Malá branka pro hru bez brankáře Winnwell 36" Pond Hockey

Kód: 407
Značka: Winnwell
1 839 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Skvělá malá branka na rybníkové zápasy bez brankáře. Pond Hockey 36" má poloviční šířku jako klasická hokejová brána, a navíc je nízká. Její rozměry jsou 91 x 30 x 30 cm a má tu nejodolnější konstrukci Heavy Duty, kterou Winnwell používá u svých profesionálních modelů branek. Vydrží proto i ty nejtvrdší střely pukem stejně jako síť, která má největší možnou pevnost 25 000 D. Když padne gól, puk v brance zůstane a od teď už je nebudete hledat po rybníku nebo v rákosí. :-) Pond Hockey branka se dělá i ve větší velikosti s šířkou jako klasická branka na hokej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hokej na rybníku dostane mnohem lepší náboj

Rybníková branka - tak se téhle řadě Winnwell Pond Hockey často říká. Na tom ale nesejde, důležité je, že si rybníkový hokej a zápasy díky této brance mnohem více užijete. Tímto typem branky také jasně určíte, že nad kolena se puk nezvedá a hra bude probíhat hlavně na ledě.

Využít ji můžete nejen při hobby zápasech, ale i trénincích klasicky na zimáku. Prostě, když nemáte brankáře nebo chcete trochu ztížit střelcům jejich pozici. Přeci jenom, trefit se do téhle branky je výrazně obtížnější, než přesně vystřelit do klasické prázdné hokejové brány.

Máte ji složenou za pár minut i se sítí

Samotné složení branky Pond Hockey je velmi rychlé. Jen do sebe zacvaknete jednotlivé dílky konstrukce a složeno máte za pár vteřin. Síť k brance přiděláte na tkaničku, takže drží velmi pevně. Časem se dá dokoupit samozřejmě i nová síť.

Branku můžete po každém zápase lehce rozložit. Je ale tak malá, že ji rozkládat ani nemusíte, jednoduše si ji dáte pod rameno a jdete domů. :-)

Součástí balení jsou také hroty pro uchycení branky do ledu. Díky nim vždycky drží na svém místě a nikam nelétá, i když ji pořádně trefíte pukem.

Branka Pond Hockey se dělá ve dvou rozměrech

Na výběr máte tuto variantu, která je přesně poloviční jako klasická hokejová branka, a pak branku Pond Hockey ve velikosti 72", která je stejně široká jako klasická brána na ledě. Záleží tedy na vás, jakým stylem chcete hrát a jak náročné si zápasy uděláte. Každopádně, hokej na rybníku vás bude s touto bránou bavit daleko více. :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové branky pro děti
Výrobce: Winnwell
Možnost vrácení: 30 dní
Rozměry (centimetry): 91 x 30 x 30 cm
Rozměry (palce): 36" x 12" x 12"
Tyče branky: 2" (5 cm) extra zpevněné
Určení: pro dospělé + pro děti
Velikost: 36" (mini branka)
Přidělání sítě k brance: na tkaničku
Pevnost sítě: 25 000 D
Čas složení celé branky: do 5 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: