Brusle CCM JetSpeed FT390 SR

Kód: 76298
8 999 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Druhá nejvyšší řada bruslí pro sezonu 2017/2018. Druhá nejvyšší řada bruslí pro sezonu 2017/2018. Nová technologie a provedení brusle nabízí mnohem větší komfort. KONSTRUKCE SKELETU KOMPOZIT ROCKETFRAME – jedná se o odlehčený, ergonomicky tvarovaný skelet boty z 3D lasted kompozitu zajišťující vynikající oporu paty pro mimořádnou rychlost. ZÚŽENÝ TVAR - umožňuje těsné a postupně se zužující obepnutí celého chodidla. JÁDRO SPEEDCORE 3 - super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom pevné jádro pro maximální výkon. VNITŘNÍ MATERIÁL TOTALDRI PRO S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE - vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržující nohu v suchu. Tato funkce zároveň odlehčuje brusli. KOMFORTNÍ VÝSTELKA - měkká výstelka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku výjimečný komfort. VYCPÁVKY KOTNÍKU PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU - symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí. TVAROVANÝ JAZYK TRITECH S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ - jazyk se vytvaruje podle hráčovy nohy a horní části kotníku je zesílený pro ochranu proti zařezávání. ODLEHČENÁ KOMPOZITNÍ MEZIPODEŠEV - platforma pro vylepšený přenos energie a kontakt mezi botou a nožem. EXTRA PEVNÁ PODRÁŽKA Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ – vám nabízí potřebnou torzní tuhost pro maximalizaci přenosu energie. VLOŽKA SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ - lehká pohodlná vložka s větracími otvory. SPEEDBLADE 4.0 – jednoznačně odolnější s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při změně pohybu. NŮŽ SPEEDBLADE HYPERGLIDE - vysoce výkonný nůž z leštěné oceli pro efektivnější skluz a delší životnost ostří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá nejvyšší řada bruslí pro sezonu 2017/2018. Nová technologie a provedení brusle nabízí mnohem větší komfort. KONSTRUKCE SKELETU KOMPOZIT ROCKETFRAME – jedná se o odlehčený, ergonomicky tvarovaný skelet boty z 3D lasted kompozitu zajišťující vynikající oporu paty pro mimořádnou rychlost. ZÚŽENÝ TVAR - umožňuje těsné a postupně se zužující obepnutí celého chodidla. JÁDRO SPEEDCORE 3 - super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom pevné jádro pro maximální výkon. VNITŘNÍ MATERIÁL TOTALDRI PRO S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE - vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržující nohu v suchu. Tato funkce zároveň odlehčuje brusli. KOMFORTNÍ VÝSTELKA - měkká výstelka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku výjimečný komfort. VYCPÁVKY KOTNÍKU PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU - symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí. TVAROVANÝ JAZYK TRITECH S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ - jazyk se vytvaruje podle hráčovy nohy a horní části kotníku je zesílený pro ochranu proti zařezávání. ODLEHČENÁ KOMPOZITNÍ MEZIPODEŠEV - platforma pro vylepšený přenos energie a kontakt mezi botou a nožem. EXTRA PEVNÁ PODRÁŽKA Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ – vám nabízí potřebnou torzní tuhost pro maximalizaci přenosu energie. VLOŽKA SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ - lehká pohodlná vložka s větracími otvory. SPEEDBLADE 4.0 – jednoznačně odolnější s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při změně pohybu. NŮŽ SPEEDBLADE HYPERGLIDE - vysoce výkonný nůž z leštěné oceli pro efektivnější skluz a delší životnost ostří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové brusle
Výrobce: CCM
Šířka: D
Varianta: senior
Velikost Výrobce: 9.0
Velikost EUR: 44.5
Řada: Jetspeed

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení x-trenink.cz

🚀 Napište nám prosím, co se vám na našem webu líbilo, ale i to, co bychom měli změnit. Chceme, aby naše stránky byly pro zákazníky co nejpřehlednější a našli na nich vše, co je kolem produktů zajímá. 🔥 Vaše zpětná vazba má pro nás v tomto směru cenu zlata. Moc předem děkujeme i za pár krátkých slov, které nám napíšete. 🙏

Nevyplňujte toto pole: