástí balení jsou také dvě malé hokejkybalónek. Složíte ji velmi rychle, jednotlivé díly konstrukce jednoduše zacvaknete do sebe. Stejně rychle přiděláte i síť k brance, která je na suchý zip. Rozměr branky je 79 x 53 x 30 cm a oproti minibrance Winnwell Mini QuikNet ProFormvíce hranatější tvar, je spíše vyšší a kratší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hranatější a užší tvar brány

U těch nejmenších branek pro děti dodává Winnwell dva oblíbené modely. Tento a řadu Winnwell Mini QuikNet ProForm. Jsou si hodně podobné, liší se jen ve tvaru konstrukce. Obě branky mají plachtu brankáře, kovovou konstrukci a v balení dvě malé hokejky a míček. V rámci konstrukce brány se tento model minibranky Winnwell QuikNet liší tím, že je o něco hranatější, a díky tomu i celkově užší a kratší.

Rozdíl mezi brankami Winnwell QuikNet 31

Pod horní tyčkou máte více místa

Další rozdíl mezi touto brankou a řadou Winnwell Mini QuikNet ProForm je pak ve výšce branky. Tato je vyšší přesně o 7 cm, a tak máte pod horní tyčí o něco více místa pro vysoké střely.

Výběr je tedy na vás, obě branky jsou super. U této varianty můžo děti zkoušet dávat góly častěji pod horní tyč. U druhého modelu Mini QuikNet ProForm bude zase více gólů padat spíše k tyčím, protože je o něco širší a nižší.

Nejmenší branky pro malé děti do obýváku 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky pro děti
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Konstrukce: kovová
Rozměry (centimetry): 79 x 53 x 30 cm
Rozměry (palce): 31" x 21" x 12"
Tyče branky: 0,88" (2,24 cm)
Určení: pro děti
Velikost: 31" (mini branka)
Přidělání sítě k brance: na suchý zip
Mini hokejky: ano
Míček: ano
Plachta brankáře: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: