Ostatní hokejové doplňky

4 položek celkem
427394 tkanicky ccm proline bavlnene 275cm
Bavlněné tkaničky CCM Proline 275 cm
Ihned k odeslání (> 5 ks)
132 Kč

Oblíbené, nevoskované, bavlněné tkaničky CCM Proline 96“ (275cm). Oblíbené, nevoskované, bavlněné tkaničky CCM Proline 96“ (275cm).

318498
tkanicky bile
125 Kč

Oblíbené tkaničky do hokejových bruslí. Oblíbené tkaničky do hokejových bruslí.

89811/954889
413102 obycejne tkanicky sports tape 274 cm
Obyčejné tkaničky Sports Tape 274 cm
Ihned k odeslání (> 5 ks)
59 Kč

Klasické hokejové tkaničky v různých barevných provedeních. Bavlněné tkaničky do bruslí oblíbené u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Klasické hokejové tkaničky v různých...

70193
436625 tkanicky ccm proline voskovane 244cm
Voskové tkaničky CCM Proline 244 cm
Ihned k odeslání (> 5 ks)
132 Kč

Oblíbené, voskované, tkaničky CCM Proline 96“ (244cm). Oblíbené, voskované, tkaničky CCM Proline 96“ (244cm).

303146

V této kategorii naleznete celou řadu doplňků pro hokejový trénink. Od láhví na hokej, pásky na hokejku, přes tkaničky na brusle, brousky, různé druhy chráničů na zuby, ale také třeba i celou řadu tréninkových dresů a štulpen. Jedním z nejprodávanějších doplňků v této kategorii je ale skládací sušák na hokejovou výstroj Dry Rak, díky kterému si výborně a hlavně rychle usušíte vaši výstroj třeba doma v garáži a nebo klidně klasicky v kabině. Stačí si tak vybrat pro vás ten nejlepší doplněk a udělat si trénink zase o něco příjemnější. Důležitou výbavou sportovců jsou také kineziologické tejpy, které doporučujeme pořídit na e-shopu uniquesport.cz, kde si můžete vybrat také kvalitní masážní válce nebo balanční podložky.

Naprostou většinu tréninkových pomůcek v naší nabídce jsme podrobně otestovali přímo v praxi, natočili z toho videa a vytvořili produktům vlastní fotky, takže se určitě podívejte na jednotlivé popisky, kde tyto informace najdete. Věříme, že vám dokáží zodpovědět na většinu otázek, které byste kolem tréninkových pomůcek mohli mít. Přesto, pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, určitě nás kontaktuje. Každý den v týdnu včetně soboty i neděle jsme na příjmu od 8 - 22 hod, takže jestli máte jakékoliv otázky, sem s nimi ;-)

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: